2

@barcelonaLM Tak. To jest konkurencja typowo sprinterska. Dwie kolejne to będą wytrzymałościowe, stąd nasza zawodniczka nie będzie raczej faworytką do medalu.

0

@zadafcb
Rzeczywiście śmieszne by było jakby to miało przejść. Nawet jeżeli przepuściły to co z tego. One nie walczyły o nic, takie rzeczy zdarzają się w sporcie. Nie wiem też jak chcą to udowodnić że rzeczywiście do tego doszło.

2

@sergio5
Tak. O 13:15.

2

@Herato
Brakuje 4 do 10, to myślę że dobijemy do tej liczby.

2

@Uukasz_93
Tak samo można powiedzieć o większości sportów zespołowych. Piłka nożna się po prostu wybiła na cały świat bo jest stosunkowo prostą grą w odróżnieniu od innych sportów drużynowych. Ile zespołów gra na poważnie w hokej na trawie. Też nie ma ich za dużo. Mamy potężne grono widzów, ale jest ono podwyższone ze względu na Pakistan czy Indie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kielakowy
Naprawdę porównania siatkówki do piłki nożnej w Polsce nie mają sensu. Największy sukces polskiej piłki nożnej na arenie krajowej w XXI to jednokrotne dostanie się do fazy grupowej champions league. Na niwie reprezentacyjnej ćwierćfinał mistrzostw Europy. Na sukcesy siatkarskie w tym czasie zabrakłoby miejsca.

2

@Dertinho
Też tak myślę że zaraz każda liga i każde wydarzenie może być na wielu różnych platformach.
Jednak to Viaplay oprócz zatrudniania dobrych ekspertów i komentatorów oraz nowych rozgrywek jest na ten moment bardzo słabe.
Po pierwsze cena jest jak na polskie warunki dość duża, porównując ja do eleven czy eurosportu.
Po drugie dzisiaj okazało się że możliwe jest wystąpienie opóźnień i to aż do 90 sekund.
Po trzecie jakość transmisji fatalna. 720p. Jak powiedzieli w przyszłości możliwa poprawa. Kilka lat temu może to byłoby ok, ale teraz można oglądać mecze i transmisje sportowe na o wiele wyższej jakości.

1

@Lola120 @Darkfin
Przepraszam chodziło oczywiście o Nowakowskiego.

0

Dziękuję za walkę. Niestety, bez bloku nie da się wygrać na tym poziomie. Pewna epoka raczej się dziś skończyła. Nowakowski odejdzie Kubiak pewnie też. Liczę że Kurek zostanie bo nie mamy na ten moment 2 atakującego na światowym poziomie. Liczę że uda znaleźć się tez kogoś na rozegranie. Może już nawet od wrześniowych mistrzostw Europy.

0

@kulek22
On i tak mówił że raczej odejdzie po igrzyskach lub mistrzostwach Europy

0

@Norkusik
Kopron jakieś szanse ma. Natomiast Fiodorow raczej nie.

5

Brawo!! Oby dziś to nie był jedyny medal.

3

@BartqRKO
Tylko jeden. O 5:46. Myślę że tam mamy szansę, choć obawiam się że skończą 4 jak Walczykiewicz.

2

@michal26
Myślę że moglibyśmy razem podbić ZSRR, gdyby tylko Hitler nie zaatakował w tym samym czasie Europy zachodniej. Problem byłby później. Hitler szukał tylko sojusznika na dany okres. Po podbiciu ZSRR nie bylibyśmy mu potrzebni. Prawdopodobnie zaatakowałby wówczas i nas.
Odpowiedz na twoje pytanie: nie skorzystałbym z tej propozycji.

2

https://www.sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,27403471,raven-saunders-wykonala-zakazany-gest-moze-zostac-ukarana-przez.html#s=BoxMMtImg3
Polakom za ewentualne zabranie i pokazanie zdjęć grożono podobno dyskwalifikacją. Tutaj stawiam że sprawa ucichnie.

4

@Breakdrowser
Rzut oszczepem 2x. 4x400 kobiet. żeglarki i myślę że 2 lub 3 medale w kajakach.

2

Bardzo ładny rzut. Oby podobnie w finale.

12

https://x.com/f1troll_/status/1421870419473207298
Start do dzisiejszego wyścigu.

5

@puyol_presidend5
Dokładnie. Kto wygra przechodzi dalej z 3. Kto przegra odpada z 5.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@msmsms
My z Francją bez względu na wynik meczu.

2

Jeżeli nie zacznie padać, to może być dobry pomysł mercedesa.

0

Hamilton pewnie wygra. Verstapen słabo, chyba te uszkodzenia ma poważne.

1

@Comentateiro
Ja tam nie mam nic do jego koloru skóry. Po prostu nie pasuje mi jako kierowca i jako człowiek.

2

Przecież to widać że Bottas przesadził. Stracił na starcie, nie patrzył na nic tylko chciał jak najwięcej odzyskać w trudnych warunkach.

0

Mimo wszystko dziwne ostatnio te przypadki. Toto mówi że wystarczy 1 dnf i Lewis wraca do gry. Po czym Lewis rozwala na Silverstone Maxa. Teraz Bottas rozwala kilka bolidów w tym Maxa pośrednio.

1

Dlaczego nie ma czerwonej flagi? Gdyby ktoś inny miał uszkodzenia np. kierowca z 44 to już pewnie by była.
Dobra nieważne jest czerwona. Zwracam honor FIA.

0

@matirix20
Już wychodzą.

2

@zadafcb
Dokładnie. Byłem zdziwiony że w ogóle komentarzy zastanawiali się czy będzie dogrywka. Masz pewne złoto we dwóch lub nie pewne ale sam. Chyba większość wybrałaby tą pierwszą opcję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?