4 marca 2017, 21:42
0
a co zle grają wg ciebie
17 lutego 2017, 21:12
Pamiętam 6-8 lat temu to my zakładaliśmy presing na drużynie przeciwnej a teraz to najprostszy sposób aby nas pokonać jak to jest możliwe
14 lutego 2017, 22:24
Prawie 2000 komentarzy
14 lutego 2017, 22:23
Masz racje tak to bedzie w rewanzu wyglądać
14 lutego 2017, 22:21
4
A kiedys to my zakladalismy pressing
23 października 2016, 20:28
Na tą chwilę nasza drużyna wygląda bardzo źle pod względem straconych bramek.Zastanawiam się czym to jest spowodowane...
23 października 2016, 20:41
3
Dlatego właśnie ze dużo tracimy to jeszcze więcej musimy strzelać żeby zdobywać punkty w lidze. Ale przyznasz że w lidze gra wygląda gorzej niż sugeruje to miejsce w tabeli.A im słabszy teoretycznie przeciwnik tym to wygląda gorzej.
16 marca 2016, 22:14
2
A u Pepa nadal cienko. ..0-2
14 lutego 2017, 22:17
Czemu tylko Neymarowi sie dzisiaj chce
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a co zle grają wg ciebie
0
Pamiętam 6-8 lat temu to my zakładaliśmy presing na drużynie przeciwnej a teraz to najprostszy sposób aby nas pokonać jak to jest możliwe
0
Prawie 2000 komentarzy
0
Masz racje tak to bedzie w rewanzu wyglądać
4
A kiedys to my zakladalismy pressing
4
A kiedys to my zakladalismy pressing
4
Na tą chwilę nasza drużyna wygląda bardzo źle pod względem straconych bramek.Zastanawiam się czym to jest spowodowane...
3
Dlatego właśnie ze dużo tracimy to jeszcze więcej musimy strzelać żeby zdobywać punkty w lidze. Ale przyznasz że w lidze gra wygląda gorzej niż sugeruje to miejsce w tabeli.A im słabszy teoretycznie przeciwnik tym to wygląda gorzej.
2
A u Pepa nadal cienko. ..0-2
2
Czemu tylko Neymarowi sie dzisiaj chce