meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pressinho
Na jakiej zasadzie działa ten przepis, bo pierwszy raz się z nim spotykam. To działa tylko wtedy gdy na życzenie trenera jest obniżana belka? Bo chyba normalnie jak sędziowie obniżają to wszystkim się liczy.
0
@Homeopata8989
Dziwna decyzja i tłumaczenie. Moim zdaniem jest drugie dno. Być może wyszedł mu pozytywny wynik Covid, i żeby nie wycofywać całej reprezentacji to ustalili taką wersję.
0
@10SzymonBarca10
Jeżeli ustawienie takie jakie mamy z klasycznym bocznym obrońcą to oczywiście że Gaya. Jeżeli zmieniamy formację i gramy z wahadłowym to tutaj Angelino.
0
@Misiek1999
Na tt widzę jakieś wpisy o rasizmie.
1
@SiSenior
Wlascicielami sklepów są Turcy. Prawdopodobnie jakieś porachunki.
0
@MESSIah16
Ale i tak kupili szczepionki i mają już plan szczepień, sądząc po dalszym akapicie. Po prostu pewnie nie wejdą w grudniu/styczniu jak w USA i UE tylko trochę później.
https://lenews.ch/2020/11/27/covid-19-vaccine-could-be-approved-in-switzerland-in-first-quarter-of-2021/
Plus z tego co rozumiem z tego artykułu bo news jest trochę starszy w odróżnieniu od tamtych tj USA i UE Szwajcarzy nie mają szybkiej ścieżki dopuszczania.
0
@KapiFCB
Dokładnie coś takiego napisał Cezary Gutowski.
1
@KapiFCB
Może nie być. Podobno nie jego opony założyli i będzie możliwa dsq.
0
Brawo Checo. Zasłużył na to !!!!!
8
@Janiama
Bo Williams nie potrafił zbudować dwóch porównywalnych bolidów. Gdyby dostali podobno to Kubica pewnie przegrałby w kwalifikacjach choć nie do zera ale w wyścigach byłby lepszy.
A dziś po prostu pokazał że Merc ma taką przewagę że praktycznie każdy kierowca który do niego wejdzie byłby w top 4.
6
@MSN1998
Nie są. Są za bardzo radykalni w sprawach światopoglądowych aby zyskać jakąś większą liczbę głosów. 10% do 15% to moim zdaniem max.
0
@zadafcb
Ciekawe czy zastąpią go Russelem na ten wyścig żeby zdobył swoje pierwsze punkty w f1 czy jednak swoim 3 kierowcą.
2
@michal26
Niby tak ale w żadnym z nich nie był winny.
0
@Herato
Z meczu z Realem Madryt. Superpuchar Hiszpanii, ale roku nie pamiętam.
16
https://mobile.twitter.com/wrobelgo/status/1328300607090827264/photo/1
W TVP info znaleźli prawdziwego eksperta w sprawach UE.
0
@Nieznajomy
Tak co do opon to zdecydowanie Lewis jest tu najlepszy w obecnej stawce. Choć wkurza mnie ten jego płacz pod publiczkę praktycznie co weekend że on już nie ma opon i nie ma jak jechać.
1
@Nieznajomy
Max, Leclerc czy Ric to poziom bardzo zbliżony do Hamiltona. Gdyby mieli porównywalny bolid cała 4 walczyłaby o mistrzostwo.
1
@Damian11
Też chciałbym żeby tak bylo, ale RB pewnie postawi na Hulka lub zostawi Albona, żeby nie zagrażali tak bardzo Maxowi.
1
@Golab
http://www.sport365.live/en/home
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
RP świetnie sobie tutaj radzą w deszczu. 2 okrążenia i 11 sekund przewagi nad 3 kierowcą.
1
@NaFazieHitman
A najgorsze że ta ustawa już dawno powinna wejść, kolejny raz rząd PIS łamie prawo. https://bezprawnik.pl/rzad-zmienil-ustroj-polski/
Najlepsze było wczoraj tłumaczenie Gowina w RMF, że to prze słabe łącze internetowe grupa posłów ZP, zagłosowała przez pomyłkę za poprawką senatu dającą wszystkim lekarzom podwyżki, a nie tylko tym walczącym z covid z polecenia wojewody.
2
@Pertezm
U mnie Messi nigdy nie był ulubionym pilkarzem. Na początku był to V.V. obok niego Puyol, Xavi czy Iniesta. Z obecnych to chyba Fati i Mats.
2
@Hosh
Mogły by być chociaż jakieś ciekawe wyniku. Bo normalnie to wiadomo że Mercedes z miejsc 1 i 2 (w zdecydowanej większości wyścigów).
0
@Criss18Barca
My za mało testujemy.
0
@Wossi61FCB
3 napastników to podstawa na taki turniej. Nawet przy grze 1 napastnikiem. Tym bardziej że nie mamy skrzydłowego który poradziłby sobie na 9. Chyba jedynym jest Kownacki ale przy jego formie to wiadomo że na turniej nie pojedzie.
Tylko pytanie czy kosztem pomocnika środkowego czy obrońcy. Ja mimo wszystko chyba zrezygnowałbym z jednego bocznego obrońcy. Bereszynski może grac na 2 stronach. Ewentualnie 4 środkowy obrońca, którego w razie potrzeby może zastąpić Krychowiak.
3
@Janiama
Nie tylko lewakiem. Nie możesz też według nich określać się mianem patrioty.
0
@kamilo0066
Nie było bo PiS i grupy kibolskie były w pewnym sensie zaprzyjaźnione. PIS nigdy nie walczył z nimi tak jak walczono za PO. Teraz coś się zmieniło.
1
@AlexDark00
Ale wiesz że ta flaga mogła tam wisieć cały czas (od początku protestów). Przecież nie będzie tam jej nikt zdejmował specjalnie na marsz grupy zwanej narodowcami.
8
https://mobile.twitter.com/democ_de/status/1326529502046941184
No cóż zostawię to bez komentarza.....