0

kretoszczurfcb

Zgadzam się z Tobą w 100 % jeżeli chodzi o CR9 i Messi. Cristiano Ronaldo jest samolubny w akcjach. Zawsze ,gdy Messi strzeli gola to razem z całą drużyną Barcy się cieszy. A CR biegnie do kamer i radość "przeżywa" sam. Oczywiście szanuję jego talent, ale wydaje mi się, że Messi jest lepszy między innymi ze względu , że gra dla drużyny i ma więcej asyst. Bardziej lubiłem CR9 w Manchesterze United. ;)

0

Pierwszy gol Ronaldo we wczorajszym meczu był trochę fartem. Bo wybił piłkę na ostatnią chwilę i (o ile się nie mylę) prawie uderzyła w słupek. No ,ale cóż. Wygrali, trudno. Barca musi się wziąść w garść i zrobić wszystko co w ich mocy, aby wygrać mecz z Sevillą, bo to trudny rywal.

0

P.S. Fajne zdjęcie! ;D

0

Boję się, że Sevilla to za trudny rywal, i żeby wygrać Barca będzie musiała się namęczyć. Mam nadzieję, że uda się pokonać tego rywala zwałszcza, że zawodnicy są w świetnej formie. Trzymam kciuki. Barca dacie czaduu! ;)

0

To prawda. Mógł by się zabić, żeby Barca wygrała. Zasłużenie jest kapitanem. Szacunek! :D

0

Co prawda ten mecz nie należał do najlepszych meczy Messi, ale za tą dokładność i zaangażowanie dał bym mu najmniej 8. Ten zawodnik naprawdę się stara i jego skuteczność dużo daje Barcy. :)

0

Messi na to zasługuje. Wiadomo, że dla niego naważniejsza jest wygrana drużyny. Zawsze się stara, jak może i za to powinien dostać tą nagrodę.

Trochę zboczę z tematu. Jestem ciekawy ile by chcieli za takiego Messiego ,gdyby miał być sprzedany (co znając życie nigdy się nie stanie bo Barca nie sprzeda tak świetnego zawodnika ,jak Messi; Barca zawdzięcza Messiemu wiele, jak i on jej.)?? Pewnie dużo. ;)

3mam kciuki! Zdobędziesz te nagrody Messi.

0

Zapewne Ibra w meczu z Sevillą nie pojawi się w wyjściowym składzie. Chociaż może. To też zależy ,jak na treningu. Guardiola nadal wierzy, że Ibra wróci do formy.

Trochę nie na temat, ale według mnie mecz Realu Madrid z Mallorcą będzie przegraną i Barca wygra następne 2 mecze no i sięgnie po zwycięstwo. Ale to tylko moje przypuszczenia. ;) Bo Real coraz bardziej się stresuje przewagą Barcy.

0

killer19961996

To Messi 7 a Ibra 8? Chyba coś Ci się pomyliło. Ibra tracił co chwilę piłkę i niczym się nie wykazał. To była katastrofa. A Messi 2 gole asysta i punkt mniej!? Coś z Tobą nie tak...

0

Szanuję umiejętności Ibry, ale ten mecz był katastrofą w jego wykonaniu. Było kilka szans na podejście do bramki i nawet gol nie mówiąc już o podaniach , których Ibra nie mógł przyjąć. Ciągle tracił piłkę. Zastanawiałem się dlaczego Guardiola zdiął go z boiska tak późno. Ostatni skład tego meczu był idealny, i gdyby taki był od początku sądzę, że był by jeszcze jeden albo neawet kilka goli dla Barcy.

Mam nadzieję, że z Sevillą wygramy. Co prawda to nie łatwy rywal, ale zawodnicy Barcy mają niesamowite zdolności.

P.S. Trzymam kciuki za Messi, żeby pobił rekord Ronaldo bo napewno mu się należy.

0

Messi nie zależy na tej nagrodzie tylko na wygranej drużyny i zadowoleniu trenera. A jeżeli przy okazji dostanie nagrodę to będzie szczęśliwy. Więc sądzę, że nie będzie robił wszystkiego co w jego mocy, żeby strzelić te 6 bramek tylko będzie się starać wygrać mecz.

0

do świetnego xaviego i messiego, którzy tyle robią dla barcelony dołączył bojan, który świetnie do tej drużyny pasuje. i jak się zgrał z xavim i messim. bo szczerz mówiąc to oni rozgrywają większość akcji, w których padają bramki. ;)

0

kamssone

zgadzam się z Tobą w 100%. jak Ibra gra to tak jakby Messi się blokował. jak w spotkaniu z Arsenalem nie było Ibry to Messi strzelał bramki jak oszalały i też jakby łatwiej było mu się dogadać z Xavim. :)

0

Messi10

Wszyscy dobrze wiemy, że Messi jest bardzo skromny i z pewnością nie gra bo chce dostać nagrody indywidualne.

0

nie tylko jego umiejętności sprawiają ,iż jest wart tych wszystkich tytułów, nagród itd. ale też jego skromnośc. on jest skromny. szczególnie prównując do C.Ronaldo. Messi powiedział, że lubi oglądać Ronaldo, a Ronaldo, że Messi może jest lepszy, ale tylko z powodu drużyny. taka mała różnica. ;)

0

carlosss

Ale czy w tak ważnym spotkaniu? Raczej nie sądzę.

0

carlosss

To prawda. Gra w każdych meczach. I możliwe, że gdyby Messi się zgodził to Jeffren by grał za niego chociaż jeden mecz. Ale Messi twierdzi, że wogóle nie jest zmęczony i ,że chce grać. Z jednej strony dobrze no, ale nie daje szans innym. No a Guardiola nie ściągnie go siłą z boiska. Chociaż fajnie by było zobaczyć Jeffrena zamiast Messiego.

0

tak naprawdę to Xavi rozgrywa świetne akcje, a Messi je wykańcza. ale w reklamie adidasa Messi powiedział, że nie zaszedł by tak daleko gdyby nie jego przyjaciel Xavi. ;)

0

do carlosss

Jeffren zamiast Messiego? Nie sądzę. To by było duże ryzyko. A teraz Barcelonie została tylko La Liga więc Guardiola raczej tak składu nie zmieni.

0

może i faktycznie Ibra pomaga zespołowi, ale gdyby tak dużo od niego zależało to w meczu z arsenalem nie strzelili by aż 4 bramek bez niego. ma talent, ale trzeba go wykorzystać w sposób, który umożliwi mu i reszcie zespołowi normalną grę. może się rozkręci.

0

może i faktycznie Ibra pomaga zespołowi, ale gdyby tak dużo od niego zależało to w meczu z arsenalem nie strzelili by aż 4 bramek bez niego. ma talent, ale trzeba go wykorzystać w sposób, który umożliwi mu i reszcie zespołowi normalną grę. może się rozkręci.

0

ten mecz był niesamowity. barcelona miała z tego radochę. :D

0

on ma zaledwie 22 lata ,a już takie sukcesy. bracelona z messim jest nieobliczalna. powodem wygranych barcy jest niesamowite zgranie. oni wiedzą kiedy i do kogo w danym momencie podać. messiego nie było by bez barcy, a barcy bez messiego. :)

0

ibra może ma predyspozycje, ale jak przyjdzie co do czego to psuje akcje. ostatnio strasznie pudłuje. dlatego bojan powinien zostać w pierszej 11. czasem zdaje się, że trochę ibra przeszkadza.

0

po tych spotkaniach z interem myślałem, że będzie znów niewidoczny. ale udało się. i to 2 gole! brawo messi.

0

3mamy kciuki za barcę! Miejmy nadzięję, że wygra ten mecz i całą ligę. Zasłużyła! ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?