meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczyłem po treningach na komplet Polaków w konkursie, niestety po pierwszym skoczku z Polski już wiem że na 99% to się nie spełni.
1
@priest9999
Zwiększenie limitu obcokrajowców to błąd moim zdaniem tym bardziej że i tak co poniektórzy zagraniczni siatkarze mają paszport polski. Polskie kluby i tak raczej nie stać na te największe gwiazdy a przez zwiększenie ilości obcokrajowców również miejsce mogą stracić młodzi siatkarze z Polski, przez co byc może będzie spowolniony ich rozwój.
0
@ViscaDelFritz1983
Jeżeli nie przedłuży to znacząco czasu pomiędzy skokami to jak najbardziej za.
0
https://sport.tvp.pl/57563642/sportowiec2021-glosuj-w-plebiscycie-robert-lewandowski-leo-messi-a-moze-max-verstappen
Na stronie można wybierać najlepszych sportowców 2021 roku. Kogo byście wybrali z powyższej listy do top 3? U mnie
1. Max Verstapen
2. Tadej Pogacar
3. Giannis Antetokounmpo / Karsten Warholm
0
@kaamil1910
Jestem za, jednak on chyba ostatnio łapie kontuzje wykluczające go z gry na jakiś czas. W zeszłym sezonie i w tym na pewno miał takie, co jak na bramkarza jest rzadko spotykane.
1
@Barca1992 Dokładnie, ale w pucharze świata tak wysokiego miejsca jeszcze chyba nie miała. Zresztą dla Łuczak to na pewno najlepsze miejsce w karierze dotychczasowej.
7
https://mobile.twitter.com/Eurosport_PL/status/1473277727864070147
Bardzo dobre przejazdy i miejsca Polek w dzisiejszym Slalomie gigancie w pucharze Świata.
0
@arsenallondyn0
Kibice odpalili race na stadionie i dym ogranicza widoczność. Gra zostaje na chwilę przerwana
Z relacji live na Przeglądzie Sportowym.
0
Białek pierwszy raz po zerwaniu siedzi na ławce czy już grał/siedział w poprzednich meczach?
0
@Katalonbar
Angielskie kluby ja dałbym aktualnie przed Realem(oprócz Manu)
6
https://mobile.twitter.com/AldonaMarciniak/status/1470106760363053069
Drugi protest Mercedesa według nieoficjalnych wiadomości także odrzucony. Oficjalne stanowisko w przeciągu kilku minut.
@michal26 Dzięki już poprawione :)
3
@busquets5
Po nowym roku. Mówiło się o pierwszym meczu w 2022.
1
@Encore
Z Masim prawda. Cały sezon są z nim problemy od Bahrajnu i limitów toru przez co Max prawdopodobnie nie wygrał wyścigu kończąc w Abu Dhabi i późną reakcja odnoście oddublowania. Myli się raz w jedną stronę raz w drugą, choć częściej na korzyść Lewisa.
1
@Kinginiesta
Nie, ale cały czas może mieć jakieś ślady, niektórzy długo się kurują po nim.
1
@Songo91
Przypominam tylko że on miał też Covid, i pierwsze takie problemy miał zaraz po przejściu. Długo też dochodził do pełni formy po nim.
1
@MesQueUnClub96
Tym bardziej że nie jest pewne czy gdyby jednak nie pozwolili im jechać to Max nie wyprzedziłby Lewisa. Tamci musieli łby oddać od razu pozycję. Max mógłby wtedy prawdopodobnie zaatakować w strefie DRS tam gdzie Lewis kontratakował
1
@ClassicRock Chodzi Ci o trofeum za mistrzostwo świata? Jeśli tak to jest ono jeżeli dobrze pamiętam rozdawane na jakiejś gali, a nie od razu po ostatnim wyścigu.
0
@sonek @kuba1308VeB
Ten protest jest o to że Mercedes twierdzi że Max wyprzedził Lewisa na przedostatnim okrążeniu (podczas SC). Podobno jest też drugi protest Mercedesa (o oddublowanie się kierowców)
1
@HighestInTheRoom
Też mi się tak wydaje. Raczej nie będzie zmiany.
0
Mercedes składa protest. Można było się spodziewać.
4
Z boku walki o mistrzostwo świata okazało się że niedoceniany przez wielu Carlos Sainz zajął 5 miejsce na koniec sezonu. Charles Leclerc w klasyfikacji generalnej skończył na 7 miejscu. Przedzielił ich jeszcze Lando. To wszystko pomimo tego że podczas kilku ostatnich wyścigów chyba Brazylia i Katar, Carlos będąc przed Monakijczykiem przepuszczał go. Ciekawi mnie co zrobi Ferrari jeśli stworzy bolid pozwalający na walkę o mistrzostwo.
1
@Chaoss
Mógł, nawet gdzie czytałem że mechanicy byli gotowi z oponami.
3
@TheMefju
Zauważ że prawie zawsze puszcza się zdublowanych kierowców po to by nie przeszkadzali w walce po restarcie
0
Piękna sprawa. W końcu ktoś inny wygrywa w erze hybrydowej. Brawoo Max
4
Max za takie coś dostał ostatnio karę. Można wyłączyć, tak czułem że sędziowie zdecydują o tytule.
2
No i Lewis powinnien przepuścić
3
@ronni37
Są na bardzo porównywalnym poziomie. Max w tym sezonie nieznacznie lepszy. Natomiast co do zespołów to tak Mercedes jest lepszy. Przynajmniej od połowy sezonu. Max nadrabia to umiejętnościami. Alonso się wypowiedział przed weekendem wyścigowym że Mercedes zasługuje na tytuł konstruktorów a Max na tytuł mistrzowski wśród kierowców. Podzielam jego zdanie.
1
@MesQueUnClub96
Podobno nie. Oficjalna strona f1 na tt napisała że w wyścigu będzie 19 kierowców.
2
https://mobile.twitter.com/fkapica/status/1469946741223051267
Stawka f1 dziś bez Nikity.
4
https://mobile.twitter.com/marcmarquez93/status/1469673645861654532
Jeden z najlepszych motocyklistów świata wspiera w walce o tytuł Maxa.