meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do ilu punktów walczą w szermierce?
2
@MarioVeB!
Polska Brazylia z 2014 roku i duet Drzyzga Swędrowski.
0
@bodzio10
Dzięki.
Szpada rzeczywiście wymieniana wśród faworytów.
Maja no cóż chciałbym, ale to już niestety chyba nie ten wiek.
0
@bodzio10
Kto jutro?
1
@Kamilos84
Ostatnio w jakiejś gazecie czytałem wywiad z byłym medalistą właśnie w zapasach. Stwierdził że naszym obecnym błędem jest to że trenujemy zapaśników takich jak kiedys jednowymiarowych, natomiast obecnie inni, którzy są obecnie liderami tworzą zawodników wszechstronnym.
Problemem pewnie jest też finansowanie. Wydaje mi się że procentowo przeznaczany na sport i szkolenie jako państwo mniej niż kiedyś. PRL chciał pokazać socjalistyczną przewagę nad światem kapitalistycznym między innymi poprzez sport, więc w niego inwestował.
0
@kamiVeB
Tylko Katarzyna Wasick, reszta to byłaby ogromną niespodzianka. Ma eliminacje w piątek.
4
@Kamilos84
Świat też ma lepsze bazy treningowe niż kiedyś. To nie jest tak że tylko Polska się rozwinęła. Myślę że ogólnie świat ucieka Europie. Rozwinęły się w szczególności kraje azjatyckie, które kiedyś praktycznie poza pojedynczymi zawodnikami praktycznie nie istniały na najwyższym poziomie.
0
Medalu raczej nie będzie. Szkoda. Przewaga moim zdaniem za mała.
0
@mextexperu
Jest różnica. Te dodatkowe kanały masz na eurosport player czy to są te kanały telewizyjne Od 3 do 9. Bo player ma jeszcze więcej dodatkowych kanałów. Na przykład łucznictwa na tych telewizyjnych nie było a na playerze sobie oglądałem od ćwierćfinałów.
0
@mextexperu
Na Eurosport Player jest na pewno. Zarówno wioślarstwo jak i teraz kajakarstwo jest pokazywane. Minus to brak polskiego komentarza.
Jeżeli nie chcesz wydawać 15 złoty tyle jeżeli się nie mylę kosztuje miesiąc subskrypcji, to musisz gdzieś poszukać. W necie na pewno gdzieś się znajdzie jakiś stream.
0
@zadafcb
Jak teraz wygląda sytuacja, bo przełączyłem się na siatkówkę i łucznictwo. Czołowa 3 jedzie dalej razem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zofia Klepacka po dwóch wyścigach jest liderką. Jednak do końca jeszcze dużo wyścigów i wiele może się zmienić. (łącznie jest 12 wyścigów) Dziś jeszcze 3.
1
@zadafcb
Z tych przewidywań co mieliśmy mieć 22 medale to na razie nikt nie odpadł, ale to naprawdę musiało by się stać coś nadzwyczajnego, aby zdobyć tyle medali.
Piotr Myszka - on miał zdobyć brązowy medal, po pierwszym dniu jest chyba 6 czy 7.
1
@Rust_Cohle
https://poinformowani.pl/artykul/14649-tokio-2020-program-26-lipca
Tu jest cały grafik.
3
@Bobo25
Zwykła porażka. Z Iranem zawsze ciężko nam się grało. Trzeba będzie powalczyć w następnych meczach. Wciąż mamy szanse na 1 miejsce w grupie.
1
Czy było takie otwarcie igrzysk w XXI wieku gdzie Stany Zjednoczone po pierwszym dniu nie miały ani jednego medalu? Bo widzę że dziś nawet brązu 1 nie mają.
0
TVP pierwszego dnia to tak średnio się popisała. Zamiast pokazać coś na żywo to po wyścigu kolarskim. Na jednym i na drugim kanale przez godzinę było tylko studio oraz powtórki szermierki (Polki) oraz powtórka walki bokserskiej też Polki.
Dobrze że jest jeszcze do wyboru Eurosport.
1
@Jarema2000
Też jestem trochę zaskoczony, myślałem że powalczy, ale być może nie doszedł do pełni formy po tej kraksie na TDF.
1
@Popitek12
Jest jeszcze Ganna, który gdzie startuje w itt to odnosi ostatnio zwycięstwa.
2
Szkoda Michała, chwila słabości i został bez medalu, jednak brawa za aktywną jazdę. Carapaz świetny wyścig i ataki w odpowiednim momencie. Profil wyścigu pasujący mu i świetnie to wykorzystał. Jednak Tour de France okazało się najlepszą drogą do przygotowania czy też może bardziej w tym wypadku do utrzymania wysokiej formy na wyścig w Tokio.
1
@FCB24
A na którymś z tych dodatkowych eurosportu nie ma?
Na głównym nie puszcza bo jednak Brazylia z Tunezja to nie wydaje się że miałby to być jakiś mega ciekawy mecz. Przed meczem można było obstawiać że będzie on jednostronny.
Według zapowiedzi e1 miało się skupić na Polakach a e2 na sportach rzadziej puszczanych w telewizji.
11
Iga Świątek 6:2 6:2 i w dość szybkich i prostych setach awansuje do 2 rundy.
1
@MesQueUnClub96
Słabo w obronie, i dość wysoka porażka 14-21.
0
@AmigoBlancos
Zależy jakie konkurencje. Lekkoatletyka pewnie na TVP. Kolarstwo czy siatkówka na pewno w Eurosporcie.
1
@AntekGriezmann
Remco, Valverde i Roglic.
2
@AntekGriezmann
Wydaje mi się że raczej na Valverde. Innych z ich składu to raczej nie widzę aby mieli walczyć o medale. Omar Fraile ma dobry finisz ale tego podjazdu Mikuni to on raczej nie przetrwa.
1
@AntekGriezmann
Dobrze że całej drużyny nie wykluczyli. Bo widząc co się dzieje z japońskimi przepisami to równie dobrze mogło być i tak.
0
https://x.com/outofolympics/status/1418584055952592904
Naomi Osaka zapala znicz olimpijski. Tak coś czułem po tym jak przełożono jej mecz z soboty na niedzielę.
1
@Sysia11
W tym roku na igrzyskach będzie startować w podnoszeniu ciężarów z Nowej Zelandii.
Obecnie jest kobietą urodziła się jako mężczyzna. Nawet startował w jakiś zawodach przed zmianą płci i nie odniósł wtedy jakichś sukcesów.