meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG
Po pierwszym meczu półfinałowym nie kasują się kartki? Tak żeby nie było właśnie problemu z tym, no chyba że ktoś czerwo dostanie w 2 półfinale.
1
@DamianBarcaCule
Wolski
1
@MarFan
Można się było tego spodziewać. To jest jeden ze sposobów walki z inflacją. Tylko on za późno się obudził, mógł wcześniej zacząć podnosić.
2
https://mobile.twitter.com/SaraKalisz/status/1511652645328588803
Interesująca wiadomość że świata siatkówki. Jeżeli się sprawdzi to może w przyszłości pierwszy Polak na stanowisku naszej reprezentacji od dłuższego czasu (ostatni zakończył przygodę z reprezentacją w 2004 roku).
1
@Abominacja
Tak tylko Polska jest w czołówce w UE. Inne kraje radzą sobie lepiej.
1
@Ascend
MVDP pojechał jak dla mnie nad wyraz inteligentnie. Pogi gdyby zamiast się czarować tylko ruszył wcześniej, to miałby chyba większe szanse, ale łatwo nam tak mówić czy pisać sprzed ekranu :)
1
@Uukasz_93
Mam wrażenie że ogólnie sporo mamy problemów z tą konkretną kontuzją w ostatnich latach wśród reprezentantów i graczy aspirujących do gry w kadrze. Przecież jeszcze Kapustka, Białek, Góralski czy Dawidowicz czy wspomniani Milik i Bielik
1
@ranger3120
No nie wiem. Różnie się leczy zerwanie. Pół roku to może być zbyt krótki okres.
0
@barcowy1899
Amazon prime video z legalnych. Z innych to na filman cc
1
@Emhyr
Ta pierwsza to nawet możliwa nie jest.
0
@Tomason
To jeszcze z dwa inne państwa musieliby wyrzucić. Za Iran to też jak już wolałbym inne państwo z federacji azjatyckiej w ramach wymiany 1:1
1
@KacperVEB
Argentyna/Meksyk/Arabia.
0
@LaRoja
Nie tylko tych uczestników nie znamy. Jeszcze mamy 2 baraże międzykontynentalne w czerwcu. Już pomijając 1 drużynę z Europy z wiadomych powodów to chyba pierwszy raz mamy losowanie mistrzostw świata bez znajomości wszystkich drużyn.
1
@Barca1992
Raczej będzie ciężka grupa. Chyba że z pierwszego trafimy na Katar. Z drugiej strony w XXI wieku nasze losowania na mistrzostwach świata były uznawane za łatwe i nigdy nie wyszliśmy z grupy. Więc może czas na trudną grupę i z niej zaskakująco wyjdziemy.
Dziwnie będzie oglądać losowanie nie znając też wszystkich uczestników.
2
Jak przed meczem zastanawiałem się czy Szczęsny, który potrafi nam zepsuć ważne mecze nie powinien czasem usiąść na ławce w tym meczu, tak już po meczu jestem pozytywnie zaskoczony, gdyż Wojciech, zagrał bardzo dobre zawody.
6
Trafiony wynik :)
0
@clyde
Bardziej krytykowany za sprawę z fryzjerem, a nie za sam warsztat trenerski. Jako trener z reprezentacją młodzieżową zrobił dobry wynik, w lidze wcześniej też miał dobre momenty.
0
Zielu cały mecz niewidoczny, ale jak miał sytuację jedną w meczu to ją wykorzystał :)
1
Słuszny karny. Byle Lewy strzelił tylko.
0
@zaiks Na nożnej byłem w Polsce, 2 razy (finał pucharu o mecz pożegnalny Piszczka) i mi się w odróżnieniu od siatki nie podobało. Atmosfera dużo gorsza, a dodatkowo duża liczba ludzi przyszła pijana już na mecz. Co w siatce jest naprawdę rzadko spotykane.
1
@zaiks
Jak rozumiem sobie żartujesz z tą siatkówką? Widziałeś kiedyś lub byłeś na meczu reprezentacji?
0
Powinien go teraz zmienić, bo nie wiem czy on wytrzyma do końca pierwszej połowy bez drugiego żółtka.
2
@Pawel13sz
Pewnie niestety i tak wybierze Krychowiaka. Reszta raczej tak jak na tej grafice. Puchacz, po ostatnim meczu w wykonaniu Recy musi zagrać. Chyba nie ma tam żadnej innej alternatywy? Oprócz gracza Rakowa, ale byłby to dla niego debiut więc wątpię.
0
@sonek @Sulej
Faktycznie mój błąd. O 2 więcej na Stoch :)
0
@patry295
Tak. O jeden skok na ten moment
3
@Pawlak1992
Słabszy na ten moment bolid niż w ostatnich latach oraz jak powiedział w wywiadzie po kwalifikacjach poszli w złą stronę z ustawieniami
2
@Khajio
Z tej 11 kojarzę 2 czyli Micah Richards i Theo Walcott. Theo był bardzo ciekawym graczem w pewnym momencie, ale zniszczyły go kontuzje. Micaha to pamiętam głównie z FM lub Fify, gdzie był całkiem dobrym graczem w którejś wersji (2008 ?).
1
@Marcin91fcb
W wywiadzie stwierdził że poszli w złą stronę z ustawieniami bolidu.
0
Haasy mają jakiegoś pecha do najgroźniejszych wypadków w ostatnich latach. Najpierw Romain Grosjean i jego wypadek w Bahrajnie 2020. Teraz Mick Schumacher.
2
@against_modern_football
To nawet nie o to chodzi że mamy tu słabszych kierowców. Taki wypadek mógł się pewnie przydarzyć każdemu ten tor jest po prostu niebezpieczny. Było to widać już w zeszłym roku, widać to i teraz. Tak się włodarze wypowiadają że niektóre tory z Europy są niedostosowane do dzisiejszych zasad bezpieczeństwa i przez to też mogą zniknąć z kalendarza, a tutaj mamy nowy tor, który jest za wąski na aż tak szybkie bolidy i nie widzą tu problemu.