0

REAL przegra haha 1 : 0 i niech nie będą tacy pewni siebie cały czas tak hamsko grają

0

Muszę się wyrazić do chamstwa Aguero i sędziego .

1.Aguero zachował się jak debil myślał że jest taki ważny i to mię wkurzało nie widziałem go jeszcze takiego .

Po drugie sędzia nie potrzebnie podyktował jedenastkę dla Atletico

Henry tylko skakał do piłki tylko to musie nie udało a Sinama się głupio przewrócił .

0

po co grają w rugby jeszcze se kości połamią

0

słaby piłkarz nie wykorzystuje karnych

0

ładnie barca a szczególnie obrona valdesa sam na sam i to chyba cieszy każdego świetne gole eto ale nie zawsze musimy wygrywać mamy 1 przegraną tylko ;p a ja chyba muszę zobaczyć słabiutko prezentujący się real ;p a najbardziej mnie zadowoliło jak graliśmy 4 napastnikami ! !

0

no eto marnie zmarnował karny ale barcelona powinna mieć 2 karnego jeszcze wcześniej przed karnym iniesta był bardzo mocno ciągnięty za koszulkę a tak co do pepa musi wpuścić messiego i radziłbym żeby ktoś zmienił caceresa oczywiście jeżeli jest taka opcja

0

świetny gracz strzela gole z 20 metrów ! świetna skuteczność jak oglądam eurogole to on zawsze strzela !! ;d

0

Córcoles , Espasandín czemu ich nie powołamy

bo co by zadziałali ci obrońcy Cáceres-Abidal V. Sánchez-sami - bo lepiej kogoś z rezerw powołać a czemu nie ?

0

przekręcany jest ten tekst słyszałem na eurosporcie ;p

0

chłopak popełnił błąd przechodząc do tottenhamu ale chłopak sobie w barcelonie chce popykać czemu takie nerwy do dos santosa popełnił tylko 1 błąd chyba każdy ma prawo popełniać błędy .

0

to są ludzkie żarty Aguero będzie grał dla barcy sam nią jest zainteresowany Cerezo te go nie zmieni

0

to są ludzkie żarty Aguero będzie grał dla barcy sam nią jest zainteresowany Cerezo te go nie zmieni

0

BAN!

mod

0

ManUfan - boisz się powiedzieć że messi i xavi są lepsi od RONALDO po pierwsze jak tak mówicie że ronaldo króluje to on za rok wam pójdzie za modela i co się wam stanie komu teraz będziecie kibicować może Xaviemu ! hahahahahaha

0

jaki głupek mówi że jest najlepszy i takie tam a nawet bał się powiedzieć przegrałem euro

0

1 . Messi 2.Ronaldo 3. Iker Casillas.

Messi - to nie tylko piłkarz barcelony ale i ARGENTYNY jest genialnym piłkarzem który potrafi zaskoczyć

Ronaldo - Nie lubie i gra chamsko można powiedzieć wszystko robi sam . Ale może zdobyć złotą piłkę .

Iker Casillas - Dobry bramkarz na prawdę doby ma duże szanse

Messi 80/ Ronaldo 50/ Iker Casillas 60/

0

co mówisz unique przecież messi może zdobyć złotą pilkę a ty tu mówisz o ronaldo tym głupole on co najwyżej messiemu może buty czyścić a on powinien dostać ZłOTEGO MODELA

0

no

0

fajny tekst i dobże robi ja uważam że powinien dostać złotą piłkę i wygrać z tym głupolem ronaldo

0

Coupet puszczał szmaty a tak chyba nikt się nie spodziewał wyniku 6 - 1 Visca el Messi !

0

dobrze że mam TVC International

0

szkoda że 1 - 0

0

A ja wtedy mam urodziny kiedy mecz !!!!!!!!!!!!!!! radocha

0

ja też Visca el barca !

0

masz rację lokiec1212

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?