meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever
Z tego co kojarzę to chyba problemem nie są zawodniczki, które nie chcą ze sobą grać, tylko osoba trenera, który od wielu lat jest skłócony z częścią zespołu. Między innymi dlatego Wołosz nie pojechała na mistrzostwa.
1
@Encore
Dokładnie. Do wielu siatkarzy można mieć pretensje za tamten mecz, ale Leona za tamten mecz nie można krytykować. Tylko dzięki niemu przez długi czas walczyliśmy w tamtym meczu jak równy z równym.
0
@kkbarca
Konfiskata samochodu, odebranie prawa jazdy dożywotnio i potężna kara finansowa a jak nie ma pieniędzy to do więzienia na odpowiedni czas.
3
@zadafcb
Kiedyś bardzo dobry kierowca. Przynajmniej w pierwszej części kariery. Ostatni mistrz świata z Ferrari w roku 2007. Ileż to już lat minęło bez mistrzostwa dla tego zespołu.
Jednak widać że w tym i poprzednim sezonie to już mu się za bardzo nie chciało.
@BartqRKO
Faworyt to Bottas, ale mówi się też o de Vriesie jako potencjalnym zastępstwie dla Gio. Alfa może według plotek zmienić cały skład.
1
Czy jest gdzieś już powiedziane oficjalnie czy Atletico musi wykupić Griezmanna po sezonie czy jest to tylko opcja? Bo widzę w przeglądzie prasy że katalońskie gazety różnie piszą.
0
@Litman
Jedyny argument to chyba finanse.
0
@hayek
Tak tylko wtedy mówiło się bardziej o wymianie na Felixa. Wtedy miałoby to jakiś sens. Obecnie wzmacniamy rywala zastępując go kolejnym półśrodkiem, który ma gorsze statystyki niż Duńczyk.
0
@Piorun
Jakie 100 na razie sprzedał tylko Emersona i Moribe. Antoine według doniesień ma być wypożyczony z opcją a nie obowiązkiem wykupu.
@smurfsoles2 Jak wierzyłem w jego projekt na początku, to teraz kompletnie tego nie widzę. Mam nadzieję że się mylę i jest w tym jakiś szybki plan rewolucji o którym piszesz. Tylko niestety oby to nie był taki sezon przejściowy że nie zalapiemy się nawet do top 4 bo bez Champions League finanse ucierpią jeszcze bardziej.
0
Śmialiśmy się z Bartomeu a za Laporty nie jest lepiej. Odejście Griezmanna i sprowadzenie Holendra, to raczej będzie błąd o ile się to potwierdzi. Francuz nie ma może wybitnych liczb, ale coś coś strzelił i asystował w zeszłym sezonie. Holender zdobył tylko 4 bramki w zeszłym sezonie.
Jeżeli celem Laporty jest walka o miejsca 4-7 to tak. Ta kadra wydaje się ok. Jeżeli chcemy walczyć o coś więcej to nie wygląda to dobrze. W ataku zostajemy z kontuzjowanymi ciągle piłkarzami, niepewnym Fatim po długim urazie i przeciętnym Duńczykiem. Jedyny pewniak na ten moment to Depay.
1
@ElPonczato
Przepraszam chyba niewyspany jestem. Nie wiem dlaczego, ale pisać to byłem przekonany że chodzi o transfer Emersona a nie Moriby. Stąd też pisanie o tym że nic na nim nie zarobiliśmy i pozycji po. Co do Moriby cena jest w miarę ok jak za roczny kontrakt, choć też się chyba początkowo upierali przy 25, więc do tej 18 -20 mogli by się postarać w stałej kwocie + zmienne. Tutaj to chociaż lepsze coś niż za rok za darmo.
0
@ElPonczato
Jak dla mnie to niepotrzebnie sprzedawali. Mógłby się jeszcze przydać. Zostajemy z Destem i Roberto. Natomiast jak już sprzedali to jestem przekonany że takiemu Realowi, udało by się więcej ugrać.
PS: Bardzo mi miło że obrażasz mnie po jednej opinii w internecie. Zaznaczam że to opinia i jest ona subiektywna, a nie fakt, z którym każdy musi się zgadzać.
0
@masq
To praktycznie nic Barcelona nie zyskała. Niewiele więcej zarobili na nim niż wydali razem za niego. Dziwna decyzja. Niestety era Bartomeu się skończyła, a Barcelona dalej nie potrafi sprzedawać.
4
Olmoi tyle kasy za niego? To chyba jakiś żart. Dobry piłkarz ale nie za takie pieniądze.
0
@zibiku
Przypuszczam że starania były, tylko piłkarze wtedy nie byli chętni. Na obniżki muszą zgodzić się obie strony.
1
@Rust_Cohle
Zagrał raptem 2 mecze w klubie ... Zobaczymy, być może w fotkach będzie grał super i te 30 milionów będzie wyglądało jak i promocja.
0
@robimen12345
Tu chodzi o to że jako nowy piłkarz.
0
@MatiMK10
Chyba nie. Myślę że przejadą jeszcze 2 okrążenia za SC i koniec wyścigu. Byle tylko wyścig został uznany za odbyty i kierowcy otrzymają połowę punktów, a wtedy to nie ma sensu, bo by musiał chyba z alei serwisowej. Chyba że będzie mógł wystartować ze swojej pozycji to wtedy tak.
1
@zadafcb
W przyszłym roku, jeżeli mu zespół pozwoli, niech postara się wygrać etap Giro. Wtedy miał by zwycięstwa etapowe we wszystkich 3 najważniejszych wyścigach wieloetapowych.
1
@DonAndrzejos
Ayrton Senna/Michael Schumacher
5
Rafał Majka atakuje samotnie na 15 etapie Vuelty. Ma 1:42 przewagi nad drugim Kruijswijkiem. Peleton z najlepszymi kolarzami w GC traci 6:14 Do mety zostało 53 kilometry i 2 podjazdy.
0
Przesuwają te godziny jak w skokach. Coś czuję że mogą to niestety odwołać.
1
@MesQueUnClub96
To będzie długi wyścig.
2
@Hosh
Niestety już podali info że nie wystartuje Checo.
0
@ChampionLW
Najgorszym pewnie nie, ale gdzie tam w dolnych rejonach moim zdaniem pewnie się według wielu Amerykanów znajduje, przynajmniej licząc tych od xx wieku.
1
@patryk355
Losowanie.
1
@KrwawiaceoczyVEB
Tak. Liczy się chyba 5 ostatnich sezonów w europejskich pucharach.
0
@barcelonaLM
Dobry dziennikarz. Podobały mi się jego rozmowy w stacji. Ciekawe czy RMF kogoś zatrudni teraz do popołudniowych rozmów, bo co co teraz prowadzą programy podczas wakacji, jakoś mi nie pasują.
0
@kakusus
Płakać to kibice nie będą, ale dział finansowy klubu już tak. Będą musieli się z nimi użerać i ich wysokimi kontraktami odpowiednio do 2024 i do 2023.
0
@Cule1234
Z jednej strony fajnie gdyby zatrudnili Grbica, jednak to byłoby prawdopodobnie znowu łączenie trenowania klubu z reprezentacją. A co myślicie o trenerze z Polski? Jest jakiś możliwy czy idziemy cały czas w zagranicę. Gruszka? , Bednaruk może Winiarski? Czy to raczej za słaby poziom jeszcze.
6
@John_Doe
Tak to można każde głosowanie powtarzać w obecnej sytuacji w sejmie. Partii rządzącej nie spodoba się jakiś wynik, kogoś się przekupi jakimś stanowiskiem i cyk pomyłka i powtarzamy, aż wynik będzie odpowiedni. Działa to oczywiście tylko przy jakichś w miarę wyrównanych głosowaniach, a teraz takich może być sporo.