messimessi
Dołączył/a: luty 2014
Boruja Nowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Barcelona, codziennie niskie ceny!
0
ja :D
0
0
Jesli wgramy wszystko do konca sezonu wliczajac w to mecz z atletcio i jesli atletico zremisuje chociaz jeden mecz do na koniec bedziemy mieli tyle samo z nimi puntkow wiec najlepiej by bylo jakby atletico przegralo chociaz jeden mecz ;))
0
Hesli sie nie myle to superpuchar hiszpani chyba nie jes na ten sezon ;)
0
0
mafia.. tak to jest mafia z fc barcelony
0
''Udalo nam sie to pod wzgledem gry'' o kurwa sikam ze smiechu....
0
Tak serio to po tej porazce z atletico i pierwszych 10 min. spotkania nie chcialo mi sie wogole ogladac meczu.... ale nie mialem nic innego do roboty.. mam nadzieje ze chociaz wygramy puchar krola :) VeB!
0
W ostatnim GD zaskoczył i to bardzo po kilku minutach po zameldowaniu się na boisku :D
0
Śmieszny to jesteś ty ;) No właśnie to nie FIFA . Ty nie grasz tylko trener i zapewne gówno wiesz o najlepszym składzie na mecz ;) Tata wie co robi.. takie ustawienie sprawdziło się na City i z takim ustawieniem dobrze graliśmy więc po co zmieniać ? Według mnie mecz z City to był taki bardo dobry trening przed GD. Nie ma czasu na rotacje i zmiany.
0
0
SB* :))
0
Chciałbym żeby Neymar jak już najprawdopodobniej będzie grał w pierwszej 11 zagrał tak dobry mecz i robił co chciał z ramosem jak ronaldinho kiedy wje*ał 2 swojej urody bramy na SN przy oklaskach kibiców z Madrytu :) Pamiętam jak mi ciary przechodziły w tamtym momencie.
0
Bo jesteśmy w pełni skupieni, a piłkarze Realu są za bardzo pewni siebie XD
0
Ci z realmadrid.com minusują :D
0
twój mózg pracuje w zwolnionym tempie
0
Ale bede sie darł jak Barca strzeli gola XD ja to czuje :D
0
Ja chciałbym takie pary :
Fc Barcelona - BvB
Real Madrid - Bayern
Atletico - Chelsea
MU - PSG :)
1
Jestem pierwszy który skomentuje bardzo przykry artykuł :( 17.03.2014.
0
V.V
Alves Pique Puyol Alba
Busi
Fabs Iniesta
Alexis Neymar
Messi
0
....................................................V.V........................................................................Alves..................Bartra........................Pique......................................Alba..........................................................Busi.....................................................................................................Fabs.........................................Iniesta......................................Alexis.......................................Messi..........................................Pedro............
Neymar w 60' i będzie git ;)
0
AAAAAA JEST! :') KOCHAM WAS
0
AAAAAAAAAAA ! :')
0
Aaaaaaa ! MESSI kolejny rekord! Mam cholern szczęście że żyje w czasach króla futbolu!
0
no to mamy widowisko XD
0
Ja widziałem :D Nw czemu ale sie z tego cieszyłem :D
0
deżawi
0
Lepiej byłoby tak :
Real - Chelsea
Bayern - PSG
Atletico - Borussia
Barcelona - Olympiakos
:D
0
''Oni grali swój futbol, pokonali nas.'' - dokładnie!