meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Dojaar
Spokojnie dwóm szejkom się udało to i trzeciemu się uda. Wystarczy przelać pieniądze na odpowiednie konto.
2
https://mobile.twitter.com/InstytutKsiazki/status/1446069143023886340
Tegoroczny nobel w dziedzinie literatury wędruje do Abdulrazaka Gurnah.
Haruki Murakami musi czekać niestety kolejny rok. Ciekawe czy w końcu go otrzyma.
1
@Cwaniak4 Specjalne malowanie związane jest z pożegnaniem Hondy. W tym czasie miało się odbywać Grand Prix Japonii, więc byłoby to idealne miejsce na pożegnanie dostawcy silnika, jednak ze względu na obostrzenia tam wyścig się nie odbędzie, a ten tor zastąpiła właśnie Turcja.
5
Red Bull ze specjalnym malowaniem na Grand Prix Turcji.
https://mobile.twitter.com/redbullracing/status/1445995107640135680
22
Kreujący się na wielkiego patriotę poseł Janusz Kowalski z klubu zjednoczonej prawicy nie zna słów hymnu....
https://x.com/i/status/1445711150419644424
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Wittgenstein
Różnica polegać będzie na tym że wtedy był okres najmocniejszej Barcelony w historii, więc trudno innym było zdobyć mistrzostwo. Natomiast przy obecnej słabości Barcelony, mistrzostwo będą mogli zdobywać łatwiej niż wówczas i obawiam się że mogą to robić seryjnie.
0
@tomek8756 Świetny serial. Oglądałem go jak wykupiłem sobie Amazona żeby w końcu oglądnąć the office. Przy okazji odkryłem ten serial. Teraz robię sobie powtórkę na netflixie.
1
@IronSanHybrid
Tu masz dokładny spis gier dostępnych w usłudze na ten moment w zależności od platformy na której grasz
https://www.ea.com/pl-pl/ea-play/games
1
@JimMorrisonFCB
Na ten moment na Player.
2
@Kgorecki2500
Szczerzę powiedziawszy jakoś mnie to nie dziwi. Już wczoraj te zdjęcia i liczby wydawały mi się aż nierealne, ale wzbudzenie w ludziach strachu pewnie działa i słupki się utrzymają lub pójdą do góry.
0
@kaamil1910
Nie spłaci tylko wykupi dług.
2
@Pawel13sz
Nie no raczej fejk. Naprawdę wątpię że Laporta oddałby tych dwóch piłkarzy w zamian za Holendra. Może w jednego Ter Stegena bym uwierzył, ale to też wątpliwe.
1
@FC1899Barca
W sensie że partie lewicowe na czele? Zieloni też ze swoim rekordem.
2
Piękny powrót. Teraz aby tylko dalszy spokojny powrót i oby bez takich kontuzji a będzie cudownie :)
2
@Ratamahatta
Raczej nikt nie zarzuca mu tego że jest bardzo dobrym kierowcą. Pewnie nie najlepszym w historii ale gdzieś tam w czołówce się mieści. Bardziej chodzi o jego zachowanie poza torem i tworzenie pewnego mitu przez niego samego i ludzi wokół niego o tym jak miał ciężko w życiu i twierdzeniami że jest na torze bezbłędny.
0
@KapiFCB
RB zrobił wczoraj błąd odpuszczając kwalifikacje. Max spokojnie mógłby wystartować przed Latifim i Charlesem, wtedy Mercedes raczej nie zrobiłby tego manewru z wymianą silnika u Fina.
1
@kewin
Piękna sprawa. Ten finisz z dość dużej grupy, kompletnie nie pasujący do jej profilu. Przeważnie na finiszach z małej grupy była na ostatnich metrach a dziś 3 miejsce. Dziś pojechała bardzo walecznie, atakowała tam gdzie się dało i udało jej się zdobyć medal.
0
Czy w tym roku FIFA na Xbox SERIES X i Xbox one będą miały ten sam rynek w ultimate jak było chyba poprzednio w 21 czy będą one oddzielne?
0
@geass
Liczyłem że Fati dostanie powołanie i 10-15 minut w meczu. Szkoda, ale będzie jeszcze trzeba poczekać przynajmniej do następnego meczu.
0
@Peszko07
Nie wiem o co im chodzi. Jak idziesz na imprezę to raczej nie wszyscy mają te same poglądy a bawić można się dobrze.
0
@tadzik447
A widzisz to źle pamietalem wynik. Byłem przekonany że tam było 22 18.
1
@Pablit
Wydaje mi się że raczej to był jego ostatni mecz. Mieliśmy z nim piękne chwile i gorsze, ale chyba już coś się wypaliło , on sam też moim zdaniem zbyt mocno w najważniejszych meczach trzymał się jednej 6.
0
Brawo Polacy. Choć powiem że jak nagle straciliśmy kilka punktów przy stanie 22 18 to przypomniało mi się jak prowadziliśmy w półfinale ligi światowej wtedy chyba jeszcze Serbią i Czarnogóra i też było 2 0 dla nas i 22 18, a potem przegraliśmy mecz z nimi. Na szczęście dziś nie powtórzyła się ta historia
8
https://mobile.twitter.com/AldonaMarciniak/status/1439575949440389123
Robert Kubica w pierwszym roku startów w wyścigach długodystansowych zdobywa mistrzostwo ELMS!!!
0
@paweldunajecfcb
Z YT różnie może być, ale sądzę że powinno im się udać go odzyskać. Jak go nie odzyskają zawsze zostaje kanał extra. Na razie zasięgów takich nie ma, ale jak tam przerzucą wszystkie programy, to w krótkim czasie pewnie będą i zasięgi porównywalne. Gorzej jak i tamten zablokują.
0
@GeneralXavi
Jak Mazurka uwielbiam za jego wywiady w radiu, to ten program akurat słabo wypadł. Żenujące niby dowcipy i montaż też nie najlepszy.
0
@reloaded
Moim zdaniem powinni go zostawić do końca kontraktu. Po co płacić 2 pensje do końca kontraktu Holendra w sytuacji finansowej Barcelony. Trenera z topu i tak teraz nie zatrudnią.
0
@_PaWeL_FCB
Zrozum że to jest fejkowe konto. O zakazie wędkowania pisała, ale reszta to jakaś bujda.
8
Legia zrobiła dziś spory krok żeby na wiosnę grać w europejskich pucharach. Może nie w lidze Europy bo o to będzie bardzo ciężko biorąc pod uwagę pozostałe drużyny, choć szans im nie odbieram bo niektóre zespoły z top lig traktują ten puchar mniej poważnie. Natomiast zajęcie 3 miejsca i awans do conference league jak najbardziej możliwy.