41

@John_Doe
Złamany został punkt 1 przecież. Ten wynik nie budził żadnych wątpliwości. Pomyłka jak się tłumaczyli kukizowcy nie jest podstawą do powtórzenia głosowania.

0

@jareksk100
Była szansa..... A dostać się do ligi Europy, będzie Legii ciężko. Przeciwnik wydaje się dużo trudniejszy niż ten tutaj w walce o Champions League.

7

Ogromna szkoda że złota piłka nie zostanie przyznana za 2020 rok. Robert po raz kolejny udowadnia że zasłużył na nią, a w tym roku ze względu na euro i copa, nie ma na nią szans. Na podium jednak chyba się znajdzie, ale to i tak będzie marne pocieszenie dla niego i kibiców.

0

@MSN1998
Tak samo. Tamten rząd od samego początku był skazany na krótkie istnienie. Zbyt wiele partii było w tamtej nieformalnej koalicji. Jeżeli nie 4 czerwca to coś innego byłoby impulsem do rozpadu rządu.

0

@Kuczek
Ostatnio wymieniałem i czekałem około miesiąca.

3

Fabio Jakobsen wygrał 4 etap Vuelta Espana. Jest to pierwsze jego zwycięstwo na etapie wielkich tourów, po koszmarnym wypadku rok temu w Katowicach. W tym roku wcześniej odniósł już 2 zwycięstwa etapowe w mniejszym wyścigi w Belgi.

0

@Kgorecki2500
Chciałbym się mylić, ale naprawdę nie widzę nikogo kto uzbierałby poparcie wśród wszystkich partii opozycyjnych i jeszcze kilku od rządzących.

2

@John_Doe
No tak kupią od Amerykanów 51 % bo chyba tyle musi być według tej ustawy lub 49%. Po roku lub pół jakaś inna spółka lub biznesmen kupi pozostała część i będą mieli całość w swoich rękach. Przykład mają z Węgier gdzie obecnie nie ma innych mediów niż tych związanych z rządem.
Rację masz co do jednego nie ma czegoś takiego jak wolne media. One zawsze będą trochę bardziej z lewej lub prawej strony. Trochę bardziej promować jedną lub drugą partię. Problem będzie wtedy gdy będziemy mieli tylko jedyną słuszną rację prezentową w mediach, a do tego oni zmierzają.

9

@John_Doe
Zobacz także na krrit. Według obecnych przepisów nie mają prawa nie dać koncesji tvnowi, bo ten nie łamie żadnych reguł. Dlaczego mimo to nie dają?

6

@John_Doe
Tak, tylko że PiS przepchnie taka ustawę, i będzie robił takie akcje że wszystkie media zostaną zapewne w rękach spółek państwowych lub biznesmenów związanych z jedyną słuszną według nich racją. Przecież kapitał mają nieograniczony. Mogą sobie kupić cokolwiek bo oni nie patrzą na racjonalność zakupu.

0

@aldewir
Wiem. Tylko niestety w tragicznej sytuacji finansowej Barcelony, to rozwiązanie będzie chyba jeszcze niestety gorsze, bo za rozwiązanie kontraktu kasę chyba trzeba wypłacić od razu.

1

@el_bidinho @aldewir
W teorii tak. Problem polega na tym że żeby zarejestrować to musimy kogoś sprzedać, a na to tylko do końca sierpnia mamy czas.

0

@Ghotti
Ciekawe czy w ogóle uda się go zarejestrować do końca okienka. Bo na ten moment to fatalnie wygląda.

0

@Darkfin
Z każdym rokiem idą coraz dalej, jeżeli chodzi o przybliżenie nas do państwa autorytarnego.

0

@Bobo25
Dziękuję za wyjaśnienie. Teraz już wszystko jasne :)
W takim razie trzeba liczyć że uda się wypożyczyć do meczu choziaż tego Pjanica do Juve żeby Depay mógł zagrać w pierwszym meczu ligowym.

0

Dalej nie możemy zarejestrować nowych graczy, stąd pytanie oni oczywiście grać nie mogą, ale pieniądze jak rozumiem pobierają bo kontrakt ich chyba obowiązuje? W takim razie czy nie możemy zarejestrować Depaya a kogoś innego mniej potrzebnego w tym momencie nie rejestrować?

1

@fart @lisu01
To w takim razie moim zdaniem jeżeli sobie dziś poradzą to jest naprawdę fajna szansa na polski klub w lidze mistrzów.

1

@fart
IV runda jest ostatnią?

1

@Barca1992
Jeżeli wywalili Gowina to niestety obawiam się że wszystko Pis przeliczył i odejdzie od niego odpowiednią ilość osób. Chyba że liczą że Kukiz i ktoś ewentualnie z opozycji (konfederacja i lewica w zależności czego dotyczyć będzie ustawa) będzie popierał ich ustawy.

0

@Kubox
Szczerzę powiedziawszy to nie zauważyłem jakieś zwiększonej ilości osób tak wchodzących na pasy, ale to może dlatego że jednak nie jeżdżę codziennie 200 kilometrów. Choć oczywiście zauważyłem inne problemy, jak chociażby nagminne wchodzenie ze wzrokiem skupionym na telefon, lub z drugiej strony przejazdy na czerwonym świetle lub bardzo późnym pomarańczowym.

0

@Ghotti
Żeby tylko zdążyli zarejestrować nowych graczy na 1 kolejkę.

0

@konrad1661
Była mowa o powrocie do składu meczowego po przerwie reprezentacyjnej we wrześniu. To chyba najnowsze informacje.

0

https://www.sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,27427308,tak-wyglada-ostateczna-klasyfikacja-medalowa-io-w-tokio-zmiana.html#s=BoxMMtImg1
Ostateczna klasyfikacja medalowa igrzysk w Tokio. USA po raz kolejny wygrywają tę klasyfikację. Choć tym razem zwycięstwo przyszło im to zdecydowanie ciężej niż podczas igrzysk w Londynie i Rio. Prowadzenie w tabeli zapewnili sobie dopiero ostatniego dnia. Polska kończy na 17 miejscu tym samym wyrównując wynik z 2008 roku i poprawiając wyniki z 2 ostatnich igrzysk.

1

Bartek dzisiaj 2. Jednak utrzymał jeszcze przewagę w klasyfikacji generalnej.
https://mobile.twitter.com/BartasWnuk/status/1424093413100691462
Zapowiada się arcyciekawa rywalizacja pomiędzy tą dwójką. Reszcie w tym Maciejowi Janowskiemu który świetnie rozpoczął sezon raczej pozostaje walka o brąz.

0

Jeżeli chodzi o żużel to oglądam tylko indywidualne mistrzostwa świata. W związku z tym mam pytanie do tych co oglądają go częściej. Dominik Kubera to duży talent? Czy jedzie tak dobrze bo zna tor z racji występów w Lublinie.

11

No i pięknie, po 5 latach i porażki o 2 centymetry w Rio jest medal. Po 5 naprawdę ciężkich latach kontuzji, choroby, już myślałem że niestety nie uda się jej powrót na światowe bieżnie. Ten rok jednak przyniósł powrót do bardzo dobrej formy zwieńczonej srebrnym medalem na io. Czekamy na Paryż 2024.

0

@dzefrej234
Cucurella to mógłby być ciekawy transfer. Choć on to nadawałby się raczej chyba u nas w zespole tylko jako wahadłowy, a tam na ten moment nie ma miejsca. Mamy tam Emersona, Dedra oraz Roberto.

0

@AdiKingu96
Poprzedniej generacji siatkarzy z Rosji też nie lubiłem. Ta natomiast wydaje mi się jednak inna na plus w stosunku do poprzedników. Dziś im kibicowałem. Natomiast w finale to raczej za 2 finalistą.

0

2 dni i 8 medali. Świetny wynik jak na nasze warunki. Cały czas byłem przekonany że jednak uda się dobić do 10, a to raczej nie nasz ostatni medal na io.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?