messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
91522 - ktoś kojarzy ten numer? :)
0
Ciekawy jestem jak potoczy się dalsza kariera wyróżniających się zawodników z La Masii w przyszym sezonie. O ile Miranda czy Abel mogą jeszcze rok w rezerwach pograć to Puig, Oriol i Wague absolutnie nie. Niestety przez dwóch prawych obrońców, Emersona i zatłoczoną pomoc nie widzę dla nich miejsca. Liczę że wypożycza ich do drużyny pokroju Celty, ofensywnej ale mogącej zapewnic im pierwszy sklad.
Swoją drogą Alenia też dużo może nie pograć jeśli nikt z pomocy nie odejdzie, Ernesto ceni sobie doświadczenie w środku pola.
Gdybyś miał kogoś z dwójki Puig/Alenia wypożyczyć a kogoś zostawić na ogony i puchar kto by zostal.?
0
Dlaczego? Jeśli odejdzie Cou to Griezmann "wskoczy" w pensje Brazylijczyka, sama kwota transferu też będzie zbliżona. Więc nie wykluczy
3
Ja jeśli odejdzie Coutinho. Wtedy byłby uzupełnieniem ataku w 4-3-3 lub 4-2-3-1. Lepszy z niego boczny napastnik niż Cou, jeśli Brazylijczyk ma się meczyć na lewym ataku to już wole tam Francuza.
Jeśli Cou zostanie to nie widzę sensu tego transferu, transfer Antka nie powinien wykluczać transferu Jovicia bo Griezmann nie był, nie jest i nigdy nie będzie 9.
0
Mam nadzieję że Ernesto weźmie pod uwagę przewagę 10 pkt w lidze na 9 kolejek przed końcem i bardzo duże prawdopodobieństwo że Atleti jeszcze zgubi punkty. Mógłby dać pograć wiecej Malcomowi, Aleni i może Mirandzie i Puigowi. Ewentualny remis nie stawia nas w jakikolwiek sposób w złej sytuacji a chciałbym zobaczyć jak poradzą sobie poszczególni zawodnicy otoczeni "pierwszym garniturem" a nie składem w całości ze zmiennikow. Jestem pewien, że taki Miranda czy Malcom gdyby wyszli od początku obok Messiego i Arthura graliby co najmniej dobrze. Mógłby Ernesto dać impuls młodym przed presezonem
0
Jak gra Emerson? Ktoś ogląda?
Drugie pytanie: działa wam poprawnie Sofascore na telefonie? Od wczoraj otwierając mecz aplikacje wywala, robiłem reinstalację i nie pomaga
0
Też wam padło?
0
Ma ktoś może druga bramkę? Akurat mi streama wywaliło...
0
Wydaje mi się, że ten transfer jest możliwy tylko w przypadku odejsca Coutinho. Griez nigdy nie był 9 więc zarząd raczej nie szuka w nim następcy Suareza. Osobiście też nie wyograżam sobie ataku Dembele - Antoni - Leo, a Coutinho - Griezmann - Leo to już w ogóle, trzech zawodników o bardzo zbliżonej charakterystyce gry i obszarów po boisku w jakim się poruszają. Ta gra w ataku byłaby bardzo jałowa i mało "konkretna". Ani specjalnie szybkości ani siły.
Dla mnie: "tak" dla francuza jeśli miałby odejść Cou, "nie" jeśli jego transfer miałby wykluczyć pozyskanie młodej "9".
0
i za kogo miałby grać? Na 9 się nie nadaje co pokazał w Atleti jak nie było Costy i w kadrze jak nie grał Giroud. Miałby grać zamiast Leo czy na lewym ataku zamiast Cou/Dembele? Można sie nad nim zastanowić tylko jak Cou odejdzie
5
1. Nie na siłę tylko na przyszłość, następca Pique
2. A ile miał zagrać jak gość ma 21 lat? Jak nie kupimy go my, to zrobi to kto inny
3. NIby spoko, ale francuz nie jest 9. On nie będzie następca Suareza, to taki typ jak Cou i Messsi grający między atakiem a pomocą
0
Godin do Interu, już ogłoszono porozumienie a Felipe wciąż niewiadomo. Obojgu kończą się kontrakty
0
Na ogłoszenie Wernera i Pepe zostało czekac do lata, wszystkie niemieckie źródła to potwierdzają. To zrozumiałe transfery, Bayern nie ma skrzydeł i zmiennika dla Lewego. O Havertzie zrobiło się głośno dopiero teraz, ma to być opcja w przypadku niewykupienia Jamesa
0
Bayern od przyszłego sezonu będzie miał jedną z najlepszych linii obrony na papierze. Boki Pavard, Kimmich, Alaba i Lucas to miazga totalna, środek Hummels, Sule, Boateng też bardzo mocny.
Nastepni w kolejce ponoć są Pepe, Werner i Havertz. To będzie najmocniejsze okienko w historii Bayernu
0
Atletico ma spory problem. Odchodzą Lucas, Godin i Filipe Luis. Dalej niewiadomo co z Juanfranem, który nawet jeśli zostanie to odczuwa upływające lata. Zostaną z Ariasem który jest tylko solidny, szklanym Gimenezem i przeciętnym Saviciem. Będą musieli pozyskać dwóch lewych obrońców, przynajmniej jednego stopera i przydałby się prawy defensor. Prawdziwa przebudowa w Madrycie.
Z innej beczki świetny transfer Bayernu. Kwota duża ale pozyskali absolutnie topowego zawodnika na lewą obronę oraz stopera. Coś czuję że to nie ostatni wielki transfer w Monachium
0
Super, mam nadzieję że dadzą mu szansę, bardzo możliwe że kilku zawodników z Barcy B uda się na wypożyczenie więc miejsce się zwolni dla młodych
0
przeciez napisał że pozycje umowne
0
na początku sezonu wyglądało to fajnie, raz Eleven ma Real, Canal Barce, za tydzień odwrotnie. Dzielili się tym między sobą fair w stosunku między sobą i dla kibiców. Od listopada jest coraz gorzej, a to 3 razy z rzędu mecze Barcy tylko na Eleven a to na Canale. Można było to trochę lepiej rozdzielić, wtedy byłoby fair. Fair dla kibiców którzy płacą abonament co miesiąc
3
wiem jak to działa, wybierają z pierszeństwem na zmiane z Canalem mecze które preferują, tylko skoro wiedzą, jak mało spotkań Barcy puszczają mogliby wziąć pod uwage fakt, że są osoby które specjalnie po to wykupują u nich abonament
1
Jak słabe zrobiło sie ostatnio Eleven dla kibiców Barcy.. Najbliższe 3 mecze ligowe na C+, czas skończyć subskrybcje bo to troche przesada
0
To ich wychowanek, myślę, że on sam nie chce odchodzić.
0
Widziałem ostatnie jego mecze i szczerze nie porwał mnie, prócz wieku nie widziałem w nim nic nadzwyczajnego, niby silny ale tyłem do bramki grać nie potrafi, niby szybki z niezła techniką ale brak mu trochę kreatywności. Prócz bramek zagrał po prostu solidnie. Rashford czy Kylian w jego wieku byli dwie klasy wyżej. Mimo wszystko może wypali, powinni puścić go na wypożyczenie, wtedy jak rozegra cały sezon można będzie go ocenić.
0
A ogólnie jeśli chodzi o grę? Dalej zgaszony?
4
Patrzę tylko po statystykach bo dopiero do domu wróciłem a tu Roberto w 70minut zalicza 7 kluczowych podań :O
0
Oglądam ktoś Brazylię? Jak gra Filipek?
1
3x tak, oczywiście Ajax musiałby na tym zarobić ładne miliony euro ale to się zwróci. Taki Puig, Todibo, Oriol i Miranda mogliby przebić się do pierwszej jedenastki Ajaxu przy regularnej grze a to już duzo
0
A najlepsze jest to:
Mbappe do Realu: jak będzie chciał to przyjdzie,z niewolnika nie ma pracownika
Varane (wcześniej Modric) chce odejścia - minimum 150mln, inaczej nigdzie się nie ruszy, ma ważny kontrakt, klub go nie odda
2
Eh, As już sieje ferment. Właśnie po to ściągają De Ligta, żeby sprzedać Umtitiego i za dwa lata jak nie będzie Pique znów szukać stopera :D panowie zastanówcie się. De Ligt wcale by nie przychodził gdyby nie fakt że gość ma 19 lat i to inwestycja na przyszłość. Odejdzie za dwa lata Pique to zostanie trójka wciąż młodych stoperów. Najgorsze jest to ze ludzie łykają takie plotki w martwym okresie a później w pracy słyszę "ty widziałeś że Umtiti na wylocie?"
1
Właśnie po to ściągają De Ligta, żeby sprzedać Umtitiego i za dwa lata jak nie będzie Pique znów szukać stopera :D panowie zastanówcie się. De Ligt wcale by nie przychodził gdyby nie fakt że gość ma 19 lat i to inwestycja na przyszłość. Odejdzie za dwa lata Pique to zostanie trójka wciąż młodych stoperów.
0
Chyba najbardziej opłacalna opcja dla dwóch stron to taka, że Ajax wykupuje ich powiedzmy za 5mln euro a Barca ma możliwość odkupienia za jakieś 15-20 mln euro przez najbliższe lata. Ajax zadowolony bo zarobi, a Barca bo większe prawdopodobieństwo, że będą lapać minuty niż w przypadku zwykłego wypożyczenia gdzie byliby tylko uzupełnieniem kadry