0

WinnerIsReal

Sugerujesz, że Messi nie jest tyle wart? Ha ha ha! Żal. Ronaldo skuteczniejszy? To dlaczego Messi ma więcej strzelonych bramek? Dzieciaku idź na rm.pl i nie śmieć forum Barcy. :)

0

Ja bym jeszcze nie szukał zmiennika dla Alvesa. Raczej dla Xaviego. Szkoda, że ma kontuzję. Przydał by się bardzo w tym ostatnim meczu z Valladolidem. :)

0

RASPUTIN FCB

Zgadzam się z Tobą w 100%. Sprawiedliwie to sformuowałeś. Messi jest bardzo skromny i wychowany. Czasami ,aż za bardzo.. Wydaje się ,że siebie nie docenia. Skromność - tego brakuje Ronaldo. :)

0

kickit!

Dobrze powiedziane. Może się dziać. Sądzę ,że Mourinho przejdzie do Realu. Będzie miał 100% władzę. Będzie miał do dyspozycji świetnych piłkarzy. Boję się rezultatów. :D

0

Przepraszam mam problemy z netem . Bardzo przepraszam. :)

0

Widać, że szanuje Barcelonę i wie, na co ją stać. Miejmy nadzieję, że nie będzie z całej siły chciał odebrać Barcie tytuł. Chociaż na to się nie zapowiada. :)

0

A wydawało się, że przed Barceloną niesamowicie trudny mecz, w którym mogą nawet przegrać. Gdyby nie błędy obrony Barcy sądzę, że było by 3:0. Giannakis nie przygotował tak zawodników, jak wszyscy sądzili, że zrobi. Ważne , że Barca nadal prowadzi. :)

0

A mówi się, że Messi nie myli się 2 razy. I tak cieszę, się , że Barca wygrała. Tytuł jest tak blisko! ;) 3mam kciuki.

0

Hat-trick z Valladolidem w wykonaniu Messiego jest możliwy, ale trudny do zrobienia. Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

P.S. Dziwne pytanie za co filipek12 dostał BAN'a? Wiem, że to kibic Realu ale jestem ciekawy. ;)

0

sev3nd4ys

Sorki. Błąd popełniłem. Źle policzyłem. xD

0

Messi10

Masz 100% rację. ;) Szkoda, że Messi już nie gra tak, jak 1-2 miesiące temu. Ale sądzę, że w meczu z Valladolid zobaczymy prawdziwego Messiego. On zawsze w decydujących meczach (pomijając Inter) nie zawodzi. :) Mam nadzieję, że strzeli co najmniej 1 bramkę. Hat-trick by sie przydał by pobić rekord Ronaldo. ;)

0

Chciałbym wszystkich uspokoić ,bo nawet ,gdy Barca zremisuje z Valladolid a Real wygra to i tak Barcelona wygrała La Ligę. Niby zremisują punktami z Realem, ale w pojedynkach Barca - Real wszystkie wygraliśmy. :)

0

Taki dziecinny komentarz : Jak wielka wierza ma się odnaleźć wśród małych kakaludów ,które zapierdzielają ,jak wyścigówki i rozumieją się bez słów? :D Nie mogłem się powstrzymać. xD

0

"Chciałbym zobaczyć Real Madrid bez Pellegriniego i jego kasy." Dobre sformuowanie. :)

0

Pozwolę sobie na jeszcze jeden komentarz. Real by się zabił, żeby mieć Messiego. On jest dzieckiem Barcy, która mu dała wszystko i on odwdzięcza się w każdym meczu. Nigdy nie odejdzie z Barcelony. Sądzę, że Guardiola nigdy by na to nie pozwolił. :) Chociaż i tak sądzę , że Messi i Ronaldo nie dali by rady razem grać. :)

0

filipek12

Widać, że Ty dzieciak kibic Realu. Takie komentarze to pisz sobie na kartce ,jak Ci się nudzi. Bo widać, że nie wiesz co to wygrana. :) Jeżeli myślisz, że Barca przegra to jesteś w błędzie.

0

Nie rozpamiętujmy sytuacji w ,których mogły paść bramki. Barca zagrałą świetny mecz do 68 min i od 73 min. ;) Zawodnicy zrobili to co do nich należało. A pamiętajmy, że Sevilla jest 4 w tabeli, więc było jasne, że będzie to trudny mecz. ;)

0

florek81

Jakbyś Ty wiedział co ja potrafię, a co nie. Myślisz, że po hat-tricku Ronaldo wejdę na stronę Realu i zacznę chwalić go, jaki on wielki? Sory, ale jestem kibicem Barcy, jakbyś nie zauważył. :)

0

Teraz chcą pokazać, że gra Messi dużo nie daje i, że to normalny piłkarz ,jak inni. Gdyby ktoś powiedział, że Messi ma zamiar się przenieść to kluby by się biły o niego. Plotka, która nigdy nie będzie miała miejsca. :)

0

Jakby rozpamiętywanie sytuacji w ,których mógł Messi lub Bojan strzelić bramkę miało sensu. Ważne , że wygraliśmy. A pamiętajmy, że Sevilla to rywal, który jest 4 w tabeli a nie tak daleko ,jak np.Tenerifa. ;)

0

atixavi

Miejmy nadzieję, że będzie tak ,jak mówisz. Tak ,jak w ostatnim meczu ,gdy pierwsza bramka dla Barcy padła w ciągu pierwszych 20 min meczu to zawodnicy od razu grali pewniej. Chciałbym, żeby było w meczu z Valladolid tak samo. Wtedy wygraną mamy prawie w kieszeni. ;)

0

Messi nie przejdzie nigdzie. Będzie w Barcie do końca kariery. No chyba, że go wywalą. Ale to się nie stanie. Co do ceny to można powiedzieć, że Messi jest bezcenny. Nie ma ceny która jest warta Messiego.

0

Następny mecz może być istnym koszmarem. Valladolid gra o wszystko więc będą atakować ,jak oszalali. Barca już nie będzie wstanie grać spokojnie podać piłkę od jednego do drugiego i powoli zmierzać w kierunku bramki rywala. Ważne, żeby nasza obrona była dobrze przygotowana. Ten mecz jest decydujący. 3mam kciuki. ;)

0

Bojan Pedro Messi ; Taki atak powinien zostać. Oni się rozumieją bez słów. Każdy wie gdzie podać, aby ten drugi obegrał piłkę. Oni są szybcy, zwinni i strasznie utalentowani. Xavi i Alves + Bojan Pedro i Messi - to jest Barcelona, której nie łatwo jest pokonać. Taki skład powinien być od samego początku. W takim składziemożna wszystko wygrać. ;)

Co do meczu to super do 68 min. Szkoda tych 2 błędów w obronie Barcy. Ale błędy odrobili świetną grą do ostatnich minut. ;) Brawo!

0

W 100% zasłużone. Jego gra jest niesamowita. Mam pytanie czy ktoś wie kiedy dostanie Messi tą nagrodę i gdzie? :D

0

WiernyCulesFCB

zgadzam sie z Toba w 100%. swiete slowa. :)

0

Zapewne nie jeden trener może być zazdrosny ,bo Barca gra zawodnikami, których sama wychowała i są to najlepsi zawodnicy świata. Tak młodzi a grają ,jak nie z tej planety. ;) I dlatego Barca to Barca ; najlepsza drużyna świata.

0

Powiedzmy sobie sczerze, że gdy piłka znajduje się pod bramką Realu to Casillas ratuje mienie Realu. To raczej do jego braku powinno się prównywać brak Messiego. A Barca umie grać bez Messiego i zdobywać bramkki z łatwością, bo ma świetnych zawodników.

0

rafek_inter

Za błąd przepraszam. :)

Kto tu ma dorosnąć. Jose Mourinho wykorzystał takie , a nie inne taktyki i cała drużyna Interu stała pod własną bramką. I wmów mi, że przez to dało się z łatwością przebić. Czyli to , że Inter pokonał Barcelonę cały świat będzie pamiętał, a wynik Barcelona Arsenal 4:1 już nikt? Robisz wielkie halo ,bo Barcelona przegrała. Nie wiem ,jaki w tym problem. Trafili 2 razy w meczu rewanżowym do siatki. Raz piłka zahaczyła o rękę zawodnika Barcy chociaż on nie wykonał ruchu w stronę piłki tylko trzymał dłoń na brzuchu, no i była czerwona kartka. A co do Messiego to miał 2 czy tam więcej celnych strzałów a Cesar musiał się nie źle wysilić, żeby obronić. Więc nie oszukujmy siebie nawzajem.:)

0

Nie wiem czy to było powiedziane w celu "Barcelona bez Messiego nie umie grać" czy po prostu próbuje udowodnić, że jego drużyna jest tak świetna, że bez Ronaldo wygrywa. Jeżeli to pierwsze to nie raz widzieliśmy, że Barca bez Messiego umie grać bo ma świetnych zawodników. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?