3

@PatrychoO Te pytania są tak tragicznie skonstruowane. Sądząc po tych pytaniach można stwierdzić że tylko biali są rasistami a innych ras to nie dotyczy.

0

@Survier
Końcówka okienka i ostatnia szansa na zarobek dla Valenci bo mu się kontrakt kończył po sezonie, więc pewnie zmniejszyli cenę.

0

@Azi
To w jakich meczach ma grać Balde i się rozwijać. Sam trening nie wystarczy musi się też ogrywać. Jak przyjdzie Alonso i cały czas w kadrze jest Alba to Balde będzie jedynie grał mecze w pucharze króla.

0

@grzecho521
Normalnie można kupić na oficjalnej stronie. Tylko że możliwość zakupu pojawia się mniej więcej 3 miesiące przed miesiącem rozgrywania meczu. Ja kupowałem na październik to pod koniec lipca nie mogłem zakupić biletów bo tylko dla wybranych było a w sierpniu bez problemu zakupiłem.

1

7

Przewaga RB na tym torze jest potężna. Jeżeli mu się bolid nie zepsuje to Max wygrywa na spokojnie ten wyścig.

9

Pięknie Alonso podsumował Hamiltona.

1

@Tomason
Plotki mówią o tym że są najbliżej Saubera.

5

https://mobile.twitter.com/F1/status/1563063433222045697
Jest oficjalne info o wejściu Audi do f1 od 2026.
Teraz czas na Porsche.

1

@Freudysta
Tym bardziej że nie byli faworytami tego dwumeczu...

3

@Kgorecki2500
Jak dla mnie to zwykłe straszenie. Skoro Rosja może grać taką kartą to dlaczego zachód też nie może.

0

@batoosz
W tej nie ma. Są w sofascore.

1

@qbsonFCBarca
Na początku możliwe, ale potem może by się w końcu nauczyli że nie warto bo można pójść do więzienia nawet na okres 2 czy 3 miesięcy bez wypłacenia pieniędzy z zakładu pracy za ten okres. Myślę że to by była odpowiednia kara za takie przekroczenie powyżej powiedzmy 1.5 promila.

0

@kaczucha1899
Ogólnie za takie przewinienia to już nawet wiezienie powinno być nawet na jakiś krótki termin (nie wiem czy jest taka możliwość w polskim prawie obecnie, jeśli nie ma to można by się zastanowić nad wprowadzeniem) bo jednak trochę przekroczone miał.

0

@barcanawieki
Czyli Depay prawdopodobnie zostaje na kolejny sezon a sama sprzedaż Auby chyba nie wystarczy do rejestracji Kounde. Czasu coraz mniej.

6

@adasko1998
W 3 kolejce gramy z valladolid i mecz będzie w Canal sport.
Z Sevillą gramy w 4 więc będą pewnie rzeczywiście pokazywać na eleven.

2

@barcelonaLM
Nie tyle co się zmieniły, ale wiadomo że stacja, która w danej kolejce ma pierwszeństwo wybierze Barcelonę, ze względu na to że gra tam Lewandowski co da szansę na przyciągniecie większej liczby widzów.

1

No i jeszcze srebro na zakończenie. Piękne to były mistrzostwa dla nas. Oby Barcelona też nie zawiodła wieczorem :)

1

@kulek22
Mężczyźni mają brąz w sztafecie 4x100

0

Że Pia zdobędzie medal to byłem praktycznie przekonany, ale że zdobędziemy medal w sztafecie 4x100 mężczyzn, gdzie nie było żadnych dsq czy błędów to nie wierzyłem. Bardziej myślałem o 4-5.

1

@Bovciek
W Europie w tych konkurencjach, gdzie zdobywaliśmy głównie medale jesteśmy mocni więc raczej bez niespodzianki jakiejś wielkiej.

8

@MatPL
Barcelona pod tym względem (kieszonkowcy) podobno jest jednym z najgorszych miejsc w Europie.

1

@Tasak88
No ale przecież @Roafson24 ma rację. Jeżeli dostanie dłuższej kontuzji, to większe znaczenie będzie miał poprzedni sezon gdzie jednak większość grał.

0

https://mobile.twitter.com/chmiielewski/status/1560219548686712834

Ada Sułek bliżej medalu na mistrzostwach Europy.

1

@MrPGG
Dobra wiadomość. Ciekawe czy uda się wszystkich zarejestrować na jutrzejszy mecz.

0

https://mobile.twitter.com/LukaszBok/status/1558109379467034624

Niemcy potwierdzają w badaniach obecność rtęci w Odrze. Polscy rządzący na ten moment nie potwierdzili tego.

1

@SelloutCrowd
Selekcja naturalna.... Szkoda, ale jeżeli to prawda to sam jest sobie winien.

0

@Zoker
Co do przerw to były na takich maratonach przerwy około 15-20 minutowe pomiędzy filmami plus napisy końcowe.

1

@PatrychoO
Był. Później odszedł jako duży talent do BVB, a w zeszłym sezonie do Anderlechtu właśnie.

3

@KapiFCB
Czyli w Renault w przyszłym roku zobaczymy zapewne debiutanta Oscara Piastri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?