0

@Uukasz_93
Kurek będzie pierwszym. Vital chyba coś nie lubi Kaczmarka i były pogłoski o tym że może nie powołać go nawet do szerokiej kadry. Drugim zapewne będzie Konarski. Chyba że Kaczmarek przekona do siebie Vitala. Bo gorszy od Konarskiego to na pewno nie jest.

0

@ProMILs
Myślę że jedni i drudzy są sobie warci. Dziś widziałem post na FB z jakiejś lokalnej gazety/portalu na FB o tym że ktoś zgłosił w Tarnobrzegu na policję informacje że w kościele jest za dużo ludzi. Komentarze jak sądzę nie lewicowców były nie lepsze od tych tutaj wskazanych. Więc myślę że naprawdę nie ma znaczenia kto jakie ma poglądy czy jest bardziej z lewej strony czy prawej.

0

@KacperVEB
No właśnie też go widzę raczej za kogoś z tej dwójki. Myślałem o czymś takim że Messiego na SPO (on i tak porusza się w różnych strefach boiska). Z przodu natomiast Fati + Dembele/Griezmann choć ten drugi to słabo wyglądał na tej pozycji.

1

Gdzie widzicie Fatiego po powrocie na boisku. W ustawieniu z 3 śo jaką teraz gra Barcelona, mógłby chyba grać tylko jako 9.

1

Busi chyba najlepsza asysta od słynnego podania do Messiego w półfinale ligi mistrzów z Realem Madryt.

0

@Rust_Cohle
Niestety wątpię. Gdyby tak się miało stać to było by już to w zeszłym roku. Gdy będzie miał dalej o wiele mocniejszy bolid niż reszta to po prostu wygra, bo Bottas nie jest Rosbergiem aby wywrzeć większą presję na Hamiltonie i go denerwować.

0

@Encore
Ciekawe czy Vital go powoła. Bo na pozycji przyjmującego mamy bardzo wielu dobrych siatkarzy. 2 jest pewna Leon i Kubiak. 3 wydaje mi się Śliwka, który wydaje się najlepszym zmiennikiem dla Kubiaka czyli bardzo stabilny na przyjęciu i dobry w ataku. o 4 miejsce powalczą pewnie Semeniuk/Fornal/Kwołek/Bednorz czy Szalpuk.

2

@macio_944
Sejm ma zająć się projektem Ordo Iuris, według którego ma zostać wypowiedziana konwencja stambulska.
Być może to jest jedna z tych ustaw o których wspomniałeś.

0

Czym się różnią przedszkola od szkół? Że jedne są zamknięte a drugie cały czas otwarte. Przecież w szkołach też można zrobić jakiś reżim sanitarny i działać. Szkoły są zamknięte już praktycznie 3 semestr.

4

@Avernand
Bardzo pechowe w tym sezonie są wilki. Najpierw poważny uraz głowy Raula Jimeneza a teraz bardzo niebezpiecznie wygląda sytuacja Rui Patricio. Oby podobnie wszystko dobrze się skończyło.

1

@barcelonaLM
I tak nic z tego nie wyniknie. Będą się kłócić ale liczba stołków musi się zgadzać i będą trwać do końca kadencji.

0

@lukaszbarca15
Trochę szkoda. Z drugiej strony biorąc pod uwagę skład to i tak jest sukces. Przy wszystkich zdrowych zawodniczkach tak naprawdę w finale pobiegłaby stąd tylko Hołub. Ewentualnie tą piątą zapewne byłaby Kornelia lub też kontuzjowana obecnie Anna Kiełbasińska. Oby wszystkie zdążyły wykurować się na czas a wtedy medal w Tokio jest prawie pewny.

0

Ale że Kszczot bez medalu. Tego się nie spodziewałem. Aby forma przyszła na Tokio, bo to najważniejsza impreza w tym roku i byłoby piękne zakończenie kariery dla niego.

14

Norweg jednak zdyskwalifikowany za przekroczenie linii i Lewandowski ze złotem.

2

@Janiama
A za chwilę finał biegu na 1500 metrów z Lewandowskim i Rozmysem. Jeden medal powinien raczej być.

0

@SiSenior
Według mnie nie chodzi o wsparcie artystów, a po prostu o załatanie budżetu. Te pieniądze mają trafić na jakiś fundusz. Tak samo miało być z daniną solidarnościową. Miała trafić do osób niepełnosprawnych. Oczywiście tam nie trafiła. Przed wybory pieniądze te poszły na 13 czy 14 emerytury dla seniorów. Tu też rząd mówi o zbieraniu pieniędzy dla artystów, a pewnie okaże się że te pieniądze przydadzą się gdzie indziej, być może znowu coś wymyślą przed wyborami.

0

https://mobile.twitter.com/laflammerouge16/status/1367401939735105537
Finisz etapu w Katowicach znany z ubiegłorocznych lat najprawdopodobniej zakazany przez UCI. Rozsądna decyzja. Oczywiście ma to związek z niebezpiecznym wypadkiem z zeszłego roku.

0

@Ascend
Z tych nowych zdecydowanie podoba mi się Renault/Alpine.
Aston ma też ciekawe, ale moim zdaniem za mało różu związanego z bwt, które wyróżniało ten zespół na tle innych.

2

Barcelona zwycięska ZAKSA zwycięska całkiem dobry dzień sportowo.

0

@KacperVEB
Wszystkie drużyny są do pokonania. A kto najłatwiejszy trudno powiedzieć wszystkie drużyny są chyba na dosc podobnym poziomie. Zenit obecnie to nie ten sam klub co parę lat temu ma swoje problemy. Perugia też jest do ogrania mają Leona to jest ich największy atut. Nie wiem jak to dokładnie wyglada z Trentino,całe patrząc tylko na skład to też są do ogrania.

4

@ksobi
Zdecydowanie. Jeden z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat.

1

@kewin
Dzięki. Trochę słabo. Z drugiej strony większa szansa na kolejne złoto dla Polski.
No i drugi raz z rzędu dominator sezonu nie zdobywa medalu na mistrzostwach świata. Najpierw Japonczyk teraz Norweg.

0

@RaulGarciatoGbur
Skąd info?

6

Pięknie. Bencic praktycznie nie istniała w II secie. Oby Iga dalej tak się rozwijała.

2

@daniel32778
Z tego co pamiętam to cykl WTA od tego sezonu jet w rękach canal +. Eurosport ma tylko prawa do wielkich szlemów, nie licząc Wimbledonu.

0

Nie widziałem chyba jeszcze w tenisie sytuacji żeby przełamać rywala wyłącznie jego/jej podwójnymi błędami.

0

@tobiasson92
A to swoją drogą :)

0

@Barca1992
Wietrzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?