meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Valdes
0
mogło być 3 - 0 a jest 1 - 1, no cóż trzeba walczyć. Jak na razie bardzo ciekawy mecz
0
pięknie się mecz zaczyna
0
Czytaj uważnie:)
Z powodu powikłań pourazowych Rafinha nie mógł wziąć udziału w meczu z Levante, ale na kolejne spotkanie Celty powinien być do dyspozycji Luisa Enrique.
0
Adama Traore 4 2 !!!
0
jeden mecz
0
słupek
0
Adama Traore i 2 do 1 dla Barcelony
0
koniec pierwszej połowy wynik 1 -1
0
pomijając fakt że Arsenal miał karnego, więc sami mogą żałować
0
Szczęście sprzyja lepszym :)
0
Alexis genialne, choć chyba przypadkowe zagranie. Szkoda że Messi tego nie strzelił
0
mecz bez straconej bramki z rożnego to mecz stracony
0
Dzięki za odpowiedź
0
Alexis!!!!
0
Pinto ma kontuzję, czy po prostu trener wybrał Oiera?
0
nie ma meczu. Tydzień temu była Barcelona - Sociedad. A w tym tygodniu pokazywali Real - Atletico
0
Co zrobił sędzia?
0
Bartra?
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,15358682,Mourinho_o_West_Hamie__To_byl_XIX_wieczny_futbol.html#BoxSportTxt
Jak on grał tak przeciwko Barcelonie, to było dobrze.
0
Myślę że skoro Juanfranowi i Ramosowi żółte kartki anulowali to i Pique anulują.
0
fakt. Tylko tyle że Montoya ma jakąś lekką kontuzję i nie może dziś zagrać.
0
nie wiem co Alves tam robił przy golu. Akcja trwa a ten rozkłada ręce. Montoya musi zagrać w lidze
0
No i co Montoya jak na ten moment 1000X lepszy od Alvesa. A ponadto najlepszy obrońca siedzi na ławce.
0
Błagam adminów a zablokowanie Miki_Messi2001
0
kiper09 no niestety ale chyba jest to jego najgorszy mecz w tym sezonie.
0
I Tello strzela gola. A tag jest krytykowany przez wszystkich
0
więc jak już to krytykujmy wszystkich
0
Fernando 29
Nie ma co krytykować Tello, dziś nikt nie gra dobrze.
0
gdzie ten komentator w tej akcji widział Montoye, przecież teraz Pedro miał złe dośrodkowanie