1

@jedrek7000
Ale tu nie chodzi chyba o ofertę za kogoś w postaci Cou i Rakiety plus kasy, tylko chcą tą dwójkę sprzedac żeby mieć kasę na kogoś. Chyba Bartomeu nie jest aż tak głupi żeby sprzedać 2 piłkarzy i jeszcze dać kasę za Rodrigo czy nawet Latuaro.

0

@itmustbejoke fake. Na YouTube ten film jest chyba z datą 5 stycznia 2019

0

@tristan87
Ten dalej swoje. Ciekawe czy w Niderlandach mają też taki ból co poniektórzy bo zwycięzca plebiscytu został kolarz Mathieu van der Poel a Virgin zajął drugie miejsce.

1

@mrboom
A faktycznie. Źle przeczytałem pytanie
Tu znalazłem coś takiego. (zeszły sezon)
https://sport.radiozet.pl/Skoki-narciarskie/Skoki-narciarskie-Ile-zarabiaja-skoczkowie-Duze-premie-za-zwyciestwa

0

@mrboom
Za wygranie turnieju titisee neustadt five

1

@kamilo0066
Zdecydowanie lepsi niż na TVP

0

@Shroud
W tym sezonie już chyba tez tak media pisały po którejś z wcześniejszych porażek. Już nie mówiąc o meczu z Liverpoolem. Niestety nie nastawiam się na pozytywne informacje i coś czuję że Valverde zostanie co najmniej do końca sezonu.

0

Puig nawet na ławce nie usiadł.
W drugiej połowie pewnie Rakitic,Semedo oraz ewentualnie Fati/Perez przy wyniku + 2 lub -2

0

Czy dobór półfinalistów zależał od wybory prezesa (kogo chciał to zaprosił na turniej. Oczywiście poza Barceloną i Valencią) Czy są jakieś dokładne przepisy kto mógł wystąpić w tym superpucharze?

1

@FDJ
Ja go pamiętam głównie z bramki przeciwko Juventusowi. Chyba ta sama edycja co gol z Chelsea. Gol około 1:15


0

@kewin
Jak najbardziej. Zasłużył chyba najbardziej z całej 20.

0

Pytanie do graczy w fifę 20. Można coś tu poprawić mam 100 000 Coinsów zapasu. Oblak i Guardiola niewymienni.
https://www.futbin.com/20/squad/12265921

Ps w czasie meczu czasami przechodzę na 442 zmieniam Saula i w jego miejsce wchodzi Villa.

0

@Naturopata
Stawiam że jakaś 2 (Ronaldo i Mane prawdopodobnie), miała taką samą ilość punktów, więc dali 4 zamiast tradycyjnie 3

PS:
Dobra nie ważne :) W takim razie to trochę dziwnie

0

@Gitarkafcb
To jest inne głosowanie. Choć i tak dziwne że Lloris przed Matsem.

0

@NismoFCB

6 Bramek na MŚ we Francji. I poprowadzenie tej reprezentacji razem z Morgan do tytułu MŚ.

0

@Kondzix
Champions League group stage records and statistics


Messi w pucharowej strzelił.

0

@msmsms
Jeżeli mówisz o tej stronie https://www.ebilet.pl/ to jak najbardziej jest to wiarygodna strona

3

To teraz Busi i Rakitic i możemy bronić wyniku.

0

Znowu Roberto w obronie i Semedo na lewej. Nie wiem co ten trener robi, mamy w pierwszej drużynie Firpo i Wague ( w nielicznych meczach w których grał w zeszłym sezonie pokazywał się dobrze). Po co w ogóle Wague jest w pierwszym składzie, jak mógłby ogrywać się w 2 drużynie. Następny mecz jai ta dwójka zagra to bedzie pewnie mecz w pucharze króla. A potem się dziwić że na wiosnę podstawowy sklad zajechany a rezerwowi bez formy i ogrania.

0

@Vhaeraun
Sporo. Myślałem że będzie miał mniej. Dzięki za odpowiedź :)

0

@Vhaeraun
180 to chyba piszesz o PA. Nie wiesz jaki dali mu CA?. Koło 100?

1

@El Ronaldinho
Nie, ale tak jak pisze @banann16 - Kubica twierdzi że nic nie wyczuwa. Już zresztą była taka sama sytuacja w tym roku nie pamiętam na którym wyścigu i tam też Kubica miał szansę na wyprzedzenie Brytyjczyka i inżynier powiedział że zmniejszyło się ciśnienie w oponie i ma zjechać na pit.

1

Ha Ha Ha kiedy Russel nie może Williams mu pomoże. Kubica nie może być widocznie przed zespołowym partnerem bo mu nie pozwala na to zespół. No cóż i tak jedyny punkt wywalczył Robert.

1

No i tyle było z gry Ansu i Pereza przy zdrowej 3 w ataku i Valverde jako trenerze, to oni zagrają co najwyżej w pucharze króla.

0

@jakub6623
Oficjalne po zamknięciu lokali o 21. Z tego co się orientuję to telewizje dostają pierwsze sondaże o 16 30 ( w jakimś wywiadzie czy artykule było) Myślę że wtedy bedzie cos można znaleźć cos w miarę realnego na twitterze pod #bazarek lub #wybory.

0

Brawo!!!!
Udało się

0

Kołodziej zamiast pomóc to przeszkadza :(

1

@Janiama
Chyba się nie znasz :)

0

@Barca1992
Polsat ma zdecydowanie lepszych komentatorów (jeżeli chodzi o siatkówkę). Nie polecam przejścia na TVP

0

@ForcaMilosz
Tak, ale z zastrzeżeniem że nie jednocześnie i 2 osoba musi najpierw zalogować się na konto na którym jest subskrypcja a potem na swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?