0

a co zle grają wg ciebie

0

Pamiętam 6-8 lat temu to my zakładaliśmy presing na drużynie przeciwnej a teraz to najprostszy sposób aby nas pokonać jak to jest możliwe

0

Prawie 2000 komentarzy

0

Masz racje tak to bedzie w rewanzu wyglądać

4

A kiedys to my zakladalismy pressing

2

Czemu tylko Neymarowi sie dzisiaj chce

0

Manita będzie jak myślicie

0

A drugą połowa miała być lepsza

0

Messi to gra dzisiaj wogole

2

Mascherano dzisiaj dobry mecz na pozycji defensywnego pomocnika

0

Myślę że nie tylko Barca ma kontuzję tu chodzi raczej o coś innego.

3

Dlatego właśnie ze dużo tracimy to jeszcze więcej musimy strzelać żeby zdobywać punkty w lidze. Ale przyznasz że w lidze gra wygląda gorzej niż sugeruje to miejsce w tabeli.A im słabszy teoretycznie przeciwnik tym to wygląda gorzej.

4

Na tą chwilę nasza drużyna wygląda bardzo źle pod względem straconych bramek.Zastanawiam się czym to jest spowodowane...

0

Ivan jaki fryz ...

0

Ten Umitti jest dobry...

1

Po co .Po co to bylo

0

Nie oszukujmy się. To jest jeszcze tylko faza grupowa .Tutaj przegrywajacy jeszcze nic nie traci.

0

Messi ma mnóstwo nie celnych podań

0

Wygramy....


0

Jak można mieć serię meczów bez porażki a teraz przegrywać wszystko jak leci

1

Koszmarnie to wygląda zero chęci i motywacji Tragedia ....

0

Co oni się tak slizgaja

0

Nie możemy wyjść z własnej połowy łatwo to było do pezewidzenia

0

Jeśli przetrwały pierwsze 15 minut jest nadzieja ze będzie dobrze

0

Przerwa na reprezentację.Zmęczenie. Kontuzje zmiennikow czytaj brak klasowych zmiennikow.Przesyt trofeum. Gra tym samym składem czytaj brak rotacji w składzie itp

1

Nie chodzi o strzelanie goli ale o zaangażowanie. Jeśli nie idze zespołowi to właśnie on powinien pokazać całą swoją magię. Nie mamy klasowych zmiennikow i pierwszy zespół jest przemeczony .Taka jest prawda.

0

Tylko że nasze trio jest ostatnio bez formy Leo i Ney ich dryblingi są ostatnio słabe a Gryzoń ma mnóstwo nie dokładnych podań.

0

Messi jest dla mnie najlepszy na swiecie ale nie zawsze wklada w gre cale serce tak jak robi to Ronaldo 16 goli w tej edycji ligi mistrzów musi robic wrażenie.

1

Nie mogę się nadziwić jaka chemia panuje pomiędzy Lio i Neyem .Oni dwaj technicznie przewyzszaja innych kolegów z drużyny dlatego tak dobrze rozumieją się na boisku.

2

A u Pepa nadal cienko. ..0-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?