meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mr8lack
Nie napisała nigdzie że nie oddała tej sprawy na policję. Mogła dowody przekazać do odpowiednich służb i przy okazji wrzucić na socjal media. Ogólnie mam nadzieję że jeśli to prawda to Mason dostanie porządną karę, jednak z drugiej strony jeżeli okaże się że ona kłamie, to wtedy ona dostanie porządną karę. Żeby nie było że można sobie oskarżać bezpodstawnie o takie rzeczy.
1
@Bocheno1
Kilka postów niżej. Jego była partnerka oskarżyła go o parę rzeczy i wrzuciła fotki oraz nagranie na swoim ig.
0
@Uukasz_93
Zaraz się okaże że wszyscy najlepsi będą mieli pozytywy i Chińczycy wygrają klasyfikację medalową. Ogólnie to chyba będą dużo gorsze igrzyska pod tym względem niż Tokio. Tam z tych bardziej znanych i utytułowanych wypadło chyba 2 zawodników. Tyczkarz i Brytyjka (nie pamiętam nazwiska w sportach walki). Tutaj jeszcze się nie zaczęło a masa sportowców z zakażeniami. Co najważniejsze chyba wszyscy podkreślają że nic im nie jest i nie mają objawów (przynajmniej jeżeli chodzi i Polskich sportowców), więc to jest chore że nie mogą trenować ani być może wystartować w igrzyskach. Jak ktoś ma grypę też może kogoś innego zarazić a mimo to na igrzyskach wystartuje.
1
Sił naszym starczyło tylko na prolog. Na igrzyskach raczej nie ma co marzyć o medalu na skoczni.
1
@DonAndrzejos
Na finał tak. Na zwycięstwo raczej małe (Barty wydaje się jednak dużo mocniejsza)
4
Norwegia - Szwecja genialny mecz o awans do półfinału. Po pierwszej połowie Norwedzy wygrywali pięcioma bramkami i mieli ogromną szansę na awans gdyż do niego wystarczył im remis w meczu. Ostatecznie to jednak Szwedzi wygrali jedna bramką, rzuconą 15 sekund przed końcem meczu.
0
@Piorun
Z tego co pokazywali to tylko wyglądało na to że sprawdzali czas, czy bramka padła w czasie meczu.
0
Nasi powinni wziąć challenge i sprawdzić kroki bo tam ewidentnie 4 były. Bo bramka w czasie się na pewno padła.
0
@Criss18Barca
Serio aż 4 negatywy są potrzebne. Przecież biorąc pod uwagę nie 100% skuteczność. To wystarczy jeden przypadkowy test pozytywny i koniec marzeń o igrzyskach. Może trochę zlizują z tym testami na czas igrzysk, jak to miało miejsce w przypadku Tokio, bo jak będą tak testować wszystkich to wyjdzie że duża część sportowców w ogóle nie weźmie w nich udziału i to pomimo tego że są zaszczepieni w większości.
3
@DCHX
Kilka postów niżej. "PiS proponuje zmiany, jeśli chodzi o udział antenowy polskich utworów w rozgłośniach radiowych. Marek Suski przedstawia propozycje, by od 5 do 24 udział był na poziomie 80%. W skali miesiąca 50%."
0
@Borneo
Najpierw musi pokonać Rosjankę. Świątek z nią grała raz i przegrała. Czytałem gdzieś że gra w podobnym stylu co Sakkari, więc może być ciężko.
0
@masq
Oczywiście że nie są o ile to co piszą media jest prawdą. Tym bardziej skoro podobną kasę zarabiają Fati, Ferran czy Pedri. Mam nadzieję że szybko uda się dojść obu stronom do porozumienia, i będziemy mogli oglądać Araujo w kolejnych latach w barwach Barcelony.
0
@xSZYMONOx
Z niewymienionych wcześniej Orphan Black i Izombie.
3
https://mobile.twitter.com/handballpolska/status/1483469606480232450
Polacy dziś bez podstawowego obrońcy czyli Maćka Gębali.
0
@ArterkHD
Zobaczymy. Szansa jest. Rok temu był remis na mistrzostwach. Organizatorzy zarządzili też testy podobno dla naszych, czego w dniu meczu miało nie być.
0
@Popitek12
Pierwszego dnia gra ktoś jeszcze z Polaków? Czy pozostali we wtorek mają swoje pierwsze mecze.
1
@BART97
Białoruś wcale nie jest takim słabym rywalem. Zobaczymy we wtorek z Niemcami jak to będzie.
1
@Janiama
Zakopane dla Graneruda jest tym samym co GA-PA dla Krafta
0
@Criss18Barca
Miał covid przed turniejem, może to z tym być też związane. Przynajmniej oficjalnie było podane że to powikłania związane z przejściem wirusa.
1
Jak na razie całkiem dobry mecz Polaków, pomimo przegranej z testami covidowymi przed turniejem. Szkoda że jednym z przegranych jest Morawski, bo jednak gra w bramce dużo lepiej niż przeciętny Kornecki.
0
@szymonekk
Eurosport 1
0
@kewin
Ciekawe jak to ostatecznie rozwiążą. Już tyle razy sytuacja się zmieniała w tej sprawie. Teraz cofnęli mu wizę za to że podanie fałszywych informacji we wniosku wjazdowym do kraju
Zresztą z tym niby jego pozytywnym wynikiem też były jakieś cyrki. Bo niby miał test pozytywny a potem dzień później spotkał publicznie z dziećmi oraz dorosłymi osobami. Niby wielki wojownik o wolność a jeżeli to prawda to okaże się zwykłym kłamcą i człowiekiem, któremu wolno więcej bo gra dobrze w tenisa.
9
@KrystianR
Miał genialne i słabe momenty, ale zawsze będę go pamiętał jako tego, który wybronił nam zwycięstwo w meczu z Arsenalem w finale CL on i Larsson byli bohaterami tamtego meczu
2
@Janiama
Barcelona 1 Real 4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Sehzade1899
Zgodne z zasadą partii. "My ekspertów nie potrzebujemy bo jak zatrudnialiśmy ekspertów to nie chcieli oni realizować naszego programu."
0
@chosenone
Prawda, też widziałem te statystyki.
0
@amanter
Oczywiście że chorują. Grypa niestety "cudownie nie wyparowała".
3
@Karzel
Jak oni to zamierzają egzekwować?, bo prawnie chyba nie mogą w końcu jest wolny rynek i sprzedawca sam ustala cenę.
0
@norbi77
To trochę słabo. Czyli kolejny minus dla zaszczepionych.