0

No to tak jakby Puyol teraz odszedł do madrytu.

0

Hahaha :D poprawiłeś mu humor ^^

0

0

Już sam tytuł -'' Odszedłem z Barçy, ponieważ mnie nie doceniali'' mnie wkurwił za przeproszeniem.... Tego nigdy nie wybacze Figo. To w tamtych czasach było tak jakby teraz Messi odszedł do kurewskich -.- judasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?