meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901
Ale to było do przewidzenia, przecież na grypę też jest co roku szczepionka. Mam tylko nadzieję że przestaną w końcu liczyć, która to dawka tylko co jakiś czas najlepiej na jesień przypominać i zachęcać do szczepień właśnie tak jak było do tej pory ze szczepieniami na grypę.
1
@marcin62
Standardowo o 19 00
1
@Huck
Wygląda lepiej niż za Ludwiczka, ale problemem dalej jest brak napastnika, niestety obawiam się że tego problemu nie rozwiążemy w zimie.
1
@Sysia11
Jak jest przebadane i dopuszczone to dlaczego nie. Rodzice zdecydują czy podać dziecku. Nikt nie będzie zmuszony do podania.
0
@donleoJR
Faktycznie. Nie wiem dlaczego wydawało mi się że ten z 2008 to też Felipe Anderson.
0
@jeyx77x
Tylko raz można przyznać ta nagrodę. @karci0 od 2004 roku przyznawana jest ta nagroda.
Trzeba przyznać że większość z tych piłkarzy zrobiła karierę i utrzymywali się w czołówce światowej przynajmniej jakiś czas. Najsłabiej wypada chyba Felipe Anderson.
1
@Tomason
Jest tak jak pisze @Pogba w poniedziałek te statystyki za niedzielę zawsze te zgony są na niskim poziomie. Pewnie wpisują je dopiero na następny dzień.
0
@barcelonaLM
O co chodzi z tymi świętami? W sensie w jaki sposób rezygnują?
Ps już doczytałem że rezygnują z oficjalnych obchodów.
0
@FC1899Barca
Spodziewałem się tego. To będą szczepienia jak na grypę co rok będzie trzeba powtarzać. Chcesz się szczepić to się szczep, nie chcesz to nie.
0
Jeżeli Lewis wygra wyścig w Arabii Saudyjskiej i będzie miał fastest lap a Max będzie 2 to przed ostatnim wyscigiem będą mieli równą liczbę punktów.
1
@Filipfcb2000
Początek sezonu miał kiepski. Pamiętajmy że w zeszłym sezonie nie grał praktycznie nic. Teraz wydaje się że z każdym meczem gra coraz pewniej i oby tak dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Austria lub Styria 2020 Lewis dostaje za ignorowanie żółtych podwójnych flag 3 miejsca do tyłu. Katar 2021 Max za to samo przewinienie dostaje 5 miejsc do tyłu. Ktoś wie czy była jakaś zmiana przepisów czy sędziowie jak często to robią podejmują różne decyzję w zależności od kierowcy?
1
@Encore
Z tym bym nie przesadzał Silverstone rozwalony przez Lewisa. Lewis wygrywa wyścig po śmiesznej karze. Węgry rozwalony przez Bottasa. Gdyby tam zajął nawet 2/3 miejsce miał by mistrzostwo.
0
@Encore
Dziwna decyzja. Bottas tylko + 3. Sainz bez kary. Max + 5. Na zdjęciu widać z jednej strony żółte flagi z drugiej zielone. Mamy sprzeczne komunikaty.
4
https://mobile.twitter.com/CezaryGutowski/status/1462365221109092353
Kajetanowicz walczy o mistrzostwo świata w klasie WRC 3. Został jeden oes. Minimalna przewaga nad głównym rywalem.
3
@Bykunn
Też bym odstąpił od kary. Właśnie ze względu na niejednoznaczność sytuacji i wywieszone flagi, które są ze sobą sprzeczne.
0
https://mobile.twitter.com/Tomasz86690294/status/1462356868899262465/photo/1
Lewis Hamilton na temat pewnego wyroku uniewinniającego w USA.
0
@masq
Film
1. Zombieland
Serial
1. Parks and Recreation - podchodziłem kilka razy do pierwszego sezonu. Później stał się jednym z moich ulubionych seriali komediowych.
2. The Office pl - sceptycznie do niego podchodziłem po usłyszeniu że robią Polską wersję tego serialu. Trailer nie zachwycił, a sam 1 sezon stał na całkiem przyzwoitym poziomie.
1
@Rhaan
No wiadomo na PiS nie bo rządzi teraz. Ma PO nie bo rządziło 8 lat temu. Na lewicę nie bo rządzili do 2005 roku. PSL rządziło razem z po i SLD. Hołownia to wiadomo drugie PO. Więc z obecnych partii zostaje tylko Konfederacja, która ze swoim skrajnie prawicowym podejściem w kwestiach społecznych przyciągnie raczej maksimum w okolicach 10 procent. Więc nie ma na kogo głosować.
W innych państwach europejskich o ustabilizowanej demokracji też partie rządzą na przemian. To nie jest tylko Polska bolączką, tak już jest. Nie da się przebić lub jest to skrajnie trudne aby wyrosła jakaś nową siłą polityczna mogąca znaleźć duże poparcie w społeczeństwie.
4
@Kgorecki2500
To ma być chyba bojkot dyplomatyczny. Sportowcy mają się normalnie pojawić. Takie info widziałem 2 dni temu.
1
@zadafcb
Parę postów niżej jest to samo więc napiszę jeszcze raz
Tutaj rzeczywiście wygląda jak Morawiecki 2.0 i jego opowieści o cenie chlebu. Polecam jednak obejrzeć całość a przynajmniej od czego się zaczęła ta dyskusja koło 27 minuty na yt radia zet. Było to pytanie o długość granicy Ukraińsko - Słoweńskiej(pytanie od słuchacza dokładnie). Posłanka stwierdziła że nie ma takiej granicy i nastąpiła jakaś dyskusja). Potem padło właśnie to pytanie tu rzeczywiście nie chciała odpowiedzieć i kręciła dookoła byle nie odpowiedzieć. Natomiast na kolejne pytanie o wschodnich sąsiadów Polski już odpowiedziała. Wymieniając Ukrainę, Białoruś, Litwę oraz Obwód Kaliningradzki. Więc można dyskutować tylko o tym ostatnim państwie że tam popełniła błąd.
0
@DonMatteo901
@FCBR4N
Tutaj rzeczywiście wygląda jak Morawiecki 2.0 i jego opowieści o cenie chlebu. Polecam jednak obejrzeć całość a przynajmniej od czego się zaczęła ta dyskusja. Było to pytanie o długość granicy Ukraińsko - Słoweńskiej. Posłanka stwierdziła że nie ma takiej granicy. Potem padło właśnie to pytanie tu rzeczywiście nie chciała odpowiedzieć. Natomiast na kolejne pytanie o wschodnich sąsiadów Polski już odpowiedziała. Wymieniając Ukrainę, Białoruś, Litwę oraz Obwód Kaliningradzki. Więc można dyskutować tylko o tym ostatnim państwie że tam popełniła błąd.
1
@dawidor9
Polfinal gramy u siebie plus teoretycznie słabszy rywal.
0
@kejdzi
Szczerzę po tym wyścigu straciłem nadzieję że Max zdobędzie tytuł. 3 wyścigu i wszystkie powinny raczej sprzyjać mercowi. Nie wiem co oni zrobili z silnikiem, ale ich moc jest porażająca. Jeśli RB nie odkryje w czym tkwi ich sekret to mistrzostwo maercedes na wyciągnięcie ręki
2
@barcamember
Bolid mu na to pozwala. Widać niesamowitą moc.
2
@Worny
Ten nowy silnik dobrze działa. Ciekawe jak długo wytrzyma w takim tempie.
0
@tomek8756
Anna Karenina oraz Elizabeth z Piratów.
2
@MesQueUnClub96
Teraz czekamy na karę Hamiltona.
1
Na FP2 mechanicy Mercedesa opierają się o tylne skrzydło Mercedesa. Oni nie zniszczyli w takim razie systemu DRS a zrobił to według nich Max swoim palcem?