meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77
Biorąc pod uwagę że wirus jest wykrywany najwcześniej po kilku dniach, to prawdopodobnie zaraziła się w szpitalu. Chociaż tak wiem te testy też nie są dokładne więc różnie z nimi może być.
Mieszkańcy jak się zaszczepili to nie będą na kwarantannie, chyba tak to obecnie działa.
2
@KlimO
Tylko przebadane przypadki z lat 2014 2018.
https://bjsm.bmj.com/content/56/2/80
Po prostu kiedyś nie informowano w mediach o przypadkach z pół amatorkich lig.
2
@AdiKingu96
Ja tam się cieszę że sportowcy zdobyli te medale dla Polski. Zawsze miło widzieć na podium największej sportowej imprezy naszych reprezentantów. Popularność danego sportu dla mnie nie ma tu aż takiego znaczenia(Zresztą lekkoatletyka jest jednak dość popularnym na świecie sportem).
0
@PatrychoO
Gdyby wygrali turniej wielkoszlemowy lub zdobyli medal na IO to na 99% mieliby miejsce w TOP10
0
@Nazio87
Mi by wystarczyło wyjście z grupy, a nawet to się nie udało. Wiem że to sport drużynowy, ale mimo wszystko było wielu piłkarzy, którzy ciągnęli słabsze drużyny do dalszych meczy.
1
No i niestety wygrywa najpopularniejszy a nie najlepszy. O ile Robert zasłużył na równi z Igą w zeszłym roku to ten rok był rokiem igrzysk i Anita swoim 3 z rzędu złotym medalem na Io zasłużyła na 1 miejsce.
0
@AbelKabel
Wiem, ale oceniamy za dany rok a nie karierę. Bartek pewnie jeszcze nie jeden raz będzie w TOP o ile utrzyma formę.
1
@Sysia11
Wśród kobiet była chyba właśnie pierwszą taką w historii.
3
Przegląd Sportowy powinien zmienić nazwę na najpopularniejszy sportowiec a nie najlepszy, lub zrobić coś z głosowaniem na przykład 50% eksperci 50% kibice. Bo to jest nieporozumienie że Bartek (którego szanuję i uwielbiam za jego sukcesy) jest wyżej niż nasi złoci medaliści z igrzysk. Jeszcze się okaże że Anita zajmie 3 miejsce.
0
@talizmo
Oglądalność dla mnie nie jest ważna, zresztą lekkoatletyka też na świecie jest chętnie oglądana, choć oczywiście konkurencje techniczne mniej. Dla mnie liczą się emocje, które wyzwalają we mnie sportowcy walczący i zdobywający medale dla Polski. Nie twierdzę że Lewy nie zasługuje, ale mimo wszystko jego największe sukcesy wiążą się z Niemcami. Natomiast reprezentacji nie poprowadził nawet do wyjścia z grupy na EURO. Gdzie wychodziło z grupy więcej niż połowa uczestników.
0
@Drozdu7
Niekoniecznie, tu decydowały głosy jeszcze smsowe. Parę lat temu była jakaś sytuacja gdzie ktoś prowadził cały czas i na samym końcu został wyprzedzony. Było to w czasach gdzie co jakiś czas na żywo pokazywali mniej więcej różnicę punktową pomiędzy nominowaną 10. Po tej sytuacji zdecydowali się z tego zrezygnować.
0
Sztafeta 4x400 mieszana, czyli złoci medaliści z Tokio dopiero na 7 miejscu. Liczę więc że wygra Anita lub Tomala. Obawiam się jednak że wygra najpopularniejszy czyli Robert, lub z dyscypliny popularnej w Polsce czyli Zmarzlik.
Jeszcze zapomniałem oczywiście o złotym medaliście w rzucie młotem męskim.
0
@Cwaniak4
Oby :)
0
@Cwaniak4
Ferran to najpierw musi zostać zarejestrowany. Nawet po wypożyczeniu Cou jeszcze brakuje do limitu.
0
ZAKSA najlepszą drużyną roku w Polsce. Jak najbardziej zasłużenie.
Co do TOP 10 to szkoda że nie ma tam sztafety kobiet 4x400
0
@MESSIah16
Tak dla uzupełnienia, to nie było wewnętrzne głosowanie przeglądu sportowego (przynajmniej ja tak zrozumiałem z twojego postu) tylko różnych redakcji.
Lewandowski dużo razy w porównaniu do innych na pierwszym miejscu a i tak przegrał. Chyba przez głos Polsatu Sport, który co ciekawe w swojej TOP10 postawił tylko na medalistów igrzysk w Tokio.
Liczę że również w głosowaniu widzów (w sobotę chyba jest gala), zwycięży Anita Włodarczyk, której nagroda ta się należy. Ten rok to po prostu rok igrzysk. Lewandowski mógłby powalczyć, ale tylko jeśliby osiągnął coś więcej z reprezentacją oraz sięgnął po Champions League.
2
@sokot
Pojedyncze były, ale czy można było to nazwać plagą, raczej bym nie przesadzał
2
@LionelM95
Więc on pewnie mając najlepsza opiekę wróci za max 4 do 6 tygodni moim zdaniem. Tym bardziej że jest to ręka a nie noga.
Ps: choć widzę że większość dziennikarzy pisze na tt o kilkumiesięcznej przerwie. Oby się mylili.
0
@amanter
Złamanie kości śródręcza tak długo się leczy?
0
@SkyWalkerr
Jak to bylo on początkowo dostał zgodę od organizatorów czy od rządu? Jeżeli od organizatorów to stawiam że rząd niekoniecznie o tym wiedział i jak rozgorzała się dyskusja to zrobili wszystko aby zachować twarz i pokazać że wszyscy są przynajmniej w teorii równi wobec prawa.
12
@PatrychoO
Bardzo dobrze. Skoro zrobili takie przepisy to powinny obowiązywać wszystkich, a nie robić wyjątki dla gwiazd.
0
@lucca87
Jeżeli nie przestanie wiać to stawiam że jutro będą chcieli zorganizować konkurs. Na tym obiekcie późniejsza godzina za bardzo nie wchodzi w grę ze względu na brak oświetlenia. Chyba że jedną serię spróbują tylko rozegrać.
3
@bartekvisca
Przecież kilka państw ogłosiło bankructwo.
3
@UncleDrew
To po co kogoś sprowadzają jak wiedzą że niekoniecznie uda im się go zarejestrować. Wystarczy że nikogo się nie pozbędą, wtedy piłkarz za dość duże pieniądze nie będzie grał przez pół roku a Barcelona i tak będzie musiała opłacać jego pensję. Powinni najpierw sprzedać/wypożyczyć a potem dogadywać transfer do klubu.
0
@jeyx77x
Teoretycznie dobry pomysł, ale ma też swoje wady. Co w wypadku gdyby ktoś jechał po pijanemu prowadząc samochód nienależący do niego (pożyczenie od znajomego/rodziny)
4
I po co im ten Var? Przecież on powinnien dostać maksymalnie 17 jak nie 16.5
2
@thiago00
Nie. Rejestracja nowych piłkarzy możliwa jest od 3 stycznia.
2
@Bocheno1
Mamy, tylko stawiam że oni grają tyle koncertów w roku i sprzedają płyt, że być może po prostu nie chcą występować w tego typu koncertach, więc co roku zapraszają ciągle tych samych.
1
@JimMorrisonFCB
Tak. Eurosport/TVN
0
@Worny
Jeszcze trochę i będzie trzeba przełożyć mecz. Jest jakiś limit ilu piłkarzy musi liczyć kadra?