messik19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
świerklany
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
REAL przegra haha 1 : 0 i niech nie będą tacy pewni siebie cały czas tak hamsko grają
0
Muszę się wyrazić do chamstwa Aguero i sędziego .
1.Aguero zachował się jak debil myślał że jest taki ważny i to mię wkurzało nie widziałem go jeszcze takiego .
Po drugie sędzia nie potrzebnie podyktował jedenastkę dla Atletico
Henry tylko skakał do piłki tylko to musie nie udało a Sinama się głupio przewrócił .
0
po co grają w rugby jeszcze se kości połamią
0
słaby piłkarz nie wykorzystuje karnych
0
ładnie barca a szczególnie obrona valdesa sam na sam i to chyba cieszy każdego świetne gole eto ale nie zawsze musimy wygrywać mamy 1 przegraną tylko ;p a ja chyba muszę zobaczyć słabiutko prezentujący się real ;p a najbardziej mnie zadowoliło jak graliśmy 4 napastnikami ! !
0
no eto marnie zmarnował karny ale barcelona powinna mieć 2 karnego jeszcze wcześniej przed karnym iniesta był bardzo mocno ciągnięty za koszulkę a tak co do pepa musi wpuścić messiego i radziłbym żeby ktoś zmienił caceresa oczywiście jeżeli jest taka opcja
0
świetny gracz strzela gole z 20 metrów ! świetna skuteczność jak oglądam eurogole to on zawsze strzela !! ;d
0
Córcoles , Espasandín czemu ich nie powołamy
bo co by zadziałali ci obrońcy Cáceres-Abidal V. Sánchez-sami - bo lepiej kogoś z rezerw powołać a czemu nie ?
0
przekręcany jest ten tekst słyszałem na eurosporcie ;p
0
chłopak popełnił błąd przechodząc do tottenhamu ale chłopak sobie w barcelonie chce popykać czemu takie nerwy do dos santosa popełnił tylko 1 błąd chyba każdy ma prawo popełniać błędy .
0
to są ludzkie żarty Aguero będzie grał dla barcy sam nią jest zainteresowany Cerezo te go nie zmieni
0
to są ludzkie żarty Aguero będzie grał dla barcy sam nią jest zainteresowany Cerezo te go nie zmieni
0
BAN!
mod
0
ManUfan - boisz się powiedzieć że messi i xavi są lepsi od RONALDO po pierwsze jak tak mówicie że ronaldo króluje to on za rok wam pójdzie za modela i co się wam stanie komu teraz będziecie kibicować może Xaviemu ! hahahahahaha
0
jaki głupek mówi że jest najlepszy i takie tam a nawet bał się powiedzieć przegrałem euro
0
1 . Messi 2.Ronaldo 3. Iker Casillas.
Messi - to nie tylko piłkarz barcelony ale i ARGENTYNY jest genialnym piłkarzem który potrafi zaskoczyć
Ronaldo - Nie lubie i gra chamsko można powiedzieć wszystko robi sam . Ale może zdobyć złotą piłkę .
Iker Casillas - Dobry bramkarz na prawdę doby ma duże szanse
Messi 80/ Ronaldo 50/ Iker Casillas 60/
0
co mówisz unique przecież messi może zdobyć złotą pilkę a ty tu mówisz o ronaldo tym głupole on co najwyżej messiemu może buty czyścić a on powinien dostać ZłOTEGO MODELA
0
no
0
fajny tekst i dobże robi ja uważam że powinien dostać złotą piłkę i wygrać z tym głupolem ronaldo
0
Coupet puszczał szmaty a tak chyba nikt się nie spodziewał wyniku 6 - 1 Visca el Messi !
0
dobrze że mam TVC International
0
szkoda że 1 - 0
0
A ja wtedy mam urodziny kiedy mecz !!!!!!!!!!!!!!! radocha
0
ja też Visca el barca !
0
masz rację lokiec1212