2

https://mobile.twitter.com/PokrzywinskiF1/status/1624095568610963496

W nowym sezonie będziemy mieli Polaka w f3.
W zespole będzie jeździł z Sophią Floersch i Roberto Farią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Piorun
Jest do zrobienia. Jeszcze mają ewentualnie puchar Włoch i ligę Europy.

1

@osa91
Z tymi dowodami to też różnie może być. Mendy trafił do więzienia a w tym momencie jest oczyszczony z większości zarzutów. Zostały jeszcze tylko 2 z początkowych 12.

2

@Mads
W zeszłym roku udało mi się koło setki przeczytać (była to największa ilość w roku u mnie). Dość dużo właśnie dzięki audiobookom, których wcześniej nie używałem teraz pewnie z tej setki koło 25-30 to audiobooki właśnie).

3

@takisobiektos
Nie no siatkarze mimo wszystko siatkarze są wicemistrzami świata. Koszykarze 4 miejsce na me. Co najwyżej lepsza drużyną była ZAKSA i jej zwycięstwo w lidze mistrzów.

2

Jestem zaskoczony że nie ma nikogo z lekkiej, oprócz Fajdka. Liczyłem na Pię i Kiełbasinską lub Kaczmarek.

9

@TheNekro94
Jeśli osioł myli się dwa razy, to idzie na salami - z pamiętnego 5 0.

2

@paweldunajecfcb
Klasyk. Warto znać. Czy ci się spodoba to druga sprawa. Dla mnie z jego książek lepszy był "Folwark zwierzęcy".

1

@koksik2700
Jak potrafisz się skupić na dłuższym sluchaniu to jak najbardziej jest to fajna rzecz. Ja nie mam z tym problemu więc dość często tak słucham ksiazki. Choć na przykład szczególnie co do fantastyki wolę przynajmniej na początku czytać żeby za bardzo się nie pogubić w poznawaniu świata. Większość aplikacji z tego co się orientuję ma darmowy miesiąc, więc nic nie tracisz jeśli Ci się nie spodoba po prostu zrezygnujesz Co do aplikacji to typowo pod audiobooki jest audioteka i storytel oraz bookbeat (tu nie jestem pewny co do nazwy). Jest też oczywiście Legimi i empik go. Legimi ma ten plus że jeśli książka ma ebook oraz audiobook to można bezproblemowo przełączać się pomiędzy dwiema opcjami. Na dwie ostatnie często można znaleźć też miesięczne darmowe kody poprzez biblioteki.

5

@JordiAlbion
Nic to nie zmienia. Czy po 2 żółtych czy po czerwonej bezpośredniej i tak mecz powinnien pauzować,

0

@DzikiGD
Jak jechałem na mecz w październiku, bilety były dostępne od sierpnia a do lipca tylko te vip. Więc pewnie będą w styczniu.
Ps tylko sprawdź zaraz na początku stycznia bo oni uruchamiają z tego co zauważyłem od razu na cały miesiąc a na taki mecz z Realem będzie pewnie duży popyt

1

@Ying
Ten jedyny w historii jako strzelec bramek we wszystkich meczach pucharowych to trochę z gwiazdką. Bo odnosi się odkąd wprowadzone też mecze 1/8 finału. Wcześniej chociażby Jairzinho strzelał gole we wszystkich meczach pucharowych, tylko wtedy grano tą fazę od ćwierćfinałów.

0

@kulek22
Nie no z tego tekstu wynika że złamano przepisy. Messi nie musi znać tych przepisów, ale Infantino stojący obok tego szejka na pewno zna ten przepis, i powinnien zaprotestować.

0

@SkN
W rezerwach Barcelony czyli drużynie B? To one się nie wliczają w gole zdobyte w profesjonalnej piłce? Jakby nie było grają na poziomie profesjonalnym 3 liga hiszpańska. Chyba że wtedy niżej byli.

0

@Deviler
Usunięcie meczu o 3 miejsce na euro było spowodowane tym że te mecze miały bardzo mizerną oglądalność na trybunach. W obecnych czasach pewnie byłoby inaczej plus jeszcze widzowie przed ekranami, ale jakoś od tamtego czasu nic z tym nie zrobili.

0

@karci0
Zmiany, bramka, karny. chwilowa kontuzja bramkarza.

1

Uff... Bałem się że nie wytrzyma Leo, a tu piękne pewne wykończenie, oby do końca utrzymali wynik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr
W tenisie, te testy nie są jakąś codziennością, ktoś tam się na początku tego roku wypowiadał właśnie na ten temat, że jest ich po prostu za mało.
Ps: Dokładnie o to mi chodziło, w połowie roku był artykuł
Ogólnie mam wrażenie że w tych najbogatszych dyscyplinach robi się no testów, żeby przypadkiem jakiejś gwiazdy nie stracić przez to.
Słynna afera doktora Fuentesa, uderzyła głównie w kolarzy, choć prawdopodobnie zamieszani byli w nią takze piłkarze Barcelony czy Realu M.

2

@cris2706
Jairzinho w 1970. Wtedy było 6 meczów.
Blisko był też Ronaldo w 2002 tam nie strzelił tylko w meczu z Anglią gdzie Ronaldinho strzelił pamiętną bramkę z wolnego

2

@esem91
Powinnien się cieszyć że nie dostał żółtej za tą symulkę w polu karnym.

3

Skąd u niektórych takie śmiechy że w półfinale mogą grać 2 afrykańskie drużyny? Czyli Francja i Maroko.
W Maroku jest aż 14 piłkarzy urodzonych poza Marokiem z czego 13 urodzili się chyba w Europie i jeden w Kanadzie. We Francji tylko 3 piłkarzy urodziło się poza terytorium Francji z czego jeden to Thuram, urodzony we Włoszech, pewnie że względu na to że jego ojciec grał wtedy we włoskim klubie. O Afrykańskiej Francji moim zdaniem można by mówić w 98 roku, obecnie jest to najczęściej 2/3 pokolenie emigrantów z lat 70, wychowane całe życie we Francji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wojtekfcb79
https://www.europarl.europa.eu/poland/pl/euromity/mity/ogorki.html
Co do krzywizny ogórków... Chyba że jest jeszcze coś innego.
Co do nazwy, moim zdaniem nazwa jak nazwa, takie produkty przynajmniej w teorii mają przypominać w nazwie mięso. Jednym wychodzi to lepiej innym gorzej. Jadłem kabanosy Tarczyński Vege i kompletnie mi to nie posmakowało, i nie przypominało mięsa. Jadłem też raz Vege burgera i był on niezły.

1

@Janiama
Ghana Urugwaj 2 1
Portugalia Korea 2 1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MESSIah16
Sprawdziłem w skarbie kibica i wychodzi na to że gol Olmo pierwszy z Kostaryką był tym setnym tak jak mówili komentatorzy. W rubryce goli przed turniejem mają 99 zdobytych.

0

@Rl9k1nG
Co w przypadku równej liczby punktów? Wówczas decydować będą:

1. bilans bramkowy we wszystkich meczach

2. liczba goli strzelonych we wszystkich meczach

3. wynik meczu bezpośredniego między zainteresowanymi ekipami

4. klasyfikacja fair play

Tvp sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?