meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker
Ścigać się mogą, ale jak ktoś przy próbie ataku wjeżdża w bolid rywala to kara jak najbardziej słuszna
1
@pt9
Jak najbardziej wtedy wygrywa kolarz zajmujący do tej pory drugie miejsce. Sam etap tradycyjnie jest nazywany etapem przyjaźni bo raczej odkąd wprowadzono etap na polach elizejskich to trudno jest odrobić jakąkolwiek stratę. Jedynie pewnie 10 sekund, które ktoś mógłby zdobyć na bonifikatach.
Ostatnia zmiana w KG między 1 a 2 miejscem to chyba rok 89 i zmiana między Lemondem a Fignonem. Szkopul w tym że co prawda etap kończył się na Polach Elizejskich, ale nie tradycyjnym sprintem tylko jazdą na czas.
6
@Maker0
Tu jest La Rambla, można dyskutować o wszystkim, o ile nie łamie się regulaminu - jakby nie było po to zarządzający stroną ją stworzyli.
Dyskusje stricte o piłce masz pod artykułami.
0
@RosjaninBut
Nie pomyliłeś się z Rybakiną? Bo z Białorusinką ma 2 zwycięstwa i jedną porażkę jeszcze w 2020.
0
@mekston
Do końca sezonu 14 wyścigów. Mało prawdopodobne, ale przy obecnej formie RB jest jeszcze w stanie w tym sezonie wyprzedzić Vettela w liczbie zwycięstw.
1
@Medium
Na 10 razem z kilkoma zawodniczkami. Wśród kobiet ma najwięcej Evert 7. Więc jeszcze trochę brakuje.
1
@Ogorinho1974
Niech się rozwija bo akurat wśród atakujących nie ma wielu graczy na poziomie reprezentacyjnym.
0
@RosjaninBut
Wpisy zawierające słowa lewak/prawak są kasowane. Uznane są za obraźliwe z czym się zgadzam. Gdybyś nie użył tego słowa zalew w nie byłby usunięty post.
0
@BorzyKrzys
Oglądałeś transmisje to pewna data? Bo niby ten przepis jest, ale widzę na niektórych stronach że Hellas spadł.
0
@damianfcb105
Od tego sezonu nowy przepis jest
https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/70161465/serie-a-hellas-i-spezia-walcza-o-utrzymanie-mozliwy-wyjatkowy-final-sezonu/amp
2
@Roni/VEB
Dla mnie te trochę starsze jak medieval 2 czy total war empire.
Shogun 2 jest też chyba dość mocno polecany, ale mi jakoś nie przypadł do gustu.
1
@karci0
Dlaczego? Pewnie większość z nich jak nie wszyscy urodziła się i wychowywała w Niemczech.
1
@draxidox
Nie stwierdziła w wywiadzie że Polacy są odpowiedzialni za Holokaust. Z jej słów wynika po prostu że na terenie Polski się to działo.
2
@Kgorecki2500
Ja obecnie nie widzę różnicy. Przyzwyczaiłem się do audio i ebooków. Tradycyjne ksiazki w wersji papierowej też czytam tutaj głównie historyczne (naukowe) takich akurat nie lubię w wersji elektronicznej.
Natomiast te które mi się najbardziej spodobały lubię mieć dodatkowo w wersji papierowej na swojej półce.
0
@La Pulgaa
Jeszcze Dembele lub Kessie do kompletu w 90
1
@Rewolucja123
Nie. On ma do 2024 wg Transfermarkt. Zapewne o Barberę ci chodzi.
2
@dniel
Dla mnie Odyssey (odwzorowanie Grecji lepsze a i fabuła gry ciekawsza)
0
Liczą się bramki na wyjeździe czy ogólny wynik jak w CL?
0
@Sulimo
Zapewne nie bez powodu znalazł się jednak na liście środków zakazanych. Być może jest to jakiś środek maskujący inne zakazane substancje.
0
Aż dziwne że nie poczekali w Mercedesie, można było przewidzieć że mogą dać tu czerwoną.
15
@MrPGG
Najlepszy duet. Świetne się ich słuchało podczas transmisji kolarskich i biathlonowych.
0
@michal26
Ok. Dzięki :)
0
@michal26
Pozwolono startować rosyjskim żużlowcom?
5
@chavez
Nie do końca. Ogólnie cały dwumecz był sędziowany fatalnie. Błędy były na korzyść jednego i drugiego zespołu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kulek22
Hymn dopiero na ceremonii medalowej.
1
@Rl9k1nG
Nie ma racji. Rosja i tak by zaatakowała. Różnica polega na tym że obecnie broń jest dostarczana Ukrainie a przy Trumpie prawdopodobnie tych dostaw by nie było i pozwoliłby na aneksję przynajmniej tych 3 obwodów.
0
@PartidarioCatalan
Miał.
https://www.goal.pl/ligue-1/ligue-1-mecz-clermont-marsylia-opozniony-o-blisko-godzine/
0
@Piorun
W tym roku chyba nie. Ogólnie w listopadzie w wywiadzie mówił że miał oferty z topowych zespołów f3 ale zabrakło funduszy.
Chyba na ten moment sam nie wie lub nie ma oficjalnego potwierdzenia w której serii będzie jeździł w 2023.
1
@Xpert77
Z czwórki naszych młodych kierowców, którzy gdzieś tam przebijają się w single seaterach (Wiśnicki, Sztuka, Biliński, Kucharczyk), to on miał najgorszy sezon, jednak widocznie ma lepszych sponsorów menadżerów, którym udało się załatwić mu miejsce w f3. Oby po tym niewątpliwym awansie pokazał się dobrze. Trafił też niestety do najgorszego zespołu f3, bo w zeszłym roku ich kierowcy zdobyli tylko 1 punkt.