messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos tam gdzie Hiszpania i gdzie Polska
0
@Lincolm to zobacz ile jest Hiszpanów w wyjściowym składzie Barcy
0
Tak z czystej ciekawości, nie to żebym się czymś sugerował: Neymar wcześniej obserwował Barce na Instagramie? Bo teraz obserwuje
0
@koksik2700 akurat Corona jest produkowana tylko i wyłącznie w Meksyku więc nie może być "podrabiana". Ja zaraz odwiedzam wszystkie 4 Biedronki w swoim mieście i poluje na nią
5
@AV0CAD0 najlepsze mecze moim zdaniem rozegrał w 4-2-3-1 na lewej pomocy albo w środku pola. Na typowym lewym ataku tyle nie dawał
1
@SeeleyBooth a eleven za 15 zł miesięcznie to zbyt drogo dla niektórych?
0
@Cruijff10 ja się trochę oszukuje że z 5 lat jeszcze pogra, ale może Xavi go przesunie do pomocy kiedyś :D
2
Ponoć Krasnodar chce wykupić Tello za 12 mln. Z tego co kojarzę to Barca posiada 50% praw do tego zawodnika więc połowa tej sumy powędruje do Katalonii?
1
@escarabajo z Fekirem też większość tak pisała.
21
@MatiFCB2000 to musi lecieć do topki komentarzy, niech zostanie dla potomnych
1
@escarabajo Jeśli w Napoli wyląduje Icardi to wcale bym sie nie zdziwił jak za rok Milik odejdzie
0
@sztrupcak Szkoda, liczyłem na Milika
1
Szkoda tego Porto, że nie zagra pierwszy raz od 10 lat w LM. No ale musiało się to kiedyś tak skończyć, zbyt "agresywna" polityka sprzedaży jest ostatnio w klubach z Portugalii. O ile taki Ajax powiedział wprost, że po wielkich sukcesach nie sprzeda więcej niż 2-3 zawodników w lato tak mam wrażenie, że w Portugalii nawet na to nie patrzą, tam gdyby dostali oferte 500mln za całą jedenastkę to nawet sekundy nikt by się nie zastanowił. Jeśli tylko pojawi się oferta za młodego zawodnika - ten od razu odchodzi czy to z Porto, czy z Benfici. Rozumiem przypadek np Felixa bo takiej oferty się nie odrzuca, ale mimo wszystko te roszady w Portugalii są zbyt częste
0
@Skaramuczi what? Jakie znów ORMO
0
@michaleu chyba najgorzej na tym wyjdzie Milan i Valencia
0
Dani Olmo z bramką i asystą. Według sofascore gra dziś na 10. A tymczasem Porto dostaje u siebie 3-0 i prawdopodobnie traci nadzieję na awans.
1
Wszyscy wykorzystali Piątek i zrobił sobie długi weekend czy są osoby które będą musiały tyrać jak reszta Polski będzie organizować 3-dniową libacje?
0
@Fawrf jednak poprawka, Betis sprzedał wszystko, 50tys karnetów
0
@Fawrf nie sądzę. W Polsce w pierwszej lidze taki Lech czy Legia mają ciężko przebić 15 tys karnetów. W Hiszpanii Betis ich sprzedaje po 30 tyś. Druga sprawa co do Widzewa - zapewne jakąś połowa karnetów kupiły osoby które samymi meczami nie były zainteresowane, chciały pomoc klubowi odbić się od dna
0
Drugoligowy Real Saragossa sprzedał już 25 tyś karnetów (efekt Kagawy?). A w Polsce pamiętam ten zachwyt jak Widzew sprzedał coś koło 15 tys - co prawda 3 liga, ale karnet na cały sezon kosztował całe... 150 zł :D czyli jakias 1/5 tego co w ekstraklasie
3
Myślę, że włączenie Ivana jest bardzo prawdopodobne (jeśli się zgodzi) z jednej prostej przyczyny: ktoś musi zwolnić pensje, Cou zarabia u nas mniej niż dostanie Neymar, a przyszedł Antek i De Jong którzy też mało nie zarabiają - budżet jakoś trzeba spiąć
0
@BarcaInfo po tych zmianach podatkowych kluby z Włoch mogą mu zapewnić pensje na podobnym poziomie co w Barcelonie więc jest to logiczne, oby tylko poszedł za 10-15mln i będę zadowolony
2
Gdybyście mieli wybrać jednego beniaminka który miałby się utrzymać to kto by to był? Osobiście bardzo lubię Granade, ale chciałbym Mallorce. Po pierwsze to bardzo fajny projekt gdzie dwóch współwłaścicieli Steve Nash i Robert Sarver (byli koszykarze w NBA) promują ciągle ten klub za oceanem, dodatkowo miejsce do życia może przyciągnąć fajnych piłkarzy. Po drugie mają genialnego trenera i zdolnych chociaż nieznanych jeszcze zawodników: w dwa lata awansowali z trzeciego poziomu rozgrywek do pierwszego. A po trzecie, "za moich czasów" ten zespół potrafił przez 16 sezonów utrzymać się w pierwszej lidze, teraz wraca i oby został jak najdłużej
7
@ViscaBarca123 Wypada życzyć wielu sukcesów w Barcy B
1
@barteq Jakoś gra tak Brazylia, gra tak Ajax, nawet francja (chociaż tam na skrzydłe grał Matuidi) jeśli jest 2 defensywnych pomocników (De Jong, Busi/Arthur) i drużyna dobrze pracuje w pressingu to nie widzę problemu by tak grać. Zapomnieliście już, że Real "murowanego" Mourinho tak grał? Z Ronaldo i Di Maria na skrzydłach, Ozil na 10 (to tak jak Messi nie był tytan pracy) i Karim na 9 ;)
0
@pero1983 zapewne tak długo negocjują żeby właśnie nie przekroczyć. Obecnie jesteśmy 108mln na minusie ale transfer De Jonga, Emersona został sfinalizowany do poprzedniego sezonu więc rzeczywiście na minusie jesteśmy 21mln na sezon 2019/2020
0
@Boberson De Jong - Roberto/Ivan -Alenia
0
@PanRol super, niech mu się wiedzie. Ciekawe czy np za rok zobaczymy Roberto Navarro na boiskach La Ligi...
4
@Janiama daj Albe od razu nas lewą obronę i Xavi, Iniesta, Guardiola w pomocy. Atak to wiadomo że będzie Messi, Ronaldinho i Johan Cruyff
0
@Zirike a to nie jest tak, ze dodajesz pierwszą pozycję i druga i dopiero dzielisz przez tą drugą? Chyba tak te kursy się przeliczalo