meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Również polecam Różowe lata 70. Dodatkowo Parks and recreation. Z tych co ostatnio wychodzą to w miarę fajny jest także New girl.
1
Ok. Nie zrozumialem ironii :)
0
W zasadzie to "Mury" są coverem tego utworu :)
1
Ostatniego dnia przed organizowanym przez władze Katalonii referendum niepodległościowym rośnie napięcie. Rząd Hiszpanii ogłosił, że policja ogrodziła 1300 z 2315 szkół w regionie, które tamtejsze władze wyznaczyły na lokale wyborcze. 163 szkoły okupują obywatele.
źródło (http://www.tvn24.pl)
Może nie 2000, ale mimo wszystko duża liczba.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z tymi dalekimi podróżami to bym nie przesadzał. To są graniczące państwa a Barcelona leży na północnym zachodzie Hiszpanii więc do granicy wcale nie ma tak daleko.
10
Nie wiem co musiałby zrobić Denis żeby dostać prawdziwą szansę, jak wchodzi to gra przynajmniej dobrze, a potem nagle przez dwa mecze praktycznie siedzi na ławce.
0
Przecież dzisiaj to jako jedyny się stara grać do przodu z naszych pomocników i wcale mu to źle nie wychodzi, gdyby nie Suarez to miałby już asystę.
7
Chociażby Rayo Vallecano.
0
Denis najlepiej wygląda na pozycji Iniesty. Na skrzydle nie prezentuje się tak dobrze. Myślę że zamiast Dembele na skrzydle będą grali Deulofeu i A. Vidal.
0
Teraz w nagrodę D. Suarez następne 3 mecze to będą: trybuny, ławka i 20 - 30 minut. Chyba że wynik będzie taki jak dziś to 45 minut.
3
Mariano Rajoy jest sam sobie winien, widział jaka jest sytuacja w Katalonii, to zamiast negocjować, próbować zbudować pewien kompromis odrzucał taką możliwość, przez co sytuacja się zaogniła i teraz wszystko zależy od tego referendum. Jeżeli Katalończycy opowiedzą się za niepodległością to różnie moim zdaniem może być, choć raczej wojska nie użyje.
5
Athletic Bilbao - za to że stawia tylko na piłkarzy z Kraju Basków, a pomimo tego zawsze utrzymuje się w najwyższej klasie rozgrywkowej, od czasu do czasu dorzucając jakiś cenny puchar do swojej gabloty.
0
Słowenia wcale nie jest taka słaba jest aktualnym wicemistrzem Europy.
2
Na tegorocznyc mistrzostwach nie byłem, ale już wielokrotnie byłem na meczach siatkówki i raczej nie powinno się to zmienić. Przechodząc do sedna plecaki mogłem wnosić, przy wejściu musiałem jedynie je otworzyć do kontroli. Kategorycznie zabroniene jest za to wnoszenie butelek z zakretkami.
1
22
2
Mika od 2015 roku praktycznie co chwilę ma kontuzje i ten sezon reprezentacyjny miał wyleczyć kontuzję( pleców ).
Niestety widzę to tak że musimy poczekać koło 2 lat na kolejne sukcesy gdy prawdopodobnie do skladu dojdzie Leon i młodzi reprezentanci, którzy jeżeli spełnią pokladane w nich nadzieje to powinni być jedną z topowych drużyn na świecie.
0
Kupić go za 10 milionów maksymalnie. Wypożyczyć do PSV z powrotem na sezon czy dwa. Potem zobaczy się jak się on rozwinie i ewentualnie włączyć di pierwszego skladu a jak nie to sprzedać. Wciąż bedzie wtedy mlodym pilkarzem więc nawet jeżeli się nie rozwinie tak by być piłkarzem Barcelony, będzie mógł odejść do innego klubu w podobnej cenie. Chyba że zarząd się nie zmieni i dalejzarząd będzie rozdawał piłkarzy za darmo.
0
Dzisiaj podano informację że ta klauzula wygasła 15 lipca bodajże i teraz znowu może być saga transferowa a czasu coraz mniej.
0
Przed chwilą sprawdziłem. Rzeczywiście jest tylko w TV
0
Przy 40 milionach to nie maja nic do gadania bo tyle wynosi klauzula za Seriego.
4
Ja tak uważam. Ty tak uważasz. Myślę że duża część kibiców tak myśli. Szkoda tylko że zarząd z prezesem Bartomeu na czele tak nie uważa i chce kupic kolejnego blisko 30 letniego gracza.
0
Nie mają jednego zdania na ten temat. Choć raczej w duzejw części nie są jakoś entuzjastycznie nastawieni do tego pomysłu. Natomiastdla porównania Nowoczesna wydaje się być zdecydowanie za unijną propozycją o relokacji uchodźców.
0
Obecny selekcjoner Brazylii i były piłkarz.
10
Nie uważam że jest za słaby na Barcelonę ( jako zmiennik przynajmniej). Jednakże biorąc pod uwagę cenę + wiek to jest to i raczej nic tego nie zmieni słaby transfer. Kolejny minus na jego pozycji może grać Samper. W presezonie gral w miarę dobrze. Minuty są mu potrzebne. Paulinho mu je zabierze. Chyba że znowu zostanie gdzieś wypożyczony, ale minut tam też nie bedzie miał zagwarantowanych.Przykladem może być zeszły rok. Kolejny minus nie wiadomo co w przypadku transeru stanie sie z S. Roberto. Wczoraj nie powiedział Valverde jasno na konferencji że pomimo transferu Paulinho, Roberto zostaje w klubie. Jeszcze się okaże że kupimy Brazylijczyka za 40 mln i sprzedamy Roberto za 40 bo taka jest jego klauzula.
0
Z tego co słyszałem to według wstępnych wiadomości błąd popełnił kierowca bo odwrócił się aby porozmawiać z pasazerka i wtedy zaznaczył o latarnię i wylądował w rowie.
0
Deco ?
8
Amerykanki bardzo ładne zwyciestwo na 3000 metrów z przeszkodami. Pokonały Kenijki i inne Afrykańskie państwa.
1
Akurat na te protesty przyszła w dość dużej liczbie młodzież czy ogólnie młodzi ludzie powiedzmy w wieku od 18 do 30 lat. To ją różniło od poprzednich manifestacji KOD, gdzie przybywali raczej ludzie starsi. Więc czy uważasz że osoby, które urodziły się już w wolnej Polsce, lub ledwie co pamiętają komunizm, to esbecy i ubecy.
Pozostałą twoją wypowiedź o karze śmierci dla Tuska i reszty osób z Platformy pozostawię bez komentarza
0
Art. 183.
Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego powołuje Prezydent Rzeczypospolitej na sześcioletnią kadencję spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego.
Chociażby ten.