2

Polska - Rosja 3:0. Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i mamy półfinał ME. Zmierzymy się tam ze Słowenią lub Czechami, którzy wczoraj niespodziewanie pokonali Francuzów.

2

Na razie bardzo dobry mecz Polaków z Rosjanami. Oby tak dalej i będzie awans do półfinału ME.

2

@MesQueUnClub96
Kara trochę zbyt surowa. Lewis za gorsze przewinienie otrzymał tylko 5 sekund kary. No, ale sędziowie mieli oczywiście podstawę żeby dać karę, ale powinni karać w podobny sposób za podobne sytuacje.
Tutaj sytuacja z tego samego zakrętu parę lat temu. Kimi zostawia miejsce Lewisowi a ten go wyprzedza. Dziś tego miejsca nie było więc jeden i drugi mógł zachować się w tej sytuacji inaczej.
https://mobile.twitter.com/KhusaNsimbi/status/1437069411114958848

1

@Zawsze_Wierny
Nie ma jeszcze decyzji.
Edit
Przed chwilą podali że 3 pozycję do tyłu w Rosji dla Maxa.

2

@SinMistico
Nie wiem jaka bańka. Przecież to było jasne przed wyścigiem, że nie ma szans na punkty. Chyba żeby doszło do jakichś niecodziennych sytuacji. Byłby przed Gio, tylko zespół zastosował team order.

0

@SelloutCrowd
Za nie oddanie pozycji po nieprawidłowym wyprzedzaniu. Chyba na pierwszej szykanie.

1

@Kamilos84
Co? Przecież wina Lewisa na Silverstone była dużo bardziej wyraźna a skończyło się na karze 5 sekund oraz 25 punktów zdobytych nad Maxem.

1

@Piernik
Wina bardziej Maxa, ale mimo wszystko wydaje mi się że raczej bez kary powinno być.

0

Widz w porę napisałem o zwycięstwie Lewisa, i maksymalnie 4 miejscu Maxa.

0

Max pewnie maksymalnie dziś 4. Trochę punktów straci, bo pewnie Lewis będzie 1. Kubica ma też jakieś ogromne problemy z zużyciem paliwa.

1

@VegetaPolska
Ta opcja wydaje się lepsza niż Alfa Romeo. Jednak Vettel musiałby chyba zakończyć karierę, bo inaczej tego nie widzę.

0

@mekston
Wydawało mi się że różnica w punktach pomiędzy pierwszym a drugim żużlowcem w danym turnieju to 5 punktów.

0

@mekston
4 punkty chyba
Mój błąd, rzeczywiście 1 :)

2

RB i Max wyciągnęli z dzisiejszego wyścigu sprinterskiego wszystko co się dało. 2 punkty zyskane nad Lewisem. Jutro start z PP i oby przez jakiś czas bufor w postaci 2 kierowców MaClarena za sobą.

1

@Kgorecki2500
Dla nich na ten moment najlepszą opcją wydaje się pójście w koalicję z KO i Holownią, bo inaczej raczej są bez szans na dostanie się do sejmu.

1

@korolocik
Kogo boli? Facet napisał prawdę. Byłem na kadrze 2 razy i więcej nie pójdę. Ja rozumie że można sobie kupić piwko i wypić, ale duża część z tych ludzi była już upita przed meczem a w trakcie meczu jeszcze kupowali piwo na meczu. To samo było na superpucharze Polski.
Natomiast serdecznie polecam wszystkim mecze klubowe i reprezentacyjne w siatkówce. Atmosfera zupełnie inna a kibice jeżeli kupują piwo to z umiarem. Rzadko kiedy można spotkać kogoś pijanego na trybunach.

0

@barcelonaLM
Brakuje Agro Unii, w sondażach innych mają często poparcie ponad 5 procentowe często w okolicy 8 punktow procentowych. Zabierają wtedy głównie Pisowi, ale z drugiej strony jeszcze Dalego do wyborów. Prawdopodobnie.

0

@hayek
Jak ta pierwsza książka? Dobrze się ją czytało? Zabieram się za nią od dłuższego czasu i zawsze coś innego jednak wybieram.

0

@Encore
Ok. Dzięki za odpowiedzi.

0

Walkower dla Argentyny? Nie dziwię się Argentynczykom że nie chcą grać.

16

@viscajasiek
Co???? To chyba tylko retoryka Lewisa. Od początku kariery miał silne wsparcie McLarena. Taki Kubica miał dużo ciężej.

36

Pięknie. Robert przed obydwoma Williamsami.

0

@mekston
Niby tak, ale nie zapeszałbym. Kubica i WRT w Le Mans 24 coś o tym wiedzą.

2

@MesQueUnClub96
Jest normalnym miejscem, dość dobre tempo na ten moment ma, biorąc pod uwagę bolid jakim dysponuje i to że wchodzi do tego bolidu rzadko.
Przed wyścigiem obstawiałem że wyprzedzi oba haasy. Jeden z nich już nie jedzie.

8

Lewis jak zwykle. Najpierw płacz o opony o chwilę później fastest lap. Nowe nie znałem.

2

@kempnou
Można było przewidywać, nitka toru bardzo ciekawa, ale bardzo ciężko tu wyprzedzać.

1

@zadafcb
On raczej zawsze kwalifikacje miał słabsze od tempa wyścigowego, ale że tak słabo będzie je jeździł w RB to przed sezonem bym się tego nie spodziewał

1

@marcin000019
PL do U11 cztery ligi, spadki, awans (to się zmienia!)
Tutaj bardzo dobra moim zdaniem decyzja nowych władz.
Może coś to zmieni w mentalności trenerów i dadzą pograć wszystkim i dadzą też dzieciakom dryblować.
Tylko tej ostatniej części nie rozumiem 41% piłkarzy z U13 trafia do zawodowej piłki, z U16 56%
PL 0% w III lidze o co tutaj chodzi, chyba się procenty nie zgadzają.

1

230 artykuł Konstytucji. Prezydent Rzeczypospolitej na wniosek Rady Ministrów może wprowadzić na czas oznaczony, nie dłuższy niż 90 dni stan wyjątkowy na części albo na całym terytorium państwa w razie zagrożenia konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego.
Prezydent podpisał wczoraj wniosek, po czym parę godzin później kibicował Polskiej reprezentacji na meczu.
Jak rozumie na części terytorium Polski istnieje jakieś poważne niebezpieczeństwo skoro po raz pierwszy chyba w 3 RP mamy stan wyjątkowy. Prezydent chyba powinien coś robić żeby przeciwdziałać zagrożeniom a nie bawić się podczas meczu, chyba że ten stan jest tylko dla picu i grzania tematu w mediach, w szczególności w TVP....

0

Anglia 1 0 Wegry. Dobry wynik dla nas
Ps. Brawo Lewy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?