meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato
U mnie letnie igrzyska są zdecydowanie ponad mistrzostwa świata i euro. Co do zimowych to one stoją trochę niżej.
2
@msmsms
Raczej sami nie chcieli, choć czytałem że jakiś topowy klub nie wyraził zgody na udział piłkarzy na igrzyskach.
Neymar już mistrzostwo olimpijskie zdobył. Ogólnie igrzyska nie są najważniejsze dla piłkarzy więc raczej wola odpoczywać lub zaczynać już przygotowania z klubami.
2
@msmsms
Normalnie na io jest u23 w tym roku wyjątkowo u24. Dodatkowo w każdej reprezentacji 3 piłkarzy powyżej tego Wieku.
U kobiet nie ma limitu wieku.
2
@norbi77
Ja wiem że to TVP, ale wystarczy przeczytać dalszą część artykułu, a nie tylko nagłówek. Można się dowiedzieć o co dokładnie chodziło
Prezydent Andrzej Duda w ambasadzie RP w Tokio oddał hołd polskiemu ambasadorowi w latach 1937-41, Tadeuszowi Romerowi. Pomagał on Polakom deportowanym do ZSRR, a także uchodźcom – głównie pochodzenia żydowskiego.
Prezydent przypomniał, że uchodźcy przybywali przez Władywostok z fikcyjnymi holenderskimi wizami docelowymi i japońskimi wizami tranzytowymi, które wystawiał ówczesny japoński konsul w Kownie, Chiune Sugihara.
0
@July_6_BcN
Nie. Znalazłem co takiego
Jak dokładnie będzie wyglądała sytuacja z tymi kanałami w telewizji? Stacje Eurosport od 3 do 9 pojawią się na pewno w sieciach, Multimedia, Vectra i Inea. Tymczasowe kanały Eurosportu rozpoczęły już testowanie również drogą satelitarną. Są dostępne z poziomu satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13°E).
3
https://mobile.twitter.com/sport_tvppl/status/1418109887406608385
Justyna Święty-Ersetic kontuzjowana. Nie wiadomo co ze startem w Tokio. Jeżeli wypadnie o medal w sztafecie będzie bardzo ciężko. Tym bardziej że na io nie jedzie też Patrycja Wyciszkiewicz.
3
@BorzyKrzys
Nie może zrobić więcej testów? Jeden pozytywny test i koniec. Przecież oni są tam testowani codziennie a wychodzi na to ze jeden nawet fałszywie pozytywny test może przekreślić 4 letnie przygotowania. Jeszcze pewnie bezobjawowo przechodzi....
0
@patry295
Ciekawe w jakim terminie się odbędą. W Sydney w 2000 roku odbyły się w 2 połowie września.
2
@Bobo25
Kapitan i najlepszy gracz ówczesnej Barcelony przechodzi do jej największego wroga i to bezpośrednio? Takich rzeczy w światku piłkarskim raczej się nie zapomina. Nawet po upływie tylu lat.
0
https://www.sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,27347039,igrzyska-moga-zostac-odwolane-w-ostatniej-chwili-najnowsze.html#s=BoxOpMT
Chyba sobie Japończycy żartują. Duża część sportowców już jest w Japonii a oni straszą odwołaniem.
1
@DonMatteo901
Coś czuję że te igrzyska to będzie farsa. Mogli zabrać to Japończykom i dać innemu państwu.
Jakoś inne spore imprezy sportowe się normalnie odbywały. Natomiast tutaj mamy Czecha. Była już chyba mowa o rugbystach z RPA, a igrzyska jeszcze się nie zaczęły.
0
https://mobile.twitter.com/MercedesAMGF1/status/1417016505829560323
Nie ma argumentów co do wczorajszego wydarzenia to trzeba PR sobie poprawić oskarżeniem o rasizm.
0
@marcin000019
1 sezon według mnie dobry. 2 gorszy, natomiast 3 chyba najlepszy z dotychczasowych.
4
Wout Van Aert wygrywa ostatni etap tegorocznego TDF. Tym samym Mark Cavendish, nie pobije rekordu zwycięstw, przynajmniej w tym roku.
Co ciekawe Wout Van Aert wygrał w tym roku 3 etapy. 1 górski, 1 sprinterski oraz 1 indywidualną jazdę na czas. Takie rzeczy raczej rzadko się zdarzają, ja przynajmniej nie pamiętam, aby w ostatnich latach takie coś się zdarzyło. Pewnie dawno temu, gdy specjalizacja kolarzy była mniejsza, mogła przytrafić się podobna rzecz.
10
Porównanie jak Hamilton wyprzedzał Verstapena a jak wyprzedzał Leclerca. Kompletnie inny tor jazdy, gdyby próbował wyprzedzać za pierwszym razem tak samo jak Leclerca, dziś mówilibyśmy co najwyżej o 8 punktach odrobionych do Maxa a nie 26.
https://uploads.disquscdn.com/images/312a1aa8f183f177c8b0cbf36a38cb6924dd7408fabdc70d6332a442dc74fa61.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/bb11dc78799338011fced8f059d37434c9ac4775a621c3b48f007ebea35b7d92.jpg
0
@maniak33333
BMW Sauber miało kiedyś pokazy na Bemowie. Był Nick i Robert.
Renault kiedyś też miało. był Heikki Kovalainen. Oba były z tego co pamiętam darmowe. Na wyścigi też nie jest jakoś trudno się dostać. Wiadomo że najlepsze miejsca są drogie, ale na takie średnie miejsca to koszt koło 400 Euro na cały weekend. Nam się wydaje może że to sporo, ale dla przeciętnego kibica z Europy i strefy euro pewnie to nie jest jakiś duży koszt.
5
Czy ten Lewis myśli że ludzie są głupi, czy że Brytole wszystko łykną to co on powie. Przecież to już nawet nie jest śmieszne. "Max jeździ agresywnie. Byliśmy na równi z Maxem"
1
@xPatro
Czy w tegorocznych wyścigach zrobił coś takiego? Nie. Atakuje na limicie, ale nigdy w taki sposób żeby zepsuć komuś weekend.
3
@maniak33333
W Polsce faktycznie oprócz pewnego momentu gdzie Robert walczył o najlepsze miejsca w stawce liczba fanów nie jest jakaś duża, jednak na świecie liczba kibiców jest naprawdę duża.
2
No cóż, jeżeli w ten sposób Lewis chce wygrać mistrzostwo to tylko mu pogratulować..... Nie potrafi pokonać największego rywala to trzeba go rozwalić. Mam nadzieję że Max będzie w stanie wystartować w następnym wyścigu.
0
@Encore
Spisek nie, ale taką łagodna pomoc jak najbardziej.
3
Ta kara to jakaś śmieszna jest. Nie dość że Lewis wywalił głównego rywala to dziś pewnie jeszcze odrobi 26 punktów. Dodatkowo Max pewnie będzie musiał wymienić silnik. Brawo pięknie fia przepycha mistrzostwo dla Lewisa.
0
@MontelQ
https://uploads.disquscdn.com/images/218acd00fe4245c6dae441a8f48b5b3665105bb6266251e6e58ca119d19563df.jpg
Koło w koło :)
2
@priest9999
w 97 wywalili za próbę rozwalenia Jacques Villeneuve, MSC został usunięty z końcowej klasyfikacji mistrzostw. Też to było w ostatnim wyścigu jak w 1990.
Dziś powinni usunąć z dzisiejszego wyścigu Lewisa. Bo jeśli tak się nie zdarzy to takie sytuacje mogą się powtarzać. Powiedzmy że Max będzie za Lewisem na początku następnego wyścigu to dlaczego nie spróbować rozwalić Brytyjczyka. Może w ten sposób odrobi dziś stracone punkty. Wiem że to mało realne, ale możliwe.
Zresztą Lewis już raz w Hiszpanii 2016 zrobił podobną akcję z Rosbergiem. Też sobie nie radził w tamtym sezonie to rozwalił kolegę z zespołu. Tylko wtedy do końca nie wyszło bo oboje zakończyli wyścig a pierwsze zwycięstwo odniósł Max.
3
@Joint21
No ok. Jednak Holender jak atakował to robił to na granicy, ale jednak nic nikomu nie zrobił. Hamilton raz zaatakował i od razu rozwala głównego rywale w walce o mistrzostwo.
1
@Xxxbarca4ever
Tylko dadzą mu stop and go i ten w najgorszym wypadku zajmie pewnie miejsce i tak w top 3, a pewnie nawet i wygra wyścig.
Jak dla mnie to powinni go usunąć z wyścigu, albo cofnąć na koniec stawki w następnym wyścigu.
Hamilton widział że Max był z przodu i według mnie specjalnie go uderzył.
5
Hamilton naprawdę tragiczne zachowanie. Sprecjalnie to zrobił i dostanie jakąś minimalną karą, która nic mu ni zrobi w wyścigu, bo zaraz wyprzedzi Leclerca.
1
@Tomek54321
Chodzi o tą sytuację.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-07-16/polscy-plywacy-nie-wystartuja-w-tokio-wszystko-jasne-nie-plyne/
1
@fart
W tym związku pływackim to chyba nie uczą się na swoich błędach. 5 lat temu była podobna sytuacja tylko jeśli mnie pamięć nie myli wtedy chodziło tylko o 1 sportowca. Chyba Czerniak i nie wpisali go na listę uczestników.
0
@Bruttal
Dzisiaj startują według wczorajszych kwalifikacji. Punkty będę dla najlepszych 3 kierowców. Za pierwsze miejsce 3 punkty potem 2 i 1. Jutro do wyścigu głównego wystartują według dzisiejszych wyników. Kto pierwszy ten wystartuje z pole position i tak dalej. Chyba że ktoś nie ukończy dzisiaj sprintu to jest cofany na koniec.
Edit:
W tym roku maja być 3 takie rundy oprócz srebrnego kamienia Monza i Interlagos. Choć ten ostatni że znakiem zapytania bo nie wiadomo czy w ogóle dojdzie tam do wyścigu. W przyszłym roku mówi się o 6 takich rundach.