6

Jest dobra informacja. Mick jest przytomny i wiozą go do szpitala. Informacja podana przez Eleven za Sky i zespołem Haas.

0

@VegetaPolska
Wydawało mi się że po samym wypadku, poruszył ręką, coś przy szybce na kasku.

3

Wiadomo że bolid Merca na ten moment nie jest najlepszy, ale skoro Russel potrafi przejechać na 4 miejscu, a oponiarz odpada w Q1 to jest to niesamowita sensacja. Bardziej myślałem że w q2 jest szansa na odpadnięcie.

3

@VegetaPolska
Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy siatkarz z Polski w ostatnich latach. Pięknie było oglądać go w reprezentacji przez tyle lat.

0

@TheNekro94
Taki jest tytuł książki dokładnie "Lewis Hamilton. Kompletna biografia najlepszego kierowcy w historii Formuły 1"

2

Ktoś czytał lub przeglądał najnowszą biografię o "najlepszym kierowcy F1 w historii"
Możecie potwierdzić że to prawdziwy tekst, jeśli to prawdziwe zdjęcie to musi to być cudowna lektura.
https://mobile.twitter.com/SportowaKsiazka/status/1507383811243397129

2

@Kgorecki2500
Medieval II

1

@BartqRKO
No skoro tor w Soczi z powodu wojny jest wywalony z kalendarza (słusznie), to ten tor też powinien. Jednak Aramco to główny sponsor więc F1 nic z tym nie zrobi.
@Medium Oni są na wojnie już ładnych parę lat. Tam zginęło już sporo ludzi. W zeszłym roku też obawiano się o bezpieczeństwo ludzi z padoku F1, ale jak nic z tym nie zrobiono.

0

@Worny
Domen zepsuł a tak byłby rekord jeżeli chodzi o skoczków z jednego państwa na czele rankingu. Tą 4 "tylko" wyrównali rekord Austriaków.

0

@against_modern_football
Myślę że postawi na Bielika. Gdyby miał postawić na Wieteskę to raczej by go wpuścił za gracza Lecha. Chyba że nie będzie chciał ryzykować z Krychą na SPD, bo ten dziś był fatalny. No i pytanie kto za Recę bo po takim meczu nie wyobrażam sobie że zagra ze Szwedami.

0

@Messiah10
Mieli w 90 minucie karnego na wagę awansu bezpośredniego do mistrzostw świata w meczu ze Szwajcarią i Jorginho zepsuł.

2

To kto Jeffrenem 2022?

1

@adamt1996
Mam to samo, może nie jest tragicznie, ale w ciągu wyścigu zacięło na 5-10 sekund tak z 3 razy.

2

@Mads
Nie wiem jak ma się do 2018, jednak na przykład w porównaniu do q3 w zeszłym sezonie i obecnym przez zmiany techniczne bolidy są wolniejsze. 1:28,997 w 2021 roku miał Max sięgając po pp w 2021 a Leclerc wczoraj miał 1:30,558. (Piszę tu o torze w Bahrajnie, bo to jedyny, który można na ten moment porównać)

0

@Mads
Oczywiście co roku są mniejsze lub większe zmiany techniczne. W tym roku były one naprawdę spore.

1

Piękna i czysta walka w wykonaniu Leclerca i Verstapena!!!

0

@koziar @mekston
Ok. To rzeczywiście zdecydowało. Pewnie byłby w takim razie 6.

1

Russell taki mistrz czasówek, a tu dopiero 9 myślałem że będzie mimo problemów Merca na 6 miejscu a być może nawet powalczy o bycie przed Lewisem. Bottas i Magnusen zaskakują pozytywnie w pierwszym weekendzie nowego sezonu. Zobaczymy jak to będzie w wyścigu.

2

@BombowiecKrawczyk
Jechali na używanych, ale mimo wszystko to przewagą i tak sporą między Ferrari/RB a Mercem.

2

@Orlik00
Nie no w okolicach 5-6 raczej uda im się dojechać.

1

@iniesta44
Z tego co czytałem, to budżetówka dostała nakaz uczestnictwa w tym wiecu.

0

@barcelonaLM
Skąd takie info o mercu? Nie powiem byłoby ciekawie, ale niestety wątpię.

0

@kaamil1910
To zależy jaki aktualnie byłby rząd na Ukrainie. Czy prorosyjski czy proeuropejski. U nich to się w ostatnim czasie dość często zmieniało. Jednak mimo wszystko myślę że w najgorszym razie byliby dla nas neutralni.

3

@KapiFCB
Nico pojedzie, aby wyśrubować swój rekord wyścigów bez zdobycia podium :)
Z drugiej strony Daniel Ric wystartuje w wyścigu bo tam też były obawy że może nie zdążyć.

0

@macio_944
Jeszcze trochę i Putin urządzi im drugą Koreę północną.

1

@Kondziubarca
Niestety biznes zwycięża o ile to jest oczywiście prawda i to przejdzie. Niestety Polacy też nie lepsi bo chcą sprzedać część Lotosu firmie węgierskiej, która ma powiązania z Kremlem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DonMatteo901
Mercedes tłumaczy że nie przyleciał jeszcze do Bahrajnu. Jednak gdyby o coś innego chodziło to pewnie byłby pierwszy do zdjęcia i przyleciał wcześniejszym samolotem lub kazałby na siebie poczekać

3

@barcelonaLM
Pewnie trochę przestraszyli sie Japończyków, którzy powiedzieli wczoraj że wejdą na okupowane przez Rosjan wyspy Kurylskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?