meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli nie będzie dla nikogo kary to Lewis z 2 czy 3?
3
Jeżeli Max dostanie za to to karę to będzie śmieszne. On był wypychany. Jeżeli mimo wszystko będzie kara to Lewis powinien dostać za to że za dużo przestrzeni robił podczas jazdy za sc
0
znowu czerwona?
0
@karszun
Potwierdzenia nie ma, ale wydaje się że nie ma przeciwskazań do startu z pól
Edit. Jest już potwierdzenie. Tak jak pisałem z pól startowych restart.
0
@barcamember
Wiem że tu ciężko wyprzedzać, ale mam wrażenie że moc Merca da jednak zwycięstwo dzisiaj Lewisowi.
0
No i RB ma masę szczęscia, albo i przewidywali taką sytuację. Wszystko zaczyna się od nowa. Mercedesy trochę odjeżdżały Maxowi, zobaczymy jak to będzie po restarcie. Czy Max ich zdoła utrzymać za sobą.
1
@Chaoss
Genialny plan Flavio i Alonso. Szkoda tylko że potem wyrzucili taką barwną postac z f1.
0
@msmsms
Tak jak wyżej Polskie konkursy oraz MŚ w lotach w TVP.
5
@MesQueUnClub96
Ale wiesz że takie coś mogło zdarzyć się w każdym wyścigu. W tym wypadku nie zawinił tu brak miejsca. Po prostu kierowca nie zauważył że bolid nie ruszył. Wcześniej kilku go minęło.
1
@MesQueUnClub96
Wiem że tor jest niebezpieczny, jednak należy zauważyć że to miało miejsce na starcie gdzie jeden bolid nie wystartował a drugi w niego wjechał.
0
@Peszko07
Niestety, ale lewica i Konfederacja jak widać są siebie warci jeżeli chodzi o wolność. I jedni i drudzy się jej domagają i jak przychodzi co do czego to potrafią głosować przeciwko tej wolności.
0
@Dzemix111
Tak samo zastanawiał się wczoraj Pol na swoim kanale. Nie wiem dlaczego panuje przekonanie że Messi to napastnik. Był skrzydłowym, obecnie to bardziej ofensywny pomocnik.
1
@koksik2700
A ile reprezentacji chcesz żeby grało w turnieju Ameryki Południowej? Przecież tam nie ma więcej państw. W Ameryce Południowej i USA ten turniej jest popularniejszy niż Euro. W Europie wiadomo że bardziej prestiżowe jest Euro z racji że jest to turniej naszego kontynentu.
2
@Herato
Pele 2 maksymalnie 3 za lata gdzie zdobył mistrzostwo świata. Za drugim razem nie był wiodącą postacią reprezentacji więc myślę że 2. Więcej by mu nie dali bo nie grał w klubie z Europy
0
@Transu96
Widzę propaganda tvp przeszła też na sport. Niestety Polscy dziennikarze w dużej mierze widzę nie potrafią przyznać że ten rok był bardzo wyrównany a ostatecznie przesądził sukces Messiego na Copa i słabe Euro reprezentacji Polski.
2
Borek straszny ból 4 liter ma dzisiaj. To co wygaduje dzisiaj na live kanału sportowego przechodzi ludzkie pojęcie.
3
Smokowski "żeby wyjść z grupy Copa America wystarczyło wygrać 1 mecz" Na Euro też dało się awansować wygrywając jeden mecz. Jak zwykle umniejszanie Leo.
1
@Qlewer Tak. W zasadzie nic się nie zmieni, bo i tak obecnie nikt tego nie sprawdza.
1
@Mario96w
To akurat zależy gdzie. Byłem ostatnio w sklepach/komunikacji miejskiej w 3 miastach. Warszawa/Sandomierz/Stalowa Wola.
W pierwszej miejscowości pojedyncze osoby jej nie noszą. W 2 miejscowości zauważyłem że większość nosi,ale jednak mniej niż w Warszawie. W ostatniej miejscowości praktycznie nikt nie nosił maseczki w galerii.
Na meczach/koncertach itp to faktycznie tylko podczas wejścia sprawdzają.
3
@Pressinho
Emeryci i tak na nich będą głosować. Liczę tylko że młodsi od nich się nie nabiorą na socjal kolejny raz.
0
@kaamil1910
Jednak trzeba przyznać że ten sezon ma naprawdę dobry przynajmniej na ten moment. On oraz Benzema ciągną ten zespół i obecnie to oni są faworytem do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii
1
https://www.sport.pl/kolarstwo/7,64993,27854338,koszmarny-wypadek-carera-w-stanie-ciezkim-wariat-polski.html#do_w=91&do_v=307&do_st=RS&do_sid=480&do_a=480&s=BoxSportMT
Pijany kierowca ciężarówki z Polski sposób spowodował wczoraj wypadek w którym bardzo poważnie ucierpiał agent sportowy (między innymi Tadeja Pogacara).
0
@BARCA1899Messi
Rok. Z obowiązkiem wykupu jeżeli zagra ponad 50% meczów Atletico.
8
https://mobile.twitter.com/PokrzywinskiF1/status/1464963242581766150
Smutna wiadomość związana z f1 i zespołem Williams.
0
@BarcaInfo
Co z zasadami limitów płacowych na ten sezon, czy one się zwiększą w styczniu? Jeśli nie to już w lato Barcelona miała przecież spory problem z rejestracją zawodników, a Ferran Torres wydaje mi się że chciałby raczej dość sporą płacę. Chyba że uda się kogoś sprzedać/wypożyczyć z trójki Dembele, Umtiti, Coutinho.
0
Nie jest źle, ale też nie trafiliśmy jakoś super. Jakbyśmy wygrali z Rosją, to uważam że u siebie czy to na wyjeździe z Czechami czy Szwedami jest szansa na awans, ale będzie o to ciężko.
0
Dziś losowanie 2 faz od razu czy tylko półfinały?
2
@lucas/catalan
Do tej pory tak, może coś zmieni to że będą inne bolidy, ale wątpię w to. Jeśli chcieli zostawić wyścig w Hiszpanii to chętnie bym zobaczył właśnie Jerez lub powrót na tor uliczny w Walencji.
0
@BorzyKrzys
Biblia fragmenty oczywiście była chyba już od bardzo dawna czytana na języku Polskim. To oczywiście niewątpliwie ważny dorobek rzutujący na Europejską, ale również światową kulturę, więc nie rozumiem dlaczego według niej nie mielibyśmy jej czytać.
0
Oby udało się przedłużyć z nim kontrakt. Jeśli ominą go kontuzje może być filarem obrony na lata.