messi82
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co zle grają wg ciebie
0
Pamiętam 6-8 lat temu to my zakładaliśmy presing na drużynie przeciwnej a teraz to najprostszy sposób aby nas pokonać jak to jest możliwe
0
Prawie 2000 komentarzy
0
Masz racje tak to bedzie w rewanzu wyglądać
4
A kiedys to my zakladalismy pressing
2
Czemu tylko Neymarowi sie dzisiaj chce
0
Manita będzie jak myślicie
0
A drugą połowa miała być lepsza
0
Messi to gra dzisiaj wogole
2
Mascherano dzisiaj dobry mecz na pozycji defensywnego pomocnika
0
Myślę że nie tylko Barca ma kontuzję tu chodzi raczej o coś innego.
3
Dlatego właśnie ze dużo tracimy to jeszcze więcej musimy strzelać żeby zdobywać punkty w lidze. Ale przyznasz że w lidze gra wygląda gorzej niż sugeruje to miejsce w tabeli.A im słabszy teoretycznie przeciwnik tym to wygląda gorzej.
4
Na tą chwilę nasza drużyna wygląda bardzo źle pod względem straconych bramek.Zastanawiam się czym to jest spowodowane...
0
Ivan jaki fryz ...
0
Ten Umitti jest dobry...
1
Po co .Po co to bylo
0
Nie oszukujmy się. To jest jeszcze tylko faza grupowa .Tutaj przegrywajacy jeszcze nic nie traci.
0
Messi ma mnóstwo nie celnych podań
0
Wygramy....
0
Jak można mieć serię meczów bez porażki a teraz przegrywać wszystko jak leci
1
Koszmarnie to wygląda zero chęci i motywacji Tragedia ....
0
Co oni się tak slizgaja
0
Nie możemy wyjść z własnej połowy łatwo to było do pezewidzenia
0
Jeśli przetrwały pierwsze 15 minut jest nadzieja ze będzie dobrze
0
Przerwa na reprezentację.Zmęczenie. Kontuzje zmiennikow czytaj brak klasowych zmiennikow.Przesyt trofeum. Gra tym samym składem czytaj brak rotacji w składzie itp
1
Nie chodzi o strzelanie goli ale o zaangażowanie. Jeśli nie idze zespołowi to właśnie on powinien pokazać całą swoją magię. Nie mamy klasowych zmiennikow i pierwszy zespół jest przemeczony .Taka jest prawda.
0
Tylko że nasze trio jest ostatnio bez formy Leo i Ney ich dryblingi są ostatnio słabe a Gryzoń ma mnóstwo nie dokładnych podań.
0
Messi jest dla mnie najlepszy na swiecie ale nie zawsze wklada w gre cale serce tak jak robi to Ronaldo 16 goli w tej edycji ligi mistrzów musi robic wrażenie.
1
Nie mogę się nadziwić jaka chemia panuje pomiędzy Lio i Neyem .Oni dwaj technicznie przewyzszaja innych kolegów z drużyny dlatego tak dobrze rozumieją się na boisku.
2
A u Pepa nadal cienko. ..0-2