3

@Leooo
Z klękaniem się zgodzę z Orbanem, to nie ma sensu, ale z tym że Węgry nigdy nie uczestniczyły w niewolnictwie to trochę się myli. Wiek IX/X zarówno Polska Piastów jak i Węgry miały swoje targi niewolników.

0

@Tomek54321
Dzisiaj nie grają. Leon grał wczoraj. Kurek pewnie jutro.

0

@Borneo
Młodsze zawodniczki łączą często singiel i debel. Ten drugi pozwala utrzymać rytm meczowy i służy pewnie w jakimś stopniu za trening. W późniejszym wieku rzadziej się to łączy bo regeneracja już nie ta sama.
Ps co do punktów rankingowych jeśli się nie mylę to w dalszym ciągu obowiązuje zasada powiązana z Covidem i liczy się lepszy wynik z dwóch rozgrywek. Więc Iga nawet jeżeli nie wygra turnieju utrzyma punkty.

2

@PatrychoO
Nie. Radwańska dobrze wie że miała swój czas i praktycznie w pełni wykorzystała swój potencja, a teraz cieszy się mniej lub bardziej z sukcesów Igi. Tak naprawdę o zwycięstwa wielkoszlemowe było wtedy naprawdę ciężko dla takiej tenisistki jak ona. Była genialna technicznie, ale brakowało jej siły.

1

@Oskar00
Dokładnie. Wiem że to tylko jeden mecz, ale mimo wszystko na 99% będziemy grali z jakąś potęgą w ćwierćfinale a nasza gra w dalszym ciągu nie przekonuje.

0

Ćwierćfinał singla już jutro? Tak przynajmniej flashcore pokazuje

4

Jest ćwierćfinał!!!! Brawo ciężki mecz, obie zawodniczki to może być przyszłość kobiecego tenisa.

1

@MesQueUnClub96
Ona sama wielokrotnie mówiła że mączka to jest jej ulubiona nawierzchnia.

0

@meteo100
Do tego piękna walka o 3 miejsce.

2

Jakie emocje w końcówce. !!!! Przynajmniej status Ham/Ver zachowany.

9

Czerwona flaga to chyba żeby Lewis miał szansę na zwycięstwo. Jak przy Strollu nie dali to teraz też nie powinno być.

0

...

0

@Ascend
Na tej długiej prostej to myślę że sobie poradzą ze świeżymi oponami.

2

No to zabawa zaczyna się on nowa. Jak otworzą pit pewnie większość zjedzie po nowe opony.
Dziwię się że nie dali czerwonej flagi.

3

@lucas/catalan
opona poszła.

5

@Kacper1998
Trochę szczęścia było. Gdyby nie wypadek przeklinającego Japończyka to pewnie Max miałby P1. W dwóch pierwszych sektorach miał rekord.
Jednak tempo wyścigowe Ferrari ma jeszcze słabsze Leclerc mówił że nawet są za Maclarenami.

1

@Criss18Barca
Twarda

1

@Criss18Barca
Myślę że mimo wszystko za niego i tak przyjechałby Szymański. Grosicki dopiero dostałby powołanie gdyby 2 napastników/skrzydłowych dostało by kontuzji.

1

@puyol_presidend5
Nie ma w tej chwili lepszego rozgrywającego z Polski.

0

@Kamiloza91
Nie jest tragicznie tylko jeden mecz w nocy początek o 2:00. Reszta meczy grupowych o w miarę normalnych porach.
https://sport.tvp.pl/54055660/tokio-2020-terminarz-turnieju-siatkarzy-kiedy-graja-polacy

0

To będzie długa sesja.

0

@BartqRKO
Ogromne szczęście że nic im się praktycznie nie stało

4

Świetnie się ogląda to 3x3. Fajnie że będzie debiut na igrzyskach. Chyba najlepszy sport do oglądania z tych nowych debiutujących w Tokio. I dodatkowo jedziemy na igrzyska.

39

18 minut wytrzymał bez Lewandowskiego.

0

@Sulimo
2014 chyba. to wtedy zdobyliśmy mistrzostwo świata. w 2012 to chyba Anastasi był trenerem.

0

@FCB24
Też jestem zdziwiony, w ostatnich latach w sezonach reprezentacyjnych też nie było przerw po 8 i 16 punkcie. Nie wiem dlaczego do tego powrócili

0

@A_Gomesinho_21
Może tak być ewentualnie jakiś jeden większy transfer gotówkowy. Tylko wtedy musiałby odejść Dembele/Coutinho. Antek raczej zostanie.
Skąd ten Masip? Były jakieś plotki z nim?

1

@lukasz9197
Oczywiście że tak. Może i jego argumenty mnie nie przekonały ale chyba lepiej dyskutować nic wyzywać jak często robili to dzwoniący. Czy zaczynali rozmowę jak zauważył @ann_ann od tego żeby zaczął pracować jak tamten na samym początku powiedział że ma etat.

0

Przesłuchałem wczorajszy HP i co prawda ten cały Jaś Kapela jest oderwany od rzeczywistości a przynajmniej te jego argumenty do mnie nie przemawiają, ale z drugiej strony to ci dzwoniący też nie można powiedzieć żeby mieli jakieś konkretne argumenty tylko typowa nawalania na drugiego człowieka. Jedyny pan z konkretnym pytaniem te ten co przedstawił się jako związany z działalnością kulturalną.
HP stworzony chyba tylko z myślą o nabiciu oglądalności. Te z mniejszą oglądalnością gdzie łatwiej się dodzwonić gdyż pewnie głównie pasjonaci je śledzą jak ostatnio (Kasią Skowrońską, Olkiem Śliwką czy Marią Andrejczyk) są dużo ciekawsze i mają ciekawsze pytanie od widzów.

0

@tobiasson92
Pytanie jak pozostałe kluby i Koła zagłosują. Bo jezeli też poprą to wtedy kandydatura przechodzi do senatu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?