1


Czyżby pierwszy kierowca, który opuści wyścig f1 przez koronawirusa?

2

@Salwik92
Tak. Ostatni sezon na wypożyczeniu w Huddersfield. Grał raczej przeciętnie z tego co czytałem.

0

@szkutnik91
Jak jest wychowankiem to może grać do 21 roku życia rocznikowo. Najpóźniej trzeba zgłosić chyba 24 godziny przed meczem.

0

@tobiasson92
Jakie przesądzone. Przecież w kampanii Andrzej Duda wyraźnie powiedział że nie podpisze ustaw nakładających nowe podatki :)
Ps: Tak wiem jak to się skończy.

0

@Mat_Cat
Tak a potem mamy takie statystyki że w całej UE jesteśmy jednym z państwa przodujących, jeżeli chodzi o liczbę wypadków śmiertelnych z udziałem kierowców, pieszych i rowerzystów.
Do tego kary są moim zdaniem zdecydowanie za małe.

0

@justfootball
Nie wiem po co. Jeśli to ma być obowiązkowy przedmiot tylko na jeden rok. Rozumiałbym gdyby to miało być na przykład dla profilu bio - chem, gdzie co poniektórzy pójdą na medycynę i łacina w liceum by się już przydała oraz trwało by to przez okres 3-4 lat, ale dla wszystkich i tylko przez rok to decyzja moim zdaniem niezrozumiała.

3

https://mobile.twitter.com/LewitujacyUmysl/status/1282599392470421504
Ciekawe czy to prawda. W sumie bym się nie zdziwił.

0

@tobiasson92
To już pierwsze zliczone wyniki z komisji. W tym poście podane z dwóch procent komisji. A teraz jest chyba już 2.8 procent i przewaga RT maleje. Liczę na to że teraz zliczą wsie i małe miasta i jak różnica na korzyść AD będzie mała to jest jeszcze szansa. Choć przez te sondaże trochę tracę nadzieję na zmianę.

0

@matirix20
Prawdopodobnie jutro

4

@jachuu9
Przeciez w TVN było jako pierwsze wystąpienie Dudy.

1

@RomanHoffer
Ostatnio po północy był.

1

@Kompletny
Nie pokazali. Chyba że teraz pokazują. Jak TVN 24 zaczynało pokazywać Trzaskowskiego to tam dalej Duda był.

0

@D10SLEO
Sondaż. Podobno na godzinę 20.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sysia11
Myślę że duże znaczenie może tu mieć liga i wiek. Mimo wszystko Neres gra w Holandii a dwójka Brazylijczyków w realu. Są też mocno hypowani więc cena rośnie bo płaci się za potencjalny talent.

0

Pytanie do graczy FM
Jak można ustawić takie duże zdjęcia jakie są widoczne w tej bazie?
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2126542021

1

@ProMILs
Gazeta Polska, TVP, Republika.
Rozumie że te stacje są za PO i Trzaskowskim :)

0

@daniel32778
Niemiecka?
Discovery jest amerykańska z tego co mi wiadomo.

0

@Katalonbar
W tym roku chyba nie będzie miał konkurencji. Zmarzlik nie wiadomo jak z mistrzostwami świata. Żadne poważne mistrzostwa świata/Europy się nie odbędą. Jedyną szansę widzę gdyby jakimś cudem Iga Świątek wygrała US Open, który ma się chyba odbyć w tym roku. Ewentualnie Rafał Majka wygrywający Giro.

3

@justfootball
Podwyżek podatków może nie będzie. Ale za to nowych podatków i czy też danin ( ladnieszja nazwa podatku) około 30 w ciągu 5 lat podpisał. :)

0

3

@DonMatteo901
Według tych danych frekwencja wynosi 53 %. Jakoś stracilem zaufanie do prawdziwości tych wyborów. Zaraz się okaże że Duda dostanie 50 % w pierwszej turze.

0

@MateuszJrk
U mnie pani z urzędu miała rację i byłem przepisany tam gdzie chciałem.

1

@MateuszJrk
Też nie dostałem odpowiedzi. Dzwoniłem do urzędu dzielnicy do której się zgłosiłem z prośbą o dopisanie i Pani powiedziała mi że mam normalnie przyjść i jestem dopisany pomimo tego że nie mam odpowiedzi.
Mam jednak pewne obawy że przyjdę do lokalu i się okaże że nie ma mnie ma liście. Przekonam się około 12.

0

@Edoss
Ja jestem kibicem od wielu lat ale uważam że w obecnej formie będzie ciężko wywalczyć zwycięstwo na tym stadionie, tym bardziej że od kilku lat gra się tam Barcelonie bardzo ciężko.

1

@matteoFCB
Co z tego że jest świetnym piłkarzem i pasowałby do stylu Barcelony, skoro jest zdecydowanie za młody. Przynajmniej według standardów Bartomeu.

0

@Faun Znasz polski system polityczny? Prezydent ma dość istotny wpływ na władzę. Ma chociażby prawo weta, co w sytuacji prezydenta opozycyjnego ma spore znaczenie. Weto można odrzucić ale większością 3/5 co nie będzie rzeczą łatwą w obecnym sejmie dla PiSu.

0

@Ghotti
Jeśli tak jak w Niemczech to mamy jeszcze jedną zmianę

1

https://naekranie.pl/aktualnosci/mala-brytania-usunieta-z-platform-w-usa-i-anglii-stary-skecz-wzbudzil-kontrowersje-1591785294

https://naekranie.pl/aktualnosci/przeminelo-z-wiatrem-znika-z-hbo-max-powod-mowi-sie-o-nim-od-lat-1591782786

Seriale i filmy znikają z platform streamingowych za rasizm. Jeszcze niedługo a większość seriali/sitcomów komediowych gdzieś do końcówki 1 dekady XXI wieku zniknie za zbyt małą różnorodność rasową i nie promowanie homoseksualizmu. Na pierwszy rzut Friends gdzie już od jakiegoś czasu słychać głosy niezadowolenia niektórych środowisk.

1

@Kajtek77
Prawnie raczej niemożliwe do wykonania. Mógł by być ewentualnie zapis jak w La Liga czyli 3 piłkarzy spoza UE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?