1

@Kacper1998
Hamilton - Otwarty DRS był zbyt szeroki biorąc pod uwagę przepisy. Złamany regulamin techniczny - kara raczej dsq.
Verstapen - sprawdzał palcami drs u siebie i Hamiltona czego w parku zamkniętym według przepisów robić nie można. Wcześniej kierowcy nie byli za to karani (Np. Vettel robił tak dość często)

1

@against_modern_football
Wydawało mi się że to przez nowy silnik u Hamiltona a tu takie rzeczy wychodzą.
Podobno to RB zgłosiło protest a przynajmniej tak pisze Auto Motor und Sport.
"Godzinę przed kwalifikacjami Adrian Newey i Paul Monaghan z Red Bulla dostarczyli FIA materiał w postaci analiz zdjęciowych i filmowych, dotyczących tylnego skrzydła Mercedesa." (Powrotroberta.pl)

0

@kewin
Jeżeli Lewis rzeczywiście startował by z ostatniego miejsca nie ma prawie szans na miejsce punktowane w wyścigu sprinterskim, dodatkowo w wyścigu wystartuje plus 5 miejsc do zajętego miejsca jutro. Jak Max przejechałby weekend bez przygód na swoim poziomie to mistrzostwo było by bardzo blisko.
@Japonk tutaj nie ma szans jeżeli się to potwierdzi co piszą media to nie ma innej opcji jak dsq.

5


Hamilton może wystartować jutro z ostatniego miejsca. Jego samochód, a dokładnie DRS został zakwestionowany.

0

@sebasek99
Z tym co roku to bym nie przesadzał. Odkąd PiS doszedł do władzy to nie było większych zamieszek nie licząc oczywiście tego co się wydarzyło w zeszłym roku.

1

@PatrychoO
Oglądałem. Jeżeli lubisz seriale typu Brooklyn 99 czy The Office ten też powinien Ci się spodobać. Tylko nie zrażaj się pierwszym sezonem jest najgorszy ze wszystkich. Plus genialny Ron Swanson.

1

@Baron77
Mogą mieć jakieś sensowne propozycje warte rozważenia? Ja wiem że PiS nie musi tego słuchać, i z nich skorzystać ale może jakaś propozycja się im spodoba.

5

@Baron77
Zaraz zaraz jaka Pani Merkel i jakie zaproszenie. Przecież Unia twierdzi że należy chronić granic Unii i nie chcą ich za bardzo przyjmować bo w 2015 roku popełniono błąd.
I tak jak pisze @Mr8lack jest Frontex działa on na granicy państw Bałkańskich a Polacy pomoc odrzucili.

0

@BorzyKrzys
Nie no jeszcze 4 wyścigi. Jest blisko, ale jednak jest jeszcze aż 100 punktów do zdobycia a nawet 107 bo jeszcze sprint za 3 w Brazylii. Teoretycznie następna Brazylia powinna być dla RB, choć już nie tak duża przewaga jak dziś, ale potem jest Katar i Arabia gdzie Mercedes szczególnie w Arabii może zdobyć nawet 1 2 biorąc pod uwagę ich silnik.

0

łatwiejszą część Perez już zrobił, teraz trudniejsza czyli wyprzedzenie Lewisa. Oby się udało. Go Checo!

0

Strasznie długo przeciągnęli ten stint Perezowi. Myślałem że jak już go trzymają tak długo to spróbują wytrzymać i dadzą mu czerwone na 15-20 okrążeń.

1

Liczyłem że Perez powalczy z Lewisem, ale na ten moment wygląda na to że jest sporo wolniejszy.

0

Ciekawy może być teraz restart. Lewis może złapać się w strugę Maxa.

0

@DonAndrzejos
Tak mniej więcej wiesz może ile leczy się taka kontuzję

0

@Cvbn
Dobry moment ma w tym sezonie. Może w końcu się przełamie i zostanie solidnym reprezentantem bo potencjał na pewno ma.

2

@michal26
Za niewskazanie kierowcy podniesiono taka karę, gdyż najczęściej ktoś kto przekroczył prędkość plus 50 to wolał zapłacić mandat a nie tracił prawa jazdy gdy nie wskazał kierującego pojazdem.

20

@Chada
Rozumiem że według Ciebie wszyscy lub zdecydowana większość kierowców jeżdżących zgodnie z przepisami jest niedzielnymi kierowcami?
W Polsce mamy największą lub jedna z największych liczb wypadków samochodowych w Europie. Podobnie ma się sytuacja z liczbą zabitych na drogach wliczając w to również pieszych, zamordowanych przez kierowców. Rozumiem że zabijają głównie niedzielni kierowcy.
Zmieniłbym w tej ustawie 2 rzeczy kara za lekką stłuczkę jest zdecydowanie za wysoka 1500 złoty to jednak przesada. Po drugie zwiększylbym karę za morderstwo za kółkiem pod wpływem alkoholu. Powinni być oni sądzeni jak ludzie, którzy z premedytacją popełnili zabójstwo.

1

@ElKamil Zależy co masz na myśli pisząc w miarę świeże. Może być na przykład "Palm Springs" z 2020.

1

@maciar
Nie mają raczej szans. Nawet walka o europejskie puchary będzie dla nich bardzo ciężka o ile nie wygrają pucharu Polski.

0

@koksik2700
Za szybko napisane :(

2

@LucaMancini
Jak dla mnie to w miarę ok. Takie 6.5 na 10. Wiadomo że nie jest to poziom the office z USA, ale całkiem dobrze Polskim twórcom to wyszło. Rozkręcał się z odcinka na odcinek. Pierwsze dwa słabsze ale później było coraz lepiej jak dla mnie najlepszy odcinek to 9.Liczę że powstanie kolejny sezon.

1

@magister97r
"Niewidzialne życie Addie LaRue" - Victoria Schwab

4

@ranger3120
Pirlo nawet tych rezerw to chyba nie trenował praktycznie. Bo on je objął i już jakiś miesiąc później został ogłoszony trenerem pierwszego zespołu.

0

@Pawloski @Baros1990
Na puchary europejskie. Już dodałem bo faktycznie w pierwszym poście było tylko puchary.

0

@Baros1990
No nie wiem, mamy spokojnie kadrę, która jest w stanie walczyć o Top 4. Trzeba jak najszybciej pozbyć się Holendra i w jego miejsce postarać się sprowadzić kogoś sensownego, a nie kolejnego trenera, który ma tylko DNA Barcelony.

0

Zaraz się okaże że puchar Króla to będzie jedyną szansą na puchary europejskie w przyszłym roku.

0

To co dziś jest w końcu ten dzień gdy pożegnamy Ronalda?

2

@JohnnyBarca
Bardzo dobra wiadomość. Osobiście bardzo mi się to podoba.

1

@Kacper1998
Takich typowo o Polsce to nie kojarzę, najbliżej będzie chyba "Historia jakiej nie znacie".

1

@VirtuoZ
Ciekawostka. W kadrze Francji na euro był tylko jeden piłkarz urodzony poza terytorium francuskim, któryś z bramkarzy. W kadrze Polski po powołaniu Casha liczba piłkarzy urodzonych poza terytorium Polski będzie taka sama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?