O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

REAL przegra haha 1 : 0 i niech nie będą tacy pewni siebie cały czas tak hamsko grają

0

Muszę się wyrazić do chamstwa Aguero i sędziego .

1.Aguero zachował się jak debil myślał że jest taki ważny i to mię wkurzało nie widziałem go jeszcze takiego .

Po drugie sędzia nie potrzebnie podyktował jedenastkę dla Atletico

Henry tylko skakał do piłki tylko to musie nie udało a Sinama się głupio przewrócił .

0

po co grają w rugby jeszcze se kości połamią

0

słaby piłkarz nie wykorzystuje karnych

0

ładnie barca a szczególnie obrona valdesa sam na sam i to chyba cieszy każdego świetne gole eto ale nie zawsze musimy wygrywać mamy 1 przegraną tylko ;p a ja chyba muszę zobaczyć słabiutko prezentujący się real ;p a najbardziej mnie zadowoliło jak graliśmy 4 napastnikami ! !

Zobacz wszystkie

0

szkoda że 1 - 0

0

ładnie barca a szczególnie obrona valdesa sam na sam i to chyba cieszy każdego świetne gole eto ale nie zawsze musimy wygrywać mamy 1 przegraną tylko ;p a ja chyba muszę zobaczyć słabiutko prezentujący się real ;p a najbardziej mnie zadowoliło jak graliśmy 4 napastnikami ! !

0

przekręcany jest ten tekst słyszałem na eurosporcie ;p

0

masz rację lokiec1212

0

po co grają w rugby jeszcze se kości połamią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?