messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamosRakieta Vamos Barca! Vamos Valverde! Valmos Rakieta!
0
Kogo obstawiacie do trybun w jutrzejszym meczu?
Pewniakami moim zdaniem są Neto/Pena, Wague i Alenia - dwóch bramkarzy na ławce to za dużo, Alenia i Wague pewnie ustąpią miejsca bardziej doświadczonym, a sami dostaną szansę w łatwiejszym meczu. Ale tutaj jeszcze jeden zawodnik będzie musiał usiąść na trybunie. Jeśli Leo będzie mógł grać to w ataku będą Griezmann, Suarez, Perez, Fati, Messi - 5 zawodników na 3 pozycje - moim zdaniem optymalnie. W obronie jest 3 stoperów, dwóch LO, jeden PO (Semedo) + Roberto który też może tam grać. Wydaje się, że największy ścisk w pomocy i to któryś z pomocników będzie musiał usiąść na trybunach jeśli Messi dostanie pozwolenie na gre. Obstawiam Ivana/Vidala.
24
@xofcbxo mają jakąś sztamę czy coś, że akurat w tym meczu tak jest? Fajna inicjatywa, chciałbym zobaczyć kiedyś coś takiego w naszej lidze, póki co rzucamy się racami, może kiedyś zrozumiemy o co naprawdę chodzi w piłce
0
@koszol mazowieckie
3
Fajnie się Cucurelle ogląda. Wyróżnia się technicznie w defensywnym Getafe, a przy tym gra jak Spartanin, zawsze na 100%. Lewa pomoc w Getafe oznacza, że rozwinie się zarówno w defensywie jak i ofensywie, warto śledzić jego rozwój, bo przypomina trochę Albę który też grał na lewej pomocy w defensywnie grającej wtedy Valencii. Oby zrobił podobną karierę
6
@amanter nie, ale we wrorek grają z Juve
0
Oho. Czyli Once De Gala w pomocy widzimy
2
@Commando powiedz to Tite u którego prawie zawsze gra 90min
0
Jasper dziś jest po prostu słaby, aż nie wierzę że to ten sam zawodnik, który bronił u nas jak profesor
0
W boskie czas mierzyło się w Gołotach, w KSW w Najmanach. Zaraz się okaże, że w piłce liczy się w Fatich (bramka i asysta w 7 min)
0
Zdecydowanie wyróżnia się Fati, De Jong i Arthur. Reszta poprawnie, prócz Semedo i Alby którzy zagrali przeciętnie z minusem i Pereza który zagrał po prostu słabo. Suarez na 9 i Antek na prawe skrzydło, Carles dziś nam nie dał nic
0
Fati ma 16 (no prawie 17) lat. Moim zdaniem na stałe do pierwszej drużyny powinien być włączony za rok-dwa. Wtedy pewnie nie będzie już Suareza, możliwe że przyjdzie Neymar. Griezmann, Neymar, Messi, Dembele i Fati na 3 pozycje gdzie Fati i Griezmann mogą zagrać na każdej pozycji w ataku (chociaż obaj czują najlepiej się na środku) będzie bardzo optymalnie
2
@Commando technicznie ma większy potencjał niż Eto (nie mówię, że jest lepszy technicznie, ale jak ma 16-latka poziom wybitny z dużym potencjałem na rozwój). Szybkościowo ta sama półka, wykończenie palce lizać, masz rację to może być nowa 9 w stylu Eto
5
@Avada Kedavra gra na 9 i nie dostaje piłek, nie cofa się na siłę do pomocy bo środek pola i tak zdominowany, skrzydła aktywne więc do skrzydeł nie schodzi. O co Ci chodzi?
4
Valencia mocno przybita. Fati szaleje na boisku, ale zwróćcie uwagę jak gra pomoc, nic do tyłu - chyba że nie ma innej możliwości, szukają gry z pierwszej piłki, szybko, z balansem. Wreszcie pomoc skrojona pod Barce. Fati już zaszalal, czekam na Pereza i Griezmanna
0
@MesQueUnClub96 Fati jak Nejmor dziś?
15
@Rewolucja123 świetnie
0
Widzę, że Coutinho świetnie sobie radzi w Bayernie
0
Dwóch trzeba skreślić, kogo obstawiacie? Ja Wague - Roberto będzie drugim PO jeśli Semedo będzie musiał zejść, no i Alenia - najniżej w hierarchii wśród pomocników
0
@normasubiektywna a skąd wiesz że dało się go operować? Jesteś świadomy tego, że czasem są takie kontuzję kolana w których nie jest możliwa ingerencja chirurgiczna? Lub jest tak ryzykowna, że jest zagrożenie niepełnosprawności. Skąd wiesz, że w takiej sytuacji nie był Umtiti? Może lekarz mu powiedział: Sam, jest 80% szans na udany zabieg, ale jeśli się nie uda to nigdy nie zagrasz w piłkę. Mój kolega był w takiej sytuacji, niestety nie wszystko jest czarno-białe
0
@Janiama jeden jeździ szybciej niż reszta stawki więc nie kłam. #TeamInaki
2
@Janiama kogo obchodzi jakiś Messi jak zaraz Inaki Williams gra mecz
0
@czosnekfcb fakt, Kubo raczej nie zagra w pierwszym składzie. Ale hattrick czarnej pantery jest możliwy
0
No to teraz byle do 21 i niech najpiękniejszą pantera na świecie Inaki Williams strzeli dziś hattricka po trzech asystach Kubo i można spokojnie jutro iść do roboty. Tak będzie
4
@kkbarca no fakt idzie do przodu, jeszcze niech podgonią w trybie online to będą nie 15 a 5 lat za FIFA. Same licencje to najmniejszy problem, tu tryby gry są najważniejsze! I na tym na czym FIFA się wybiła (Ultimate Team) w tym PES najbardziej odstaje. Do tego dochodzi w tym roku Volta... Jestem więcej niż pewny, że różnica w sprzedaży Fify do PESa w tym roku będzie jeszcze większa niż rok temu na korzyść EA. No i co im z tego gameplayu jak nie da się go wykorzystać bo tryby są mniej rozwinięte niż FIFA mobile?
0
@Mathew86 no i to się szanuje
7
@kkbarca PES to symulator który kładzie nacisk na realistyczność, FIFA to gra, która stawia na grywalność i dobrą zabawę zapewnioną przez bardzo dopracowane tryby online. Jeśli chcesz po prostu bawić się tą grą online nie tylko z kolegami ale globalnie to zawsze wybierzesz Fifę, Ultimate Team zjada całego PESa na starcie. Jeśli chcesz pograć w coś w rodzaju symulatora, który przypomina prawdziwą grę to wybierzesz Konami. Ja ostatnimi laty kupowałem obie te gry, PES zawsze robił większe wrażenie na starcie graficznie i gamepleyowo, jednak ta dopracowana grafika jest mega sztuczna, wystarczy że jakiś zawodnik otworzy usta i wygląda gorzej niż manekin z chińskiej produkcji, gameplay jest spoko, ale samym gameplayem nie zdobędziesz publiki, nie ma miliarda graczy, częstych eventów, licencji które dodają smaczka, nie da się pograć z kumplem w Ultimate "swoim" składem, z dopracowanymi coraz mocniej wytycznymi i taktykami. Niestety produkcję Konami tak jak mocno mnie jarały tak odstawiałem je po dwóch miesiącach, w Fifę grałem zawsze 7-8 miesięcy od premiery. Grywalność > gameplay zawsze i wszędzie w grach online
0
Dobra nic się tu nie dzieje to walne piątkowym pytaniem: ulubiony rodzaj alkoholu (w nawiasie można podać przybliżony wiek ;) )
2
@matirix20 ja czekam aż wleci na Netflixa (nie mam gdzie obejrzeć a ogólnie nie popieram "nielegalnych" źródeł). Klimatycznie moim zdaniem najlepszy serial na świecie. Peaky odpalony późnym wieczorem w ciemnym pokoju robi miazgę, pierwsze cztery seoznu obejrzałem dwa razy :D
12
Iñaki Williams o swojej przyszłości:
"Chciałbym przejść na emeryturę w Athletic Bilbao. Jestem tam gdzie chciałbym i zawsze widziałem ten klub jako mój dom."
Najpiękniejszy Inaki :O jak ja szanuje tego typa, podniósł się z fatalnej skuteczności na swoim stadionie i chce całą karierę poświęcić swojemu klubowi.
Pantera w skórze lwa. Wojownik z Bilbao!
Edit: te 9.5 km przebiegnięte w jednej połowie z nami (wyświetlali w TV) jest prawda?