0

@tobiasson92
Nie, nie wiem jak się układa drabinka. Tej dwójce teraz kibicuje po odpadnięciu Osy.

1

@Chakalaka
Robertson/Selby

1

@Sulimo
Seria książek też bardzo dobra.

12

@tristan87
Dziwna decyzja. Z tego co wiem to oskarżyć można każdego, dopiero sąd decyduje czy jest winny czy niewinny. Do momentu skazania powinien normalnie trenować.

0

@Vampir707
Kto ma być nowym kapitanem? Bo słyszałem o różnych postaciach kapitana czy jego nasladowcach ale jak na razie w komiksach.
https://naekranie.pl/aktualnosci/marvel-kapitan-ameryka-kobieta-nichelle-wright-1618845452

Ps nieważne już wiem o co chodzi

0

@lucas/catalan
Jak dla mnie patrząc sucho na wyniki to Moss. Który był cztery razy na drugim miejscu i dwa razy trzeci.
Oprócz niego oczywiście Kubica, który niestety na własne życzenie nie miał szansy na mistrzostwo. Dużo też mówi się o Francuzie Alesi, który miał talent ale niestety wybierał złe zespoły niby było to Ferrari, ale wtedy rządziły Williams i Mclaren.

0

@busquets5
Jak dla mnie to ktokolwiek byłby prezesem klubu i superligi (nawet i Laporta) to logiczne że będzie chciał robić wszystko żeby jego kub miał jakąś przewagę, a będąc prezesem ma oczywiście do tego siłę.

0

Jak ta superliga ma być poważna skoro prezesem i reszta składu zarządu to prezesi klubów. Jeśli chcą zasiąść w zarządzie Superligi to powinni zrezygnować z prezesowania w swoich klubach. Chyba że w superlidze będzie rotacja i każdy z klubów na wzór prezydencji w UE będzie prezesem przykładowo na 2 lata.

0

Russell jak zawsze, jak ma szansę na punkty w Williamsie, to zrobi wszystko aby tych punktów nie zdobyć.

0

@Armude14
Jeżeli nie ma rozwalonego bolidu to pewnie skończy 2/3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zoker
To nie błąd. Takie zasady obecne miejsce w rankingu europejskim sprawia że do ligi Europy możemy dostać się odpadając tylko w eliminacji do ligi mistrzów.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Liga_Europy_UEFA_(2021/2022)

1

@pax
Tu jest trochę dłuższa wersja. Ten nie wygląda żeby to ona zaczynała. Choć może oczywiście było coś jeszcze wcześniej
https://mobile.twitter.com/Magmag77711777/status/1381326478923722760

0

@konrad1661
W Rio mieli 7 medali. W tym 2 złota i 3 srebra. Pokonaliśmy ich w sumie tylko liczba brązowych medali. Więc ktoś pewnie i tutaj zdobyłby medal.

10

@DonMatteo901
No i fajnie. Teraz jakaś kara zawieszenia za bezpodstawne oskarżenie o rasizm. Myślę że koło 10 meczy to byłoby ok. Dodatkowo kara dla Valencii za bezpodstawne przerwanie meczu.

3

@July_6_BcN
Tak, Alba to imię żeńskie.

5

@Majkel34
W tym wypadku jednym i drugim To że ktoś jest w szpitalu nie oznacza przecież że jego stan jest krytyczny. Mamy koło 33000 zajętych łóżek z czego pewnie koło 3000 jest w stanie zagrożenia zycia.

1

@Criss18Barca
Bo nie było zeszłorocznego. Zespoły z kraju Basków chcieli mieć widzów na stadionie i było odkładane.
W sumie ostatecznie wyszło że i tak graja bez widzów.

3

@ksobi
Dokładnie hejt parków po meczach, nie da się słuchać. Natomiast jak są przedstawiciele innych sportów, to pytania najczęściej są bardzo ciekawe i merytoryczne. Choć oczywiście jak zawsze zdarzają się wyjątki.

4

Ktoś musiał zastąpić Grosjeana

1

@kamilos1214
Pierwszy sezon naprawdę dobry. 2 następne już mnie tak nie zachwyciły. Dla kogoś kto sporo się interesuje światkiem F1 to nie będzie nic nowego a nawet można zauważyć dziwnie zmontowanych rzeczy. Na przykład mamy radio nie z tego wyścigu. Czy też z padokowych przyjaciół zrobili w pewnym momencie praktycznie wrogów.
Natomiast dla tych którzy chcą zainteresować się światkiem F1 to oczywiście tak serial może bardzo się podobać i tutaj rzeczywiście serial spełnia wymagania.

1

Bor prawie się przewraca na tej narcie jednej i dostaje 19 i 18.5. Przecież ci sędziowie to robią sobie co chcą.

3

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26922009,rzad-wprowadzil-zakaz-udzialu-w-zgromadzeniach-morawiecki-na.html#s=BoxMMt3
Łamania konstytucji ciąg dalszy.
Z drugiej strony jak jej taki zakaz to jak ma się to do chociażby ekstremalnych dróg krzyżowych, które teraz się odbywają. To też przecież podchodzi pod zgromadzenie.

1

Dla zainteresowanych tematyką F1, na stronie radio gol pojawiła się darmowa zapowiedź w pdf sezonu 2021.

Link do przewodnika
http://radiogol.pl/wiadomosci/przewodnik-kibica-f1-rg/

13

Sousa powinien chyba postawić mimo wszystko na Fabiańskiego. Może nie ma spektakularnych interwencji jak Wojtek, ale wydaje się dużo pewniejszy.

0

Nie wierzę. Jakie zmiany. Oby jeszcze jeden.

3

Iga Świątek pokonuje Czeszkę Krejcikovą 2:0 i melduje się w 3 rundzie turnieju WTA w Miami.

2

@lucas/catalan
W tym samym wyścigu była jeszcze ciekawa sytuacja z Schumacherem i Coulthardem.
https://mobile.twitter.com/1990sF1/status/1167403805601927168

3

6 lat nieograniczonej niczym władzy, nawet ka bakier z konstytucją ale wciąż to opozycja jest winna.

1

Jedno z pierwszych zdań i już kłamstwo. Nie mamy ponad 5 milionów ludzi zaszczepionych tylko 5 milionów dawek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?