meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No to 2 złota w skoku wzwyż dla Włocha i Katarczyka. Konkurs na na bardzo wysokim poziomie.
2
26 lat przetrwał poprzedni rekord. Ciekawe ile ten przetrwa. Jeżeli sama Wenezuelka go jeszcze nie poprawi, to może on przetrwać bardzo długo.
1
@Chaoss
Oby. Może być w końcu na Węgrzech ciekawie, bo tam jak jest sucho to dużo się nie dzieje.
0
Tamberi też w pierwszej próbie 2.37
2
@MesQueUnClub96
Oczywiście, tylko niestety będzie problem w przyszłości. Pewnie nie dojedzie na tych częściach do końca sezonu, i gdzieś będzie musiał być cofnięty, o parę miejsc lub nawet na koniec stawki.
1
Verstapen podobno z nowymi częściami silnika na Węgrzech. Oznaczałoby to że wykorzystał limit na ten sezon.
powrotroberta.pl
4
@zadafcb dobrą decyzję według mnie podjęła Justyna. Odpocznie przed sztafetą, a w indywidualnych szans na medal pewnie i tak by nie było.
2
Brawo brawo!!!! Pięknie. Myślałem że będzie ciężko o medal a tu złoty.
3
@michal26
Jest granica 0.1 jeżeli dobrze pamiętam. Uznano że człowiek nie może mieć szybszej reakcji startowej. Kto szybciej ruszy uznaje się że wystartował przed sygnałem startowym.
Tutaj skoro Nigeryjczyka zdyskwalifikowali to i Brytyjczyka powinni bo ten miał jeszcze szybszą reakcję.
0
@Wieszak1990
Jak dla mnie to cała 7 zdobywa medal. Tak to wcześniej działało na mistrzowskich turniejach.
0
@Barca1992
Dostanie. Wszyscy, którzy biorą udział w półfinałach i finałach dostają medale.
1
@dniel
2 sztafety. Nowicki i Fajdek. 2 w rzutach oszczepem liczę choć na 1 medal z 2 szans czyli Krukowski i Andrejczyk. Włodarczyk i może Kopron.
To są szanse medalowe oczywiście nie pewniacy. Jest jeszcze Lisek, ale dziś nie przekonał i pomimo braku faworyta do medalu z USA to będzie miał ciężko dostać się do 3.
Ewentualnie oczywiście jest jeszcze Dobek, Lewandowski, ale tak będzie o to bardzo ciężko.
0
@tbas
2 w kajakarstwie. 1 żeglarstwo. 5-7 w lekkiej. Może kolarstwo torowe Pikulik i Rudyk, może Wassick w plywaniu choć w eliminacjach i półfinale mnie nie przekonała. Szans jeszcze trochę jest tylko trzeba wykorzystywać. Może jeszcze jakaś miła niespodzianka.
0
Szkoda.... Będzie ciężko zdobyć chociaż dwucyfrową liczbę medali
0
@bodzio10
Jest jakiś limit zmian? Bo w pływaniu maksymalnie 2 zmiany można przeprowadzić pomiędzy półfinałami a finałem.
0
@avexavi
Przekroczenie strefy zmian.
9
W drugim i ostatnim dzisiaj wyścigu załoga Skrzypulec/Ogar zajęła 1 miejsce! Tym samym powiększyły przewagę nad kolejnymi rywalkami. Nad Brytyjkami mają 4 punkty przewagi, natomiast nad trzecimi obecnie Francuzkami 7.
0
Niestety słaby początek dnia duetu Skrzypulec/Ogar. Polski duet w pierwszym wyścigu zajął dopiero 13 miejsce. Wcześniej było to 1 1 2 i 5. Wynik Polek nie będzie na razie liczył się do klasyfikacji. Z dziewięcioma punktami na koncie nasze zawodniczki utrzymały prowadzenie i mają tylko punkt przewagi nad Francuzkami i dwa nad Brytyjkami.
Dziś jeszcze jeden wyścig.
@kulek22 dziękuję już poprawione :)
0
@Bovciek
Raczej nie. Z tego co kiedyś czytałem ten dziwny twór łączący w sobie wszystkie 3 najważniejsze konkurencje wspiera raczej osoby, bardziej wytrzymałe. Ona jest mistrzynią świata w sprincie.
Za 3 lata w Paryżu medale zostaną rozdane już w 3 konkurencjach, więc wtedy jej szansę wzrosną.
1
@AmigoBlancos
Zarząd to jedno, ale same wyniki na tych igrzyskach nie są jakieś tragiczne. Były finały, trochę półfinałów jest ogólnie lepiej niż w Rio i w Londynie chyba też nie było takich wyników. Jeszcze mamy szansę na więcej nawet medal. Dzisiejszy błąd w sztafecie, no cóż może zdarzyć się każdemu.
0
@zadafcb
Jest 4 czy 3. Na stronie poinformowani napisali że jest 3 przed finałowym wyścigiem.
Ok. Chyba tam coś zle napisali i Myszka jest 4
1
@Janiama
Szkoda tego 2 dnia Klepackiej, gdzie wszystkie wyścigi kończyła poza pierwszą 10. Gdyby nie to też miałaby szansę powalczyć o medal a tak to jest praktycznie niemożliwe.
0
@maroon
Ok jest to argument ja jednak nie do końca się z nim zgodzę. Rządzący nie zamierzają zmniejszyć prędkości maksymalnej, tylko zwiększyć mandaty za przekroczenie prędkości ta jeżeli się nie mylę nie ulega zmianie więc i czas dostawy nie wydłuża się.
0
@maroon
Na jakiej zasadzie miałoby to zwiększyć koszty. Możesz wyjaśnić?
1
@Janiama
Dobrze pamiętam że jest 12 biegów? W tym ten ostatni punktowany podwójnie.
3
@dniel
Dlaczego miałoby mieć jakiś wpływ na podwyższenie ceny? Bo chyba o to chodzi.
Przecież zakładamy że w teorii tacy kierowcy powinni jeździć zgodnie z przepisami, więc nie ma powodow do podnoszenia cen.
0
W końcu!!!!!!!!
0
I z 4 szans została 1....
0
@BartqRKO
Fajdka też bym za takiego nie uważał on na igrzyskach ma jakąś blokadę i mimo że wcześniej był najlepszy to na tych igrzyskach zawsze działo się z nim coś niedobrego. Do medalu za bardziej pewnego uważam Nowickiego
Wydaje mi się że jutro w wioślarstwie coś powinno być i w kajakarstwie też mamy silne osady.
0
@Triv44
Dzięki :)