messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Vahn kiedyś byłem na diecie, tzw. Tłuszczowce. Mogłem jeść wszystko prócz węgli (cukry, makarony, ziemniaki, owoce, większość warzyw itd) ale za to dowolną ilość tłuszczy i białka. Na śniadanie słoik majonezu i gotowane jajka, na obiad stejki i kotlety, na kolacje jajecznica/opór jajek sadzonych - tak przez kilka tygodni (nawet jednej kromki chleba nie zjadłem) i schudłem 8kg, polecam
0
@MiczenS Piterem gralem (najtańsza ikona) i szczerze to poziom niżej od najlepszych złotych bramkarzy. Nesta 70 tempa dając mu styl gry cień ma ponad 80 a reszta statystyk kozak. Ferdek fajne staty i sylwetka, ale umiejętności obronne zostają dużo do życzenia.
0
@Bamek94 zależy w jakiej formacji. Ja gram 4-2-3-1 wąsko. na tego środkowego ŚPO taki Eriksen jako-tako, ale osobiście wolałbym dać tam Firmino
1
FIFA 20
Na jakie Ikony La Rambla poluje z Icon Swapów? Ja celuje w Ballack + Nesta lub Ferdinand + Guardiola
0
@Bamek94 Marcus. Zdecydowanie
6
@catluck Gibraltar przez 7 lat wygrał 4 mecze, San marino przez 29 lat wygrało 1
0
Gra ktoś w Europe Universalis IV? Jaki kraj polecacie do wstępnych rozgrywek by nauczyć się mechaniki gry? Imperium Osmańskie? Kastylia? Francja?
1
@masq Zgadzam się. Churchill był przeciętny w tym serialu, a szkoda bo gra aktorska stoi na najwyższym poziomie. Klimat jaki zrobili Luca, Alfie i bracia Shelby jest wybitnie dobry
0
[SPOILER] Peaky Blinders
Was też irytuje ta nieskończona sprawa między Michaelem a Tommym? Po pierwsze nie spodziewałem się tego po Grayu, po drugie czekać rok na rozwiązanie tej sytuacji i jak dalej się to potoczy.. Masakra, zdecydowanie za krótki ten sezon, jak na przewijające się wątki. No i ponoć ma pojawic się znana postać historyczna w przyszłym sezonie. Kogo obstawiacie? Hitler? Mussolini już był wspomniany w tym sezonie
0
@catluck Vidal że stylem gry myśliwy to bestia. Czyści wszystko a każdy strzał to bramką
4
Semedo powinien grać, grać i jeszcze raz grać. Jest w formie i to widać. Nigdy nie będzie Danim, ale wciąż może być topowym PO. To samo tyczy się Arthura, ten chłopak wraz z De Jongiem powinni grać od pierwszych minut w każdym meczu, rotowani powinni być tylko do odpoczynku.
2
@BigShaq Vitolo zrobił już mały krok do przodu, widać znaczną poprawę. Correa myślę, że już pewnego poziomu nie przeskoczy. Dla mnie największym rozczarowaniem jest Lemar, przecież ten gość w Monaco to był talent większy niż Bernardo Silva, a nie tylko zatrzymał, ale i cofnął się w rozwoju. Do tej listy dodam od siebie Morate - w Juve i Realu prezentował się znacznie lepiej niż teraz.
0
Ciekawi mnie jak wyglądała by gra w ustawieniu jak z końcówki meczu z Interem (cofnięty Frenkie i Arthur, przed nimi Vidal) gdyby w miejscu Vidala był Griezmann? Gry w obronie i wybiegania nie można mu odmówić, a w kreacji chyba najlepszy w lidze zaraz po Messim
0
@szoch6 Ja gram i w Fifę i w PES-a od kilku lat, jestem ogólnie fanem wszystkich gier i gram gdy tylko mam wolną chwilę ( mam w domu Xbox'a, PS4 i Gameingowego laptopa którego zabieram do pracy :D ). Właśnie na nim gram w PES'a i szczerze - wolę fifę, głownie ze względu na tryby online które w produkcji Konami są 10 lat do tyłu.
1
@barteq Mówił, że każdy chciałby grać więcej, ale to trener ustala skład i da z siebie 100%. Jest różnica w tonie wypowiedzi z porównaniem do "Chchiałbym grać, a nie tylko spacerować po mieście". Ivan wypowiedział się, jakby jeszcze w tym sezonie na murawe nie wyszedł
0
@szoch6 to chyba grasz w zupełnie inną grę, bo akurat sztuczki w 20 są bardzo znerfione, w 19 czy 18 były bardzo mocne, teraz większość robi się balansem ciała i małymi ruchami. To chyba logiczne, że szybkość jest ważna szczególnie na bokach boiska, tak jest też w rzeczywistości więc? Ja po bokach i na napastniku mam Mendyego, Semedo, Dembele, Comana i Bale, ale w środku gram Vidalem i Arthurem, Fekirem, w obronie Umtiti i Jimenez, to nie są jakieś demony prędkości i nie mam żadnego problemu by odeprzeć kontrę, wystarczy dobrze przewidzieć ruch przeciwnika i odpowiednio szybko przełączyć się na obrońce. Jeśli chcesz ustawić na boku Marcelo czy Roberto to logiczne że ciężko będzie Ci zatrzymać Neymara czy Bale, ale przecież tak jest też w rzeczywistości więc nie rozumiem o co chodzi? Umtiti wolniejszy od Inakiego Williamsa o 25 punktów gasi go jak peta bez problemu
4
@Ratamahatta może dlatego, że on sam nie chciał odchodzić, albo nikt nie chciał zapłacić za niego odpowiedniej gotówki? W tych czasach ciężko sprzedać samochód za 30 tyś, a Ty myślisz, że piłkarz po 30-stce sprzeda się " od zaraz"
15
Zgadzam się z Mathew86 i MXFCB. Vidal jakoś nigdy nie płakał gdy był tylko zmiennikiem. Albo pracujesz i pokazujesz na boisku, że jednak możesz dać więcej niż reszta, albo akceptujesz role zmiennika i nie płaczesz o to w mediach. Vidal nie miał z tym problemu i w tej chwili albo będzie wychodził od 1 minuty, albo będzie pierwszym zawodnikiem do wejścia z pomocy.
Pamiętam jego wypowiedz o De Jongu, że miejsce w pierwszym składzie jest już zajęte - Ivan to teraz gruby kocur, który myśli, że należy mu się gra jak psu buda.
3
Jego obecna rola w tym klubie powinna ograniczyć się do roli zmiennika, aż do stycznia kiedy to powinien odejść. Busi - De Jong - Arthur lub De Jong - Arthur - Vidal wygląda dużo, dużo lepiej. Dwójka młodych jest nie do ruszenia w tej chwili, Busi i Vidal przy tej dwójce mogą pokazać pełnie możliwości, zaryzykuje stwierdzenie, że Roberto swoją mobilnością i bardziej ryzykowną grą niż Ivan daje od Chorwata więcej. Powinien odejść w zimie, w takim Interze, United czy Chelsea miałby pewny 1 skład, u nas już się wypalił i nie pasuje swoją charakterystyką gry do reszty - no, chyba że jako defensywny pomocnik, ale tam De Jong wygląda dużo lepiej niż Ivan, a Busi jest nie do ruszenia
0
@szoch6 Jeśli grasz w to pierwszy raz lub grasz weekendowo i nie potrafisz odpowiednio ustawić wytycznych oraz nie ogarniasz podstaw gry w obronie jak przesuwanie linii obrony za pomocą L2 i pressingu za pomocą R1 (ps4) to fakt, wystarczy szybki zawodnik, lecz nie jest to wina gameplayu a tego, że jesteś po prostu ogórkiem w tą grę. Ja grając w FUT Champions wbiłem 18-11 gdzie w tych 29 meczach bramek po prostopadłych podaniach straciłem 2, może 3.
0
@kasha Gameplay najlepszy od lat, wreszcie trzeba potrafić w to grać żeby coś strzelić, nie ma OP rzeczy jak driven shoty czy long shoty z pierwszych piłek jak w poprzednich latach. Teraz żeby strzelić to trzeba sobie wypracować dobrą sytuację. Jedynie główki powinni poprawić bo czasem naprawdę łatwe piłki lecą daleko od bramki, ale może wejdzie jakaś łatka na to
0
Z MATSem kontakt trzeba przedłużyć. Ten gość pasuje do tego klubu nie tylko pod względem sportowym. Widzę go kiedyś z opaską kapitana
0
@blaugrana900 Tylko i wyłącznie PlayStation Store
0
Odejście Ivana jest więcej niż pewne i myślę że nastąpi już w styczniu. Mam jednak mieszane uczucia co do Vidala, z jednej strony chciałbym by wreszcie szansę dostał Puig i Alenia a do tego niezbędne wydaje się odejście Arturo w lecie. Z drugiej strony nie mamy w kadrze pomocnika który dałby przynajmniej połowę tyle serducha co Arturo i chciałbym żeby został jeszcze jeden sezon
1
@FCB24 Jeśli mnie masz lat pracy i normalnie przysługuje Ci 20 dni to masz 5, jak powinieneś mieć 26 dni to 7
18
@fcbarcafan19 To chyba Banega i foto po wczorajszym meczu
0
@LuisSalvano Ja używam Xiaomi Mi A1. Kosztował mnie 900 zł półtora roku temu, dla mnie petarda, ma czystego androida co jest ogromnym plusem, do tego duży wyświetlacz i sporą bateria. Następny tel też będzie Xiaomi
0
@BigShaq Bardziej chodziło mi o to jaką równowagę dają, Silva i Kevin to zdecydowanie bardziej ofensywny duet, bez ubezpieczenia Fernandinho/Rodriego nie są już taką oazą spokoju jak FDJ i Arthur
1
Pamiętam jak na początku Ernesto pomijał Arthura i wprowadzał go bardzo powoli w ten sezon, ale trzeba mu przyznać że jak już go wprowadził to w najlepszej możliwej wersji. Duet De Jong - Arthur to obecnie najlepszy duet pomocników? Bardzo możliwe, szczególnie, że obaj są tak uniwersalni, że gwarantują najwyższą jakość na każdej pozycji w pomocy.
1
Środek pola De Jong, Vidal i Arthur to w tej chwili Once De Gala. Wszyscy wciąż pod grą, wszyscy walczą, każdy z nich jest w stanie posłać podanie zupełnie nieprzewidywalne dla przeciwnika. Vidal jako zadaniowiec jest świetny, ale skoro może równie dużo dać od pierwszej do około 60 minuty to czemu tym zadaniowcem ma nie zostać Ivan? A Busi do rotacji z całą tą trójka