meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rulli prawie jak Ricardo na euro 2004 z Anglią. Tylko tamten jeszcze nie miał rękawic.
1
Brawo!!!! Brawo !!!!!
0
Pewnie Rulli!!!
0
12/12. Raczej rzadko takie serie się zdarzają.
0
To teraz Manu pod presją
0
Chyba karny. Przynajmniej tak wygląda na powtórce.
2
@adambądkowski93
Na sport pl był dziś artykuł wyjaśniający dlaczego tak się mogło stać.
https://www.sport.pl/pilka/7,65081,27126999,jak-to-sie-stalo-ze-haaland-pokonal-lewandowskiego-jest-bardzo.html#s=SMT_Link_4&_ga=2.76054294.2032326819.1621854200-amp-ndgbN8xjxcltcZ79Dt36A6nMaoPixnpfiNMjjkbFB_l0LOuQK5lPtP8PIDKyfQNx
0
Z jednej strony wyścig nudny, jak praktycznie zawsze w Monako, ale z drugiej strony mamy ciekawe podium, o co na normalnym torze byłoby praktycznie niemożliwe. W tym roku tylko Lando był 1 na podium poza standardowym Ham/Ver/Bot.
0
Początkowo to sądziłem że to ustawka Mercedesa, aby Hamilton mógł wyprzedzić Bottasa dlatego go trochę przetrzymali na pit stopie. Jednak nie wycofywali by swojego kierowcy tylko z tego powodu.
3
Realizator to się popisał....
0
@kiper09
Dokładnie. Jego utrzymanie opon w dobrym stanie jest tragiczne. Utrzymuje się tylko dlatego że pasuje Mercedesowi i Lewisowi, żeby nie było powtórki z Nico.
0
powrotroberta.pl
Problemy Leclerca na okrążeniu wyjazdowym
Leclerc nie ruszy z pole position Jeżeli w ogóle ruszy to z końca alei serwisowej.
4
@MesQueUnClub96
W treningach i kwalifikacjach się nie rozwalił. Czego nie można powiedzieć o Micku.
3
Dallas wygrywają w pierwszym meczu playoff z Los Angeles Clippers 113 do 103. Najwięcej punktów zdobył Luka Doncic 31. Dołożył do tego 10 zbiórek i 11 asyst.
6
Dobrze że Włochy. Oprócz nich całkiem przyjemne piosenka Francuski i ze wschodu Rosja/Ukraina
1
ufff dobrze że nie Malta.
2
@D10SLEO Utwór całkiem udany. Widzowie docenili. Trochę słabo Rosja w tym roku, jeżeli chodzi o widzów, moim zdaniem mogli mieć więcej.
0
@Encore
Giannis to zawsze tak fatalnie rzuca te wolne? Bo na ostatnie 6 to chyba tylko 3 wykorzystał.
0
@Nazio87
Mógłby być, ale biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia polityczne to nie wiem, czy państwa europejskie będą chciały głosować na to państwo.
0
Ciekawe co ze skrzynią Leclerca. Jeśli jest ok to wystartuje z P1
1
@pt9
W którejś wersji chyba 2008(jeszcze jak nie było 3d) kupiłem do Barcelony Boruca ustawiłem mu Ca 200 pa 200 i co mecz strzelał po 2-3 gole na mecz grając jako bramkarz i wszystkie bramki strzelał ze swojego pola karnego.
3
@Pablit
Transfermarkt akurat tutaj nie jest chyba jakimś dobrym źródłem w tym przypadku.
W mojej opinii należy wziąć pod uwagę średnia wieku gdzie murcia ma zdecydowanie bardziej doświadczonych graczy.
A wartość to wiadomo po pierwsze jest trochę podbita przez Ilaixa, który nawet nie zagrał w tym meczu, a także wiadomo że piłkarze młodsi z talentem z takiego klubu jak Barcelona będą mieli większą wartość niż piłkarze z Murcii w sile wieku piłkarskiego którzy zapewne już pewnego poziomu nie przeskoczą.
3
Pierwszy set to jakaś miazga w wykonaniu Igi. Widać że mączka to jej ulubiony teren.
0
@Barca1992
No przecież wywiązali się z tego po pierwsze to nie podatki tylko daniny a po drugie nie podwyższają obecnych tylko wprowadzają nowe :)
0
@K0stek
21 00. Polsat Sport premium
1
@PanteraCule
Zamiast ograniczać zbędne lekcje w liceum/technikum oraz i reformować sposób prowadzenia zajęć na bardziej współczesny to dokładają więcej godzin.
1
@Janiama
Szkoda tylko że półfinał jeszcze dzisiaj. Będzie grać z wypoczęta tenisistką. Ciekawe jak to się przełoży na jej kondycję w półfinale.
0
@LeoMessi1994
Mi się podoba. Zależy jaki lubisz humor. Typowy sitcom dziejący się w miejscu pracy. Coś w stylu Brooklyn 9-9 czy parks and recreations. Jeżeli lubisz tego typu seriale to i ten powinien Ci się spodobać.
Tylko trzeba przetrwać pierwszy sezon bo jest gorszy.
0
@LeoMessi1994
To jest z the office (serial)
2
@AlexDark00
W lesie nie trzeba było nosić maseczek to był wyjątek jako teren zielony.