0

Rulli prawie jak Ricardo na euro 2004 z Anglią. Tylko tamten jeszcze nie miał rękawic.

1

Brawo!!!! Brawo !!!!!

0

Pewnie Rulli!!!

0

12/12. Raczej rzadko takie serie się zdarzają.

0

To teraz Manu pod presją

0

Chyba karny. Przynajmniej tak wygląda na powtórce.

0

Z jednej strony wyścig nudny, jak praktycznie zawsze w Monako, ale z drugiej strony mamy ciekawe podium, o co na normalnym torze byłoby praktycznie niemożliwe. W tym roku tylko Lando był 1 na podium poza standardowym Ham/Ver/Bot.

0

Początkowo to sądziłem że to ustawka Mercedesa, aby Hamilton mógł wyprzedzić Bottasa dlatego go trochę przetrzymali na pit stopie. Jednak nie wycofywali by swojego kierowcy tylko z tego powodu.

3

Realizator to się popisał....

0

@kiper09
Dokładnie. Jego utrzymanie opon w dobrym stanie jest tragiczne. Utrzymuje się tylko dlatego że pasuje Mercedesowi i Lewisowi, żeby nie było powtórki z Nico.

0

powrotroberta.pl
Problemy Leclerca na okrążeniu wyjazdowym
Leclerc nie ruszy z pole position Jeżeli w ogóle ruszy to z końca alei serwisowej.

4

@MesQueUnClub96
W treningach i kwalifikacjach się nie rozwalił. Czego nie można powiedzieć o Micku.

3

Dallas wygrywają w pierwszym meczu playoff z Los Angeles Clippers 113 do 103. Najwięcej punktów zdobył Luka Doncic 31. Dołożył do tego 10 zbiórek i 11 asyst.

6

Dobrze że Włochy. Oprócz nich całkiem przyjemne piosenka Francuski i ze wschodu Rosja/Ukraina

1

ufff dobrze że nie Malta.

2

@D10SLEO Utwór całkiem udany. Widzowie docenili. Trochę słabo Rosja w tym roku, jeżeli chodzi o widzów, moim zdaniem mogli mieć więcej.

0

@Encore
Giannis to zawsze tak fatalnie rzuca te wolne? Bo na ostatnie 6 to chyba tylko 3 wykorzystał.

0

@Nazio87
Mógłby być, ale biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia polityczne to nie wiem, czy państwa europejskie będą chciały głosować na to państwo.

0

Ciekawe co ze skrzynią Leclerca. Jeśli jest ok to wystartuje z P1

1

@pt9
W którejś wersji chyba 2008(jeszcze jak nie było 3d) kupiłem do Barcelony Boruca ustawiłem mu Ca 200 pa 200 i co mecz strzelał po 2-3 gole na mecz grając jako bramkarz i wszystkie bramki strzelał ze swojego pola karnego.

3

@Pablit
Transfermarkt akurat tutaj nie jest chyba jakimś dobrym źródłem w tym przypadku.
W mojej opinii należy wziąć pod uwagę średnia wieku gdzie murcia ma zdecydowanie bardziej doświadczonych graczy.
A wartość to wiadomo po pierwsze jest trochę podbita przez Ilaixa, który nawet nie zagrał w tym meczu, a także wiadomo że piłkarze młodsi z talentem z takiego klubu jak Barcelona będą mieli większą wartość niż piłkarze z Murcii w sile wieku piłkarskiego którzy zapewne już pewnego poziomu nie przeskoczą.

3

Pierwszy set to jakaś miazga w wykonaniu Igi. Widać że mączka to jej ulubiony teren.

0

@Barca1992
No przecież wywiązali się z tego po pierwsze to nie podatki tylko daniny a po drugie nie podwyższają obecnych tylko wprowadzają nowe :)

0

@K0stek
21 00. Polsat Sport premium

1

@PanteraCule
Zamiast ograniczać zbędne lekcje w liceum/technikum oraz i reformować sposób prowadzenia zajęć na bardziej współczesny to dokładają więcej godzin.

1

@Janiama
Szkoda tylko że półfinał jeszcze dzisiaj. Będzie grać z wypoczęta tenisistką. Ciekawe jak to się przełoży na jej kondycję w półfinale.

0

@LeoMessi1994
Mi się podoba. Zależy jaki lubisz humor. Typowy sitcom dziejący się w miejscu pracy. Coś w stylu Brooklyn 9-9 czy parks and recreations. Jeżeli lubisz tego typu seriale to i ten powinien Ci się spodobać.
Tylko trzeba przetrwać pierwszy sezon bo jest gorszy.

0

@LeoMessi1994
To jest z the office (serial)

2

@AlexDark00
W lesie nie trzeba było nosić maseczek to był wyjątek jako teren zielony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?