0

@FCB24
Ja się obawiam tylko jednego znowu trafiliśmy do stosunkowo łatwej grupy jak w Londynie i Rio i jeszcze z najmocniejszymi w grupie Włochami i Iranem gramy na samym początku. Później w ćwierćfinale na pewno trafimy na potęgę czyli USA Brazylia Rosja lub Francja(teoretycznie najłatwiejszy rywal). Nie chciałbym żeby znowu zakończyło się 4 porażka z rzędu w ćwierćfinale.

0

@Criss18Barca
O niego bym się nie martwił. On tam gra od 2016 roku a w kadrze zawsze gra bardzo dobrze. Kurek zresztą tez gra w Japonii.
Z zaskoczeń mimo wszystko brak Konarskiego kosztem Muzaja. Myślałem że Belg postawi jednak na tego pierwszego. Podobnie u rozgrywających myślałem że Komenda to pewniak nawet na io a tu zdecydował się go odstawić.

0

@COU_11
Tak.

0

@pele1282
To jest jakaś historyczna tabela? Jeśli tak to stawiam jakieś lata 30 XX wieku.

2

@Kwasiak98
W XXI wieku z tych lepszych europejskich lig 42 gole miał w jednym z sezonów Mario Jardel dla Sportingu.

1

@AmigoBlancos @Bobo25
Dzięki za odpowiedzi :)

1

Przy 2 drużynach z taką samą ilością punktów liczą się bezpośrednie pojedynki. Natomiast jak to jest liczone przy 3 drużynach z taką samą ilością punktów. Robi się mini tabelę z 4 meczami? Różnica goli? Czy coś innego.

2

Brawo Rakieta. Teraz to utrzymać.

0

Dla Realu rozumiem że nie ma?

0

@joloskyy
Balance od performance.
Moim zdaniem nie jest to potrzebne. Najgorsze są moim zdaniem silniki, które są tak skomplikowane i dają ogromne różnice. Kiedyś taki RB mógł wygrywać nie mając najmocniejszego silniku. Miejsca na podium też były zróżnicowane. Obecnie tak naprawdę gdy nic się nie wydarzy to wiadomo że będzie 2 z merca i 2 z RB.

0

Ech.... Mercedes na pośrednich w tym sezonie jeździ o wiele lepiej niż RBR. Szkoda, ale raczej walki o mistrzostwo nie będzie.

1

Alfa jak mercedes w Sakhirze z tą zmianą opon.
A ok. Okazało się że w komplecie była przebita opona.

0

@Pawlak1992
Niby tak, ale Bilbao gra bardzo nierówno (zawsze nadzieja że akurat ten mecz im wyjdzie) a Villarreal to mecz przed finałem pucharu, więc mogą się niestety oszczędzać.

1

@Kgorecki2500
Z tweetu tak wynika, ale ja stawiam że zaraz ktoś powie że takie i takie słowa obrażają jego uczucia religijne i się skończy.

6

@DonMatteo901
Po pierwsze Dudek przyszedł tam za darmo.
Po drugie od początku wiadomo było że ma być zmiennikiem Ikera.
Biorąc pod uwagę te 2 czynniki nie ma prawa tam być.
Podobnie sytuacja z Duńczykiem według mnie nie zasługuje by być na tej liście. Z resztą piłkarzy można się zgodzić.

3

@lucas/catalan
Na ten moment raczej nie ma powodów do zadowolenia.
Co by nie mówić o eleven to jednak otoczkę robili naprawdę świetną.

0

@Stasiuburza
Była mowa o 2 miesięcznej rehabilitacji.

1

@Kgorecki2500
Zależy jakie państwo bierzemy pod uwagę bo na przykład obecne komunistyczne Chiny są moim zdaniem lepsze niż Włochy/Niemcy czy Hiszpania z okresu faszyzmu. Zresztą podobnie jak życie w Europie wschodniej w takich państwach jak Polska Czechosłowacja w latach 70 czy 80 było chyba lepsze od wyżej wymienionych państw faszystowskich. Jednak biorąc pod uwagę najgorsze okresy w tych doktrynach to chyba mimo wszystko wolałbym mieszkać w państwie faszystowskim.

0

@Peszko07
Akurat w przypadku siatkówki to bardzo dobrze. Polsat ma swoich świetnych komentatorów i są z siatkówka od wielu wielu lat.

0

Brawo. Pięknie. 2 Polski zespół triumfuje w lidze mistrzów w XXI wieku po Vive w ręczna.

0

@draxidox
Tak. Jakies 3 4 lata temu.

0

@Wilczeq
Płomień Milowice 1 raz.

1

ZAKSA 1 0 Trentino

2

Var w siatkówce jeszcze lepszy niż w piłce nożnej....

1

Joanna Wołosz wygrywa że swoją drużyną Imoco Volley Conegliano ligę mistrzyń siatkarek. O 20:30 mecz Zaksy z włoskim Trentino.

2

@Chinaski
Tytuł czy tam podtytuł artykułu trochę mylący. Prokuratura nie bada czy Franciszek obraża uczucia religijne Polaków, tylko sprawę dwóch osób które dały na tęczowej fladze cytat, słowa papieża. Stawiam że chodzi o użycie słowa Bóg na tęczowej fladze.
Oczywiście swoją drogą to jest mimo wszystko głupotą że strony prokuratury.

2

@EleanoR
Nikt by się nie zadłużał. Nie zapłacisz idziesz do więzienia i tyle. Powinny być duże kary za zdecydowane przekroczenie prędkości czyli 50 i więcej i to zarówno w zabudowanym i nie. Dodatkowo powinny być jakieś czujniki w każdym mieście na światłach, w szczególności tam gdzie na pasach przechodzi dużo ludzi i każdy kierowca który nie zatrzyma się na pomarańczowym i czerwonym też wysoki mandat.

0

@messiandiniesta
Pierwsze i drugie miejsce dla Szewinskiej lub Małysza a 3 dla Włodarczyk.

3

@Chwytak
Bardzo dobra decyzja. Nie należy łączyć sportu z polityką.

0

@Chakalaka
Z jednej strony bardzo dobra decyzja bo trzeba stawiać na wychowanków jeśli dają nadzieję na przyszłość, jednak z drugiej strony jeśli Alba nie będzie miał kontuzji to on będzie grał mniej więcej tyle co obecnie Firpo, więc jego rozwój będzie zdecydowanie utrudniony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?