1

@guru43
Mogę się mylić ale chyba @sonek i ty piszecie o 2 różnych serialach. Bo serial Stranger ma rzeczywiście 2 sezony i jest dostępny na netflixie https://www.filmweb.pl/serial/Stranger-2017-787335 a @guru43 piszesz o stranger things.

0

@Janiama
Jeszcze się okaże Fignon też zdobył szybko 2 razy TDF (23 i rok później 2 zwycięstwo) a później już nie wygrał ani razu. Bernal też miał dominować po swoim zwycięstwie w 2019 roku.
W TDF i ogólnie podczas GT trzeba oprócz bardzo dobrej formy mieć jeszcze ogrom szczęścia, żeby chociażby nie uczestniczyć w kraksach czy nie zgubić się na rantach. Do tej pory nie wiem jak Lancowi udało się przez 7 lat z rzędu dominować podczas tego wyścigu unikając poważniejszych kraks.

0

@Norkusik
Ja jakoś tego nie widzę. To według mnie będzie procesja. Przecież oni wszyscy najprawdopodobniej nie będą praktycznie ryzykować bo i po co punktów nie zdobędą w wyścigu sprinterskim bo będą o to walczyć raczej 2 x Mercedes i 2 x Red bull a jeszcze jak odpadną to będą startować z samego końca w wyścigu głównym. Czołowe zespoły raczej tez nie będą jakoś mocno walczyć i się zaginąć o 3, 2 i 1 punkt.

2

@Bobo25
Możecie mi wierzyć albo nie, ale mam prawo jazdy od 10 lat. W tym czasie raz załapałem mandat. W terenie zabudowanym jak mam 50 kilometrów na godzinę to nie grzeję 80 plus tylko jadę około 70/75 na godzinę. To co się dzieje obecnie na naszych drogach to jest jakaś masakra. Nie raz stojąc na pasach jako pieszy chcąc przechodzić na świetle mając już zielone światło, kierowcy nie patrząc że już dawno mają czerwone światło nic sobie z tego nie robią i jadą dalej, szczególnie mówię tu o kierowcach samochodów ciężarowych i dostawczych.

1

@Tomo1989
Jeżeli by to weszło to uznałbym to za jeden z lepszych jak nie najlepszy pomysł obecnej władzy.

0

@Bobo25
Nie. Taki jest pomysł. Druga sprawa czy to w ogóle wejdzie do kodeksu.
Maksymalna kara do 5000, ale pewnie policjanci będą dawać dużo mniejsze, chyba że tym co nagminnie łamią przepisy.

3

@Kamilos84
Te 10 medali powinno być. W XXI wieku kręcimy się wokół tej liczby. W Atenach 2004 było 10 w pozostałych po 11.
Edycja
Do listy dodalbym jeszcze 4x400 mieszane. Myślę że przy odrobinie szczęścia mamy szansę załapać się na medalowa pozycję.
Podobnie w kolarstwie torowym. Mateusz Rudyk. Czołowy sprinter świata.

1

@Potezne_zakola
Nie no bez przesady. Zawsze możesz oglądać etapy sprinterskie i walkę Marka Cavendish o pobicie rekordu w ilości zwycięstw etapowych na TDF. Na razie wyrównał ten rekord. Na górskich etapach też zawsze się może coś wydarzyć. Raczej nie wierzę w to że ktoś odbierze Pogacarowi zwycięstwo, ale jak to w sporcie wszystko się może zdarzyć. Rok temu też nikt nie dawał mu szans na to że on odbierze na ostatniej czasówce żółtą koszulkę Roglicowi.

0

@Potezne_zakola
Tadej Pogacar.
Miała być rywalizacja wielkiej trójki czyli Pogacar, Roglic i G. Thomas, ale drugi Słoweniec i Brytyjczyk odnieśli kontuzje na wcześniejszych etapach. Roglic już się wycofał. Thomas jedzie ale widać że jest daleki od optymalnej formy.

13

W końcu się udało. Brawo Leo Messi, brawo Argentyna. Teraz mistrzostwa świata w grudniu 2022. Wątpię że się uda ale może. Byłoby to piękne zwieńczenie kariery Leo.

1

@Symson
Znalazłem coś takiego. Podobno większość piłkarzy grających w Europie nie jedzie na ten turniej
https://www.google.com/amp/s/en.as.com/en/2021/06/25/football/1624652150_363043.amp.html

0

@Uukasz_93
Musisz się przyzwyczaić. Teraz chyba w żadnym w miarę popularnym serialu obojętnie na jakiej platformie streamingowej bez takiego wątku się nie obejdzie. Byle by nie przesadzili z propaganda i jak im jest źle bo to już nieprawda. Na przykład w atypowym czy Mare z Eastown takie wątki mi nie przeszkadzały, ale były też seriale gdzie trochę było to wciskane na siłę.

2

Marc Cavendish wygrywa po raz 34 etap Tour de France. Tym samym wyrównał rekord znakomitego Belga Eddy Mercka.

0

@SaulGoodman
Niewiele ale mniejsza, jednak należy brać też pod uwagę że tam jeszcze Kanada i Meksyk będą organizowały turniej. To daje powierzchnie zdecydowanie większa niż Europa. Wszystko zależy od rozłożenia stadionów ale tam też mogą być takie problemy z kotami jak podczas tegorocznego Euro.

1

@Adi123456789
Z tych co oglądałem to zdecydowanie Hiszpania 2008-2012.
Później pewnie Brazylia 2002.

0

@tobiasson92
To jest jedyne tego rodzaju euro, zdecydowana większość od początku mówiła że to jest po prostu głupi pomysł.
Jeżeli już tak zrobiono to niepotrzebnie dodano stadiony w Baku i Rosji. Oczywiście zadecydowała tu kasa. Jeżeli już wprowadzono taki format to można by było zrobić to tak żeby każda drużyna miała podobną ilość lotów. Teoretycznie gospodarze mogli by grać jeden mecz u siebie a 2 kolejne gdzie indziej.

0

Anglicy mogą sięgnąć po 2 międzynarodowy puchar. Wygrali w 66 jak wiadomo z wielką pomocą sędziego. Ciekawe czy nastąpi powtórka z historii i Anglicy wygrają turniej z dużą pomocą sędziego.
Teraz możemy tylko gdybać co by było gdyby Duńczycy przetrwali do karnych.

0

No cóż trzeba powiedzieć jedno. Ogromne gratulacje dla sędziego i UEFA za doprowadzenie Anglików do finału.
Włochy musicie wygrać w niedzielę!!!

0

@Bobo25
Już wiem :)

0

Gdzie jest VAR?

1

@Encore
Zdecydowanie. zapomniałem o nich.
@Bobo25 bardziej chodziło mi o światowy poziom, ale na polskie warunki jak najbardziej :)
@MesQueUnClub96 Jakoś zapomniałem o starszym Hillu że też był mistrzem. Wydawało mi się że był tylko na podium na koniec sezonu, a widzę że zdobył 1 mistrzostwo.

0

Niżej była dyskusja o tym czy syn Lebrona Jamesa ma szansę dorównać jemu w talencie/osiągnięciach. Znacie może takie przykłady gdzie ojciec i syn byli na światowym topie lub przynajmniej na bardzo dobrym poziomie?
Tak na pierwszy rzut to chyba Cesare Maldini i Paolo Maldini. Choć ten pierwszy mimo wszystko trochę mało ma występów w reprezentacji, ale jedną z legend Milanu jest.
Drugi przykład to Keke Rosberg i Nico Rosberg. Może oboje nie są uznawani za największych kierowców F1, ale oboje zdobyli mistrzostwo świata w tym sporcie.

0

@SinMistico
Już pozwolili.

0

@meteo100
Ogólnie dla kolarstwa wydaje mi się za najczystszy czas to lata 2007 2012. Później przyszło sky.

0

@Hrzan
Można. Niektóre sporty próbują lepiej lub gorzej walczyć z dopingiem a inne nie. Nawet lekkoatletyka widzę przed igrzyskami coś działa. A inne sporty jak chociażby piłka nożna raczej nie walczą z dopingiem. Za duży pieniądz. Przecież jak była afera z doktorem Fuentesem jeżeli dobrze pamiętam to nazwisko, to na liście byli piłkarze Barcelony czy Realu, ale sprawa ucichła, a w kolarstwie zawiesili niektórych kolarzy lub nawet wykreślono ich wyniki.

4

Vettel będzie raczej kara przesunięcia, ale to i tak nie przywróci miejsca w 10 Alonso.

2

Hurkacz awansuje do 4 rundy Wimbledonu. W następnej rundzie prawdopodobnie Miedwiediew.
Będzie raczej ciężko i raczej nie sądzę że uda mu się awansować, ale trzymać kciuki oczywiście będę.

7

@sergio5
Gdzie niby takie coś powiedział dzisiaj czy w ostatnich tygodniach? Na razie to widzę straszą jak zwykle dziennikarze oraz politycy związani z "dobrą zmianą"

4

@Peszko07
https://rowery.org/2021/07/02/tour-de-france-2021-etap-8-przekroje-mapki/

Górski z trzema podjazdami pierwszej kategorii, ale z meta na zjeździe.

0

Można się było spodziewać. Hiszpanie chyba odpadną po karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?