ładnie barca a szczególnie obrona valdesa sam na sam i to chyba cieszy każdego świetne gole eto ale nie zawsze musimy wygrywać mamy 1 przegraną tylko ;p a ja chyba muszę zobaczyć słabiutko prezentujący się real ;p a najbardziej mnie zadowoliło jak graliśmy 4 napastnikami ! !
ładnie barca a szczególnie obrona valdesa sam na sam i to chyba cieszy każdego świetne gole eto ale nie zawsze musimy wygrywać mamy 1 przegraną tylko ;p a ja chyba muszę zobaczyć słabiutko prezentujący się real ;p a najbardziej mnie zadowoliło jak graliśmy 4 napastnikami ! !
Komentarze
0
REAL przegra haha 1 : 0 i niech nie będą tacy pewni siebie cały czas tak hamsko grają
0
Muszę się wyrazić do chamstwa Aguero i sędziego .
1.Aguero zachował się jak debil myślał że jest taki ważny i to mię wkurzało nie widziałem go jeszcze takiego .
Po drugie sędzia nie potrzebnie podyktował jedenastkę dla Atletico
Henry tylko skakał do piłki tylko to musie nie udało a Sinama się głupio przewrócił .
0
po co grają w rugby jeszcze se kości połamią
0
słaby piłkarz nie wykorzystuje karnych
0
ładnie barca a szczególnie obrona valdesa sam na sam i to chyba cieszy każdego świetne gole eto ale nie zawsze musimy wygrywać mamy 1 przegraną tylko ;p a ja chyba muszę zobaczyć słabiutko prezentujący się real ;p a najbardziej mnie zadowoliło jak graliśmy 4 napastnikami ! !
0
szkoda że 1 - 0
0
ładnie barca a szczególnie obrona valdesa sam na sam i to chyba cieszy każdego świetne gole eto ale nie zawsze musimy wygrywać mamy 1 przegraną tylko ;p a ja chyba muszę zobaczyć słabiutko prezentujący się real ;p a najbardziej mnie zadowoliło jak graliśmy 4 napastnikami ! !
0
przekręcany jest ten tekst słyszałem na eurosporcie ;p
0
masz rację lokiec1212
0
po co grają w rugby jeszcze se kości połamią