0

Brawo Valdes

0

mogło być 3 - 0 a jest 1 - 1, no cóż trzeba walczyć. Jak na razie bardzo ciekawy mecz

0

pięknie się mecz zaczyna

0

Czytaj uważnie:)

Z powodu powikłań pourazowych Rafinha nie mógł wziąć udziału w meczu z Levante, ale na kolejne spotkanie Celty powinien być do dyspozycji Luisa Enrique.

0

Adama Traore 4 2 !!!

0

jeden mecz

0

słupek

0

Adama Traore i 2 do 1 dla Barcelony

0

koniec pierwszej połowy wynik 1 -1

0

pomijając fakt że Arsenal miał karnego, więc sami mogą żałować

0

Szczęście sprzyja lepszym :)

0

Alexis genialne, choć chyba przypadkowe zagranie. Szkoda że Messi tego nie strzelił

0

mecz bez straconej bramki z rożnego to mecz stracony

0

Dzięki za odpowiedź

0

Alexis!!!!

0

Pinto ma kontuzję, czy po prostu trener wybrał Oiera?

0

nie ma meczu. Tydzień temu była Barcelona - Sociedad. A w tym tygodniu pokazywali Real - Atletico

0

Co zrobił sędzia?

0

Bartra?

0

0

Myślę że skoro Juanfranowi i Ramosowi żółte kartki anulowali to i Pique anulują.

0

fakt. Tylko tyle że Montoya ma jakąś lekką kontuzję i nie może dziś zagrać.

0

nie wiem co Alves tam robił przy golu. Akcja trwa a ten rozkłada ręce. Montoya musi zagrać w lidze

0

No i co Montoya jak na ten moment 1000X lepszy od Alvesa. A ponadto najlepszy obrońca siedzi na ławce.

0

Błagam adminów a zablokowanie Miki_Messi2001

0

kiper09 no niestety ale chyba jest to jego najgorszy mecz w tym sezonie.

0

I Tello strzela gola. A tag jest krytykowany przez wszystkich

0

więc jak już to krytykujmy wszystkich

0

Fernando 29
Nie ma co krytykować Tello, dziś nikt nie gra dobrze.

0

gdzie ten komentator w tej akcji widział Montoye, przecież teraz Pedro miał złe dośrodkowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?