meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po porażce w swojej walce(Judo), nie podał ręki swojemu przeciwnikowi, chociaż ten do niego podszedł i wyciągnął rękę(zwycięzcą był Izraelita) .
3
Nie byli raczej przed startem igrzysk typowani do zajecia wysokich miejsc, więc to czwarte miejsce mogą na pewno uznać za sukces, choć oczywiście szkoda że nie jedno miejsce wyżej.
1
Przecież jest na Igrzyskach. Tylko że z drugiej strony wiek już robi swoje i od dwóch lat nie przekroczył 21 metrów, a bez tego może być ciężko o medal. W kadrze są także młodzi Konrad Bukowiecki i Michał Haratyk, którzy mogą powalczyć o olimpijskie medale.
1
Myślę że około 10 medali uda się zdobyć. Dziś faworytkami do medalu jest wspomniana wcześniej para Fularczyk-Kozłowska/ Madaj. Myślę że czwórka podwójna kobiet też ma jakieś szanse na zdobycie medalu. Mamy jeszcze przecież lekkoatletykę gdzie też pewnie trochę medali wpadnie. Może M. Włoszczowska na trasie kolarstwa górskiego (jeżeli opuści ją w końcu pech). Są jeszcze kajakarze itd. Szans medalowych mamy sporo. Teraz tylko pytanie ile z nich wykorzystamy. 15 medali jak zapowiadali co poniektórzy eksperci pewnie nie będzie, ale wyczyny z Aten i Pekinu( i jeszcze na ten moment z Londynu) prawdopodobnie wyrównamy.
Co do naszych sztangistów to sugerujesz że to polski związek stał za tym czy światowy? bo nie do końca zrozumiałem.
Co do nich to uważam że jednak przyjmowali doping. A że tak się tłumaczą że o nic nie wiedzieli, nic nie brali itd to ja w to po prostu nie wierzę. Każdy złapany na dopingu sportowiec będzie się tłumaczył że o niczym nie wiedział takie ich prawo. Zresztą Tomasz Zieliński mówił ze w Polsce go przebadano przed igrzyskami i był czysty, jak się okazało i tutaj kłamał.
0
Dziś w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 3:00
0
V. Nibali chcial jak naajbardziej zdobyc zloto w RIO - zgoda. Jednak czy odpuścił wszelke starty? Giro bez 100% przygotowania raczej by nie wygral.
6
Brawo Rafał. Pierwszy medal na RIO już jest. Jutro jeszcze jeden dla Polski i dla kolarstwa mam nadzieję że dorzuci Kasia Niewiadoma.
0
Jeżeli chodzi Ci o jakąś bazę danych z najnowszymi transferami to raczej takiej nie znajdziesz ( a przynajmniej mi nie udało się znaleźć).
2
To nie jest opinia TVN24 jako stacji, tylko zaproszonego goscia. Zreszta prowadzacy ( o ile sie nie myle Krasko) sam byl zdziwiony tymi słowami.
0
Chcę sobie zakupić konto xbox live gold na 12 miesięcy. Rok temu kupiłem coś za około 120 złotych. Teraz takich ofert nie widzę. Najtańszą znalazłem chyba tutaj, reszta z takich sklepów co już kiedyś coś kupowałem to kod kosztuje około 180 - 200 złotych. Moje pytanie, czy ktoś tu kiedyś kupował, ewentualnie po opisie można stwierdzić czy kod będzie prawidłowy
http://gamekeys.pl/Xbox_Live_Gold_12_miesiecy_konta_PLEUUS-22.html
Znalazłem jeszcze taką stronę
https://www.e-key.eu/
0
Tak. Każda drużyna ma swojego lidera. Ci co najpierw pracują to pomocnicy. Jeżeli chodzi o sprinty to drużyny mające sprinterów ustawiają tzw. pociągi, najczęściej (gdzieś od 2 do 4 pomocników + lider). Pomocnicy mają za zadanie jak najlepiej ustawić swojego lidera aby ten miał odpowiednią prędkość, czy nie zagubił się w środku peletonu. Po wykonanej pracy odpuszczają.
4
Propaganda za czasów PO w tvp byla niczym w porównaniu z tym co jest obecnie.
0
Czytalem gdzies ze na poczatku rozgrywano mecze o 3 miejsce( jakos w 80 czy 84 roku byl ostatni), ale nie cieszyly sie te mecze duza popularnoscia np. na 2 me, ktore odbyly sie w Hiszpanii mecz o 3 miejsce rozegrany zostal na Camp Nou i mecz na zywo ogladalo niecale 4000 widzow.
0
Moja poprzednia odpowiedz byla skierowanna do Toma. Nie wiem dlaczego zaznaczylo ze jest do ciebie :)
0
Klauzula wynosi dla wszystkich klubow 40 milionow. Nie liczac Barcelony dla ktore wynosi ona 24 miliony( Jezeli gra w Santosie to pewnie wywalczyli taka klauzule przy transferze Neymara). Juve moze go chciec kupic za 15 milionow, ale przy tym potrzebna jest zgoda klubu. Barcelona takze moze go kupic za taka kwote, jezeli jego obecny klub sie na to zgodzi.
0
Jesteś pewny? Ja widzę że wciąż grają :)
0
Mozee nie zagral wybitnego meczu po wejsciu na boisko, ale to on zagral genialna pilke do Neymara w akcji gdzie czerwo dostal Banega.
0
Też nie jestem za przyjęciem uchodźców, ale hasła Polska dla Polaków zdecydowanie nie pasuje. To samo mogą powiedzieć Szwedzi ( Szwecja tylko dla Szwedów), Anglicy i cała rzesza państw gdzie wyemigrowali Polacy. I co wtedy według Ciebie mieliby Polacy zrobić z tamtych państw. Wrócić tu? wątpię żeby chcieli. A co do podatków, oczywiście można zmniejszyć podatki dla przedsiębiorców czy ludzi bogatych( bo pewnie o takie chodzi - bo oni chyba najwięcej kombinują żeby płacić gdzieś gdzie są minimalne stawki. Czy zmieni się wtedy ich mentalność i zaczną płacić dla swojego państwa, być może tak(pewnie niewielu). Budżet pewnie by pozostał na podobnym poziomie, a wydatki rosną(starzejące się społeczeństwo, 500+ to też ogromny wydatek a w przyszłym będzie jeszcze większy)
1
Nie ma tutaj pilkarzy Juwentusu i Milanu, poniewaz graja final pucharu Wloch. Wybrani przez Conte pilkarze z tych klubow na pewno dolacza do kadry.
1
Wydaje ni sie ze jeszcze nie sa w segunda division. Wygrali swoja grupę, ale tam sa jeszcze playoffy. Musza wygrac chyba jeszcze jakiś dwumecz.
0
Nie
według sport.pl
"Nazwiska 28 reprezentantów zamieścimy na stronie internetowej naszej federacji, podobnie jak było w przypadku powołań na kolejne mecze eliminacji Euro 2016. Lista zostanie opublikowana w czwartek" - powiedział niedawno rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.
0
Diego Forlan 2008/2009
0
Wraca po kontuzji
0
Euro 2008 i Euro 2012 na pewno miał polsat. To samo choć tu nie jestem w 100% pewny było przy MŚ 2006. Wszystkie mecze można było za darmo oglądnąć. Obecnie także nic nie mówią na razie przynajmniej że będzie można w bezpłatnej telewizji oglądać tylko mecze naszej reprezentacji, więc na ten moment myślę że będzie można zobaczyć wszystkie mecze
PS: teraz wyczytałem coś takiego
"Do tej pory Polsat planował w kanałach otwartych pokazać 24 spotkania. Pozostałe 27 dostępne będą dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz pozostałych telewizji kablowych."
0
Tutaj niestety ta reguła nie zdaje roli. Już kilka tygodni temu można było przeczytać że Wendellem zainteresowany jest Real. Choć oczywiście w zdecydowanej większości jest odwrotnie
0
Z tego co pamiętam to do tej pory wszystkie MŚ i ME w piłkę nożną można było oglądać na żywo w bezpłatnych telewizjach
0
Do przewidzenia
0
Jezeli chodzi o lige bbva to moze byc 3 pilkarzy spoza ue( i roznych podpisanych umow z innyni panstwami europejsskimi). W sumie to pewnie tylko kraje europy wschodniej ktore nie sa w ue licza sie jako pozaeuropejskie.
0
po co taki sklad wstawiasz, jak wiadomo ze to blad. Gumbau ii Adriano nie powoloni a Pique przeciez pauzuje.
0
arsenal. bo ma wiecej goli na wyjezdzie. ogolnie barcelona przy 3 golach arsenalu lub wiecej moze przegrac tylko jedna bramka.