meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ilovefcb_95
Też prawda, świetnie wtedy to zrobił.
0
@Piernik
Jednak moim zdaniem mają lepszą taktykę z oponami wystarczy im 1 stop, Max raczej na pewno na 2. Lewis ostatnio lepiej startuje a Max musi przy tej taktyce utrzymać pierwszą pozycję.
0
@Encore
Co oznacza ten aparat? Bo widzę że on przy różnych kierowcach jest, w każdej sesji był chyba przy innym.
2
@Encore
Od połowy sezonu mniej więcej. Wcześniej bolidy były dość równe. Moim zdaniem od Monzy Mercedes ma sporą przewagę jeżeli chodzi o bolid.
13
@kiper09
Przecież na Silverstone to była ewidentnie wina Lewisa. Powinnien tam otrzymać zresztą dużo poważniejszą karę niż ostatecznie dostał.
1
@MesQueUnClub96
Twarde prawo, ale prawo. No chyba że nazywasz się Lewis Hamilton. Niestety Lewis 2 raz z rzędu blokuje w treningach innego kierowcę, i sędziowie nic nie zrobią, żeby go tylko nie cofnąć na starcie.
0
https://sport.tvp.pl/57380943/pozytywny-wynik-badania-antydopingowego-u-jakuba-swierczoka
Jakub Świerczok zawieszony, za wykrycie niedozwolonej substancji w organizmie.
0
@Shadow23FCB
Tak, o ile zostanie zarejestrowany. Zresztą w Lidze Europy też będzie mógł zagrać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@A_Gomesinho_21
Niestety. Jak widać w kwestiach wolności lewica jest równie rzetelna jak Konfederacja.
0
@NismoFCB Max chciał go na siłę puścić przed strefą DRS natomiast Lewis na siłę nie chciał wyprzedzić Maxa przed tą strefą. Max natomiast dostał informację że musi przepuścić Lewisa, więc musiał zwolnić, nie hamował nagle, Lewis miał szansę zaaragowac. To że zachował się jak się zachował to tylko jego wina. To on powinnien dostać karę a nie Max za to zachowanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sysia11
Nie wierzę w taki plan. RB to nie Mercedes. Nie zrobią powtórki z Bottasa i Węgier.
4
@Krzychuu_77
Ale widać że Hamilton nie wiedział co się dzieje. Mógł spokojnie wyprzedzić Maxa z lewej strony a ten przez moment jechał za nim jakby nie wiedział co ma robic, a później walnął go w tył.
Zresztą dziwnie się tłumaczył i zmieniał zdanie w trakcie różnych wywiadów. W jednym stwierdził że myślał że Max chce go przepuścić żeby go potem wyeliminować z wyścigu.
5
https://mobile.twitter.com/DiegoAlonsoF1/status/1467610422018772998
Na tym filmie widać dokładnie że Lewis po prostu zdurniał na moment. Nie wiedział co ma robić. Mógł spokojnie wyprzedzić Maxa a wladowal mu się w bolid.
7
@kubaa3
Wyraźnie widać że Max hamuje, a Lewis jakby nie kwapił się z wyprzedzeniem. Wydaje mi się że chciał poczekać na strefę DRS, żeby Max jej nie miał po puszczeniu Lewisa.
Widać też wyraźnie że Max nie zahamował nagle, tylko zrobił to stopniowo, Lewis mógł się zorientować w sytuacji. To że tłumaczy się że nie wiedział o karze dla Maxa, moim zdaniem nie zwalnia go z odpowiedzialności.
4
Hamilton o kolizji z Verstappenem:
Nie wiem, dlaczego nagle mocno zahamował, a ja wjechałem w jego tył. Nie rozumiałem, tej sytuacji dopiero później dostałem informację o tym, że musiał mnie przepuścić.
Dla mnie jest to przyznanie się do winy. Zespół go niby nie poinformował a sam Lewis się zagapił. Wina po części zespołu po części samego Hamiltona. Po wyścigu powinna być jakaś kara, ewentualnie cofnięcie na starcie do następnego wyścigu.
3
@Pavlogoalkeepe
Dokładnie. Jeszcze po wyścigu twierdzi że jechał czysto. Vettel po takim podobnym wypadku uderzenie w tył bolidu (co ciekawe uderzył właśnie w Lewisa) dostał karę stop and go
0
@Qexi
Max w tym roku powiedział że odpuszcza Netflix i nie będzie się tam wypowiadał między innymi za dziwne tworzenie konfliktów, których nie ma w padoku (Sainz/Lando).
0
@Chaoss
Niekoniecznie. Sędziowie mogą się wtrącić.
0
Jeżeli to się skończy bez kary dla Lewisa i Lewis zdobędzie tytuł, to będzie to największy skandal, w f1. Wcześniej taka sytuacja miała miejsce gdy Prost zdobywał jeżeli dobrze pamiętam 3 mistrzostwo świata a szefem F1 był Francuz. Mówią tu o sytuacjach, które decydowały o mistrzostwie nie liczę tu Crashgate czy afery z Maclarenem.
0
@Tomason
Nie ma opon.
1
@xL4sTx
No tak to sobie można wygrywać. Każdy inny kierowca za to co zrobił Lewis miałby karę. Zresztą nie pierwszy raz taka sytuacja.
3
HAHAHAHA!!!! Brawo dla FIA i mercedesa. Kasa chyba poszła. Jak Lewis nie dostanie 5 sekund co najmniej to będzie to chore.
0
@MesQueUnClub96
Ogólnie kara za uderzenie powinna być dla Lewisa.
0
@BartqRKO
Max pewnie też uszkodzony bolid.
0
@Worny
Ciekawe z czego to wynika. Baku/Monako/Singapur, też są wąskie, ale tam nie było raczej aż takich problemów.
0
@barcamember
Lewis
4
Ok. Niech będzie. Tylko szkoda że FIA nie zajęła się ociąganiem Bottasa oraz Lewisa podczas odpowiednio SC oraz okrążenie rozgrzewkowego.
1
@Dycha01
Ja czuję tu połowę punktów. Teraz jest 3 godziny tylko na zakończenie wyścigu, więc mają czas do 21:30.