0

@Mr8lack
Nie napisała nigdzie że nie oddała tej sprawy na policję. Mogła dowody przekazać do odpowiednich służb i przy okazji wrzucić na socjal media. Ogólnie mam nadzieję że jeśli to prawda to Mason dostanie porządną karę, jednak z drugiej strony jeżeli okaże się że ona kłamie, to wtedy ona dostanie porządną karę. Żeby nie było że można sobie oskarżać bezpodstawnie o takie rzeczy.

1

@Bocheno1
Kilka postów niżej. Jego była partnerka oskarżyła go o parę rzeczy i wrzuciła fotki oraz nagranie na swoim ig.

0

@Uukasz_93
Zaraz się okaże że wszyscy najlepsi będą mieli pozytywy i Chińczycy wygrają klasyfikację medalową. Ogólnie to chyba będą dużo gorsze igrzyska pod tym względem niż Tokio. Tam z tych bardziej znanych i utytułowanych wypadło chyba 2 zawodników. Tyczkarz i Brytyjka (nie pamiętam nazwiska w sportach walki). Tutaj jeszcze się nie zaczęło a masa sportowców z zakażeniami. Co najważniejsze chyba wszyscy podkreślają że nic im nie jest i nie mają objawów (przynajmniej jeżeli chodzi i Polskich sportowców), więc to jest chore że nie mogą trenować ani być może wystartować w igrzyskach. Jak ktoś ma grypę też może kogoś innego zarazić a mimo to na igrzyskach wystartuje.

1

Sił naszym starczyło tylko na prolog. Na igrzyskach raczej nie ma co marzyć o medalu na skoczni.

1

@DonAndrzejos
Na finał tak. Na zwycięstwo raczej małe (Barty wydaje się jednak dużo mocniejsza)

4

Norwegia - Szwecja genialny mecz o awans do półfinału. Po pierwszej połowie Norwedzy wygrywali pięcioma bramkami i mieli ogromną szansę na awans gdyż do niego wystarczył im remis w meczu. Ostatecznie to jednak Szwedzi wygrali jedna bramką, rzuconą 15 sekund przed końcem meczu.

0

@Piorun
Z tego co pokazywali to tylko wyglądało na to że sprawdzali czas, czy bramka padła w czasie meczu.

0

Nasi powinni wziąć challenge i sprawdzić kroki bo tam ewidentnie 4 były. Bo bramka w czasie się na pewno padła.

0

@Criss18Barca
Serio aż 4 negatywy są potrzebne. Przecież biorąc pod uwagę nie 100% skuteczność. To wystarczy jeden przypadkowy test pozytywny i koniec marzeń o igrzyskach. Może trochę zlizują z tym testami na czas igrzysk, jak to miało miejsce w przypadku Tokio, bo jak będą tak testować wszystkich to wyjdzie że duża część sportowców w ogóle nie weźmie w nich udziału i to pomimo tego że są zaszczepieni w większości.

3

@DCHX
Kilka postów niżej. "PiS proponuje zmiany, jeśli chodzi o udział antenowy polskich utworów w rozgłośniach radiowych. Marek Suski przedstawia propozycje, by od 5 do 24 udział był na poziomie 80%. W skali miesiąca 50%."

0

@Borneo
Najpierw musi pokonać Rosjankę. Świątek z nią grała raz i przegrała. Czytałem gdzieś że gra w podobnym stylu co Sakkari, więc może być ciężko.

0

@masq
Oczywiście że nie są o ile to co piszą media jest prawdą. Tym bardziej skoro podobną kasę zarabiają Fati, Ferran czy Pedri. Mam nadzieję że szybko uda się dojść obu stronom do porozumienia, i będziemy mogli oglądać Araujo w kolejnych latach w barwach Barcelony.

0

@xSZYMONOx
Z niewymienionych wcześniej Orphan Black i Izombie.

3

https://mobile.twitter.com/handballpolska/status/1483469606480232450
Polacy dziś bez podstawowego obrońcy czyli Maćka Gębali.

0

@ArterkHD
Zobaczymy. Szansa jest. Rok temu był remis na mistrzostwach. Organizatorzy zarządzili też testy podobno dla naszych, czego w dniu meczu miało nie być.

0

@Popitek12
Pierwszego dnia gra ktoś jeszcze z Polaków? Czy pozostali we wtorek mają swoje pierwsze mecze.

1

@BART97
Białoruś wcale nie jest takim słabym rywalem. Zobaczymy we wtorek z Niemcami jak to będzie.

1

@Janiama
Zakopane dla Graneruda jest tym samym co GA-PA dla Krafta

0

@Criss18Barca
Miał covid przed turniejem, może to z tym być też związane. Przynajmniej oficjalnie było podane że to powikłania związane z przejściem wirusa.

1

Jak na razie całkiem dobry mecz Polaków, pomimo przegranej z testami covidowymi przed turniejem. Szkoda że jednym z przegranych jest Morawski, bo jednak gra w bramce dużo lepiej niż przeciętny Kornecki.

0

@szymonekk
Eurosport 1

0

@kewin
Ciekawe jak to ostatecznie rozwiążą. Już tyle razy sytuacja się zmieniała w tej sprawie. Teraz cofnęli mu wizę za to że podanie fałszywych informacji we wniosku wjazdowym do kraju
Zresztą z tym niby jego pozytywnym wynikiem też były jakieś cyrki. Bo niby miał test pozytywny a potem dzień później spotkał publicznie z dziećmi oraz dorosłymi osobami. Niby wielki wojownik o wolność a jeżeli to prawda to okaże się zwykłym kłamcą i człowiekiem, któremu wolno więcej bo gra dobrze w tenisa.

9

@KrystianR
Miał genialne i słabe momenty, ale zawsze będę go pamiętał jako tego, który wybronił nam zwycięstwo w meczu z Arsenalem w finale CL on i Larsson byli bohaterami tamtego meczu

2

@Janiama
Barcelona 1 Real 4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Sehzade1899
Zgodne z zasadą partii. "My ekspertów nie potrzebujemy bo jak zatrudnialiśmy ekspertów to nie chcieli oni realizować naszego programu."

0

@chosenone
Prawda, też widziałem te statystyki.

0

@amanter
Oczywiście że chorują. Grypa niestety "cudownie nie wyparowała".

3

@Karzel
Jak oni to zamierzają egzekwować?, bo prawnie chyba nie mogą w końcu jest wolny rynek i sprzedawca sam ustala cenę.

0

@norbi77
To trochę słabo. Czyli kolejny minus dla zaszczepionych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?