meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nieznajomy
Dlaczego? Lewica z PSL już rządziła. Wiadomo że to nie będzie tak zgodna koalicja jak w poprzedniej kadencji PiSu, ale myślę że obecna opozycja, jeżeli dostanie cień szansy na rządzenie jak będą już znane wyniki to zrobią wszystko żeby jakoś zawiązać koalicję.
0
@Criss18Barca
Koalicja KO/Hołownia/PSL i według sondaży są przed Pisem. Dodatkowo Lewica dokłada swoje i nastąpi zmiana władzy. Oczywiście łatwo tak liczyć, bo nie wiadomo jak ludzie zagłosowaliby, gdyby nastąpiło takie połączenie na 1 liście, ale jakaś szansa na to jest.
0
@mekston
Fakt zapomniałem o 2018 :) Mimo wszystko Mercedes miał tu dominować.
4
Brawo Max!!!! Przełamanie Mercedesa na torze, w którym w erze hybrydowej dominują.
0
@msmsms
Też nie czekam z takim zapałem jak kiedyś. Dziś bardziej niż na mecz czekam na 21 i Grand Prix USA.
0
Po pierwszych przejazdach teoretycznie słabsi kierowcy na lepszych miejscach w 4 na 5 zespołów. Ogólnie ciekawie to wygląda ułożyli się jak na razie zespołami.
1
@Bobrowik
a to nie wiem, u mnie pobrali z konta złotówkę, po czym po weryfikacji zaraz zwrócili.
0
@Bobrowik
ile Ci wzięło całą kwotę tj: 34 złote?
0
@Barca1992
Na ten moment to jest tylko większa elastyczność w nakładaniu stawek VAT dla państw. Przynajmniej tak wynika z tego tekstu, nie ma przymusu, do podnoszenia stawek procentowych.
1
@macio_944
Słuchałem wywiadu. Szczerzę powiedziawszy to jak ma często jakieś dziwne wpisy na tt to podczas tego wywiadu pokazała się trochę z innej strony, jej wypowiedzi były interesujące i w miarę wyważone.
1
@pt9
Karny jak najbardziej prawidłowy jak dla mnie.
0
@Joe_Pesci
Nie napisałem nigdzie że spełniają.
2
@Joe_Pesci
Konfederacja nigdy nie rządziła ok, i doszła do tego wniosku jak jest w opozycji. Jestem przekonany że gdyby właśnie rządzili to też nie wpadli by na ten pomysł i wszystkie opłaty zostałyby na tym samym poziomie.
2
@JimMorrisonFCB Tak.
https://www.cyrkf1.pl/najwazniejsze-szczegoly-na-temat-gp-miami/
2
Hurkacz jak na razie imponująco gra przy swoim serwisie. Praktycznie żadnego zagrożenia ze strony Bułgara.
0
@Fido66
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4854168/skrzydla-dla-motyla
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4882986/27-smierci-toby-ego-obeda
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4982127/zeby-nie-bylo-sladow-sprawa-grzegorza-przemyka
Może coś takiego?
1
@Krystian1588
Śląsk się nie odłączy od Polski tam zdecydowanie mała grupa ludzi na ten moment chce odłączenia. Co innego Szkocja Baskowie czy Katalończycy. W tych regionach (Szkocja i Katalonia) jest to około 50 %, które przechyla się w sondażach raz trochę bardziej za odłączeniem raz trochę bardziej za pozostaniem. Pewnie się nie odłącza bo nie pozwolą na to inne państwa, choć ja uważam że jeżeli chce tego większość społeczeństwa to powinni się odłączyć.
2
@PJ777
Włącz sobie Foot truck live. Mają zdecydowanie mniejszą widownię a moim zdaniem często lepiej prowadzą live po meczach i nie ma przerywania na głupie telefony od widzów.
0
@Kgorecki2500
Tylko tyle że w tamtym regionie dość często to się zdarza. To nie pierwszy tego typu przypadek.
19
Przerwać mecz. Walkower dla nas, skoro kibole nie umiał się zachować.
0
@Encore półfinał i finał. Wydaje mi się że po jednym meczu na rundę.
Sprawdziłem dwa mecze w półfinale i jeden w finale.
14
https://mobile.twitter.com/serialowa/status/1447840590805282816
Dla zainteresowanych Amazon Prime Video za 49 złotych rocznie. Czyli nieco ponad 4 złote miesięcznie.
1
Dziwne. Z perspektywy tej kamery to wyglądało na spalonego.
0
Spalony raczej.
1
@michal26
Teoretycznie jest 4 - 2 dla Merca. Brazylia i ewentualnie Meksyk pod RB. Reszta raczej pod Hamiltona, choć trzeba oczywiście zaznaczyć że Arabia i Katar to nowe tory. Jednak Arabia wydaje się torem typowo silnikowym, gdzie raczej przez większą część toru te zakręty bierze się na pełnym gazie. Katar wyglądem przypomina Hiszpanię, gdzie Mercedes odjechał kompletnie RB.
Biorąc też pod uwagę zwiększoną moc silnika Mercedesa, wydaje mi się że pomimo obecnej przewagi Maxa, to Lewis zdobędzie mistrzostwo.
1
@michal26
Oficjalnie już jest z datą 21 listopada
1
@michal26
6 jeszcze Katar.
1
@mekston
Nie ma szans na to raczej.
0
@mekston
Na spokojnie. Jak czegoś nie odwali. Nie wiem czy to tor im tak sprzyja czy już mają tak bolid zrobiony ze do końca sezonu będą rządzić.
0
@Breakdrowser
Poprawki merca mają oczywiście znaczenie. Problem jest taki w tym roku ze w tym roku mamy jakieś dziwne poprawki fia pod Mercedesa. Problem silnika niemieckiego zespołu zgłaszany przez RB i Ferrari, okazał się według fia legalny bo dostał homologację. Poprawki skrzydła tylnego RB okazały się nielegalne pomimo tego że wcześniej też uzyskały homologację. W trakcie sezonu zmieniono więc przepisy pod merca. To samo z pit stopami problem zgłoszony przez ten zespół i interwencja fia po ich myśli. Natomiast przednie skrzydło, które zachowuje się podobnie jak to tylne u RB. Jaka odpowiedź fia? Nie widzimy tu problemu. Mercedes i Lewis po prostu muszą zdobyć trofeum.