4

Kolejny dobry wynik poniżej 11 sekund i 6 miejsce na świecie. Najlepsza również z Europy.

1

Szwed co zrobił w ostatnim rzucie. Rekord Mistrzostw Świata w ostatnim rzucie i awans z 2 na 1 miejsce.

1

@ElTomas
i jest jednak dopuszczona :)

2

@Medium Dziś 21:50

1

Szkoda, bo równie dobrze ta 9 mogła wystartować, tym bardziej że biegła w gorszych warunkach. Na plus oczywiście postęp w porównaniu do zeszłego roku i to że w końcu wytrzymuje 100 metrów a nie 60 jak to wcześniej bywało. Może za rok na IO będzie ten finał.

0

@adi7adi8
Ciekawe co teraz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Swoboda 11,01 i 3 miejsce. Trzeba liczyć że wejdzie z czasem.

0

@P33ck
Wygrali Premier League jako jedyni w XXI wieku nie przegrywając meczu. W TOP 5 lig też chyba nie zdarza się to często. Barcelona pamiętam była blisko w jednym sezonie, ale ostatecznie przegrali w 2 czy 3 meczu od końca. Ogólnie ciężko powtórzyć taki wynik.

1

@DonCarletto
Sorki nie wiem co mi odwaliło że napisałem na górze o najlepszych zespołach które widziałem, a na dole ranking moich ulubionych drużyn.

Usunąłem dolną część.

0

@sidi12843
1. Barcelona 2008 2012
2. Hiszpania 2008 2012
3. Arsenal 2004
Top 3 XXI wieku.


1

@DLFCB
Dzięki :) glosowac na nią jednak nie zamierzam.

Ps: moje zdziwienie wynikało stąd że gość pisze na tt o Natalii Janoszek, która ma startować z łódzkiej listy. Dlatego nie sądziłem że chodzi o zupełnie inną osobę, i że to ja po wystawia na swojej liście :)

0

@dAvi_2
Pytanie po co przedłużali z nim kontrakt, skoro teraz z chęcią by się go pewnie pozbyli z klubu.

0

@DLFCB
Nie wiem o czym ten gość pisze - o jakiej łódzkiej liście. Wątpię żeby teraz startowała z list po, a przynajmniej nie widziałem takiej informacji.
Startowała jeszcze w 2014 roku z ostatniego miejsca do rady miejskiej w Bielsku. Wg info z Wiki zdobyła nieco ponad 100 głosów i nie dostała się.

0

Nowicki wskakuje na 1 miejsce. Wyprzedza o 1 centymetr Węgra.

1

Fajdek rzucił genialnie na początek. Nowe SB w tym sezonie równo 80 metrów.

1

@Tomo1989 Złoto do przewidzenia. Natomiast ten Włoch to trochę sensacyjnie się wbił przed kolejną dwójką wielkich faworytów.

0

@tristan87
W Europie sędziowie z Hiszpanii o dziwo nie robią takich strasznych baboli. Nie mają tam nad sobą kontroli że strony tebasa.

0

@Yakoob
Vini za uderzenie w twarz dostał 0 meczy, ale to RM.

1

@don'T.R.I.P.e
On tego jest var... Pytanie dlaczego w Hiszpanii jest taki problem z funkcjonowaniem tego systemu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26
Polki nie grały.

0

@Mezocyklon87
Van der Poel

1

Eko Terroryści w UK znów widzę się popisali. Najpierw F1 potem snooker teraz ms w kolarstwie...
Kary jeżeli są to zapewne są dalej symboliczne, co tylko ich napędza. Ciekawe co dalej będzie?

0

@Rl9k1nG
Jakiś konkretny gatunek?

0

@talizmo
By Lech awansował musza odpaść 3 wyżej rozstawione drużyny. Odpadł już Basel

0

@Tomo1989
Jutro moze zdecydować lotna premia. Mają ten sam czas Almeida z Mohoricem. Mohoric ma lepsze setne więc na razie będzie liderem.

0

@Artysta9
Limassol i jeszcze kolejna runda do CL.

1

@Popitek12
Merliera na TDF nie zdyskwalifikowali za podobny incydent podczas 2 wygranych sprintów, więc liczę że tu też nie będzie dsq, ale tak jak piszesz na granicy to było.

1

@zadafcb 2 z rzędu 3 miejsce w tym wyścigu. Szkoda tej niecałej sekundy, ale podium jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?