meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeśli mielibyśmy przegrać w finale, to lepiej przegrać z Bilbao niż z Madrytem. Więc niech ten wynik się utrzyma.
1
@arasz1819
"Twój stok jest lepszy niż mój" - Tak to chyba można tylko skomentować...
0
@LuisSalvano
https://mobile.twitter.com/RMF24pl/status/1349411294156357633
Nieoficjalnie
0
@Janiama
A są gdzieś podane głosy bez smsow podczas gali?
Kajetanowiczowi widzę niewiele do podium zabrakło.
3
Szkoda, ale mimo wszystko należą się Robertowi gratulacje. To też był jego rok.
A Iga widać że zestresowana. Choć widzę że już nie zaczyna zdań jak wcześniej od "szczerze mówiąc" :)
2
Chociaż 2 pierwsze miejsca dla ludzi, którzy na to zasłużyli. Szkoda tylko że nie można dać remisu.
1
@Ramaj77
Polsat/Przegląd sportowy na YT.
0
@kamiVeB
Poza pierwszą 10.
3
Zmarzlik 5. Nawet Kajetanowicz przed nim to trochę szok.
2
@Triv44
Co do kolarki to nie w jakimś tam wyścigu tylko Giro Rosa, czyli najważniejszym wieloetapowym wyścigu kobiet.
2
Dawid Kubacki za zeszły sezon powinien być wyżej niż Kamil. Mimo wszystko to on wygrał wtedy TCS. Kamil pewnie zdobył głosy za ostatnią wygraną już w tym roku.
2
Wycięli Kubackiego.
0
Ehhh.... Nie będzie całego podium dla Polaków. Szkoda.
1
@Derean
Coś mu się tam stało. Na e1 powiedzieli że tak mu się zdarza(ból w kolanie) po dłuższych skokach ale wystartuje normalnie.
4
Trochę Norweg zepsuł zabawę.
0
Cudowne skoki Polaków. Czekamy jeszcze na Stocha.
0
@Majkel34
Coraz bardziej pachnie to Rosją czy Chinami. Tylko pytanie brzmi czy oni robią ten projekt by go ostatecznie przyjąć czy też po to by zmniejszyć sobie poparcie i przejść do opozycji po kolejnych wyborach aby nie rządzić w trudnych czasach kryzysie
0
@tmQbassive @Triv44
Derbami chyba nazwać nie można. Ale ogólnie te kluby mają wspólną przeszłość. Atletico zostało założone przez Baskow. Sam klub na początku miał istnieć jako coś w rodzaju filii klubu z Kraju Basków. Stąd też barwy klubu z Madrytu.
0
@cerwonawarka
Raczej tak. Osobiście wolałbym Igę, ale biorąc pod uwagę medialność piłki nożnej to raczej wygra. W zeszłym roku przy mniejszej ilości sukcesów był już bliski zwycięstwa.
1
Brawo Kamil!!!
A Dawid też jednak na podium.
0
Dawid chyba jednak bez podium. Tak powiedzieli komentatorzy na Eurosporcie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@endriuuu2
Na jakiej zasadzie ma mu pomóc ten nowy podatek?
1
W sobotę czekali 10 minut na ostatnią 2 byle warunki dla nich były dobre. Dziś już nie mogli poczekać....
0
@Ascend
Biorąc pod uwagę że są ograniczenia to tak jest to pomysł sensowny. Sam uważam że ograniczenia są przesadne, ale jeżeli są to żeby ludzie nie odchodzili spod kościoła bo jest przekroczony limit to moim zdaniem należy właśnie wprowadzić jakąś rejestrację.
2
@Adamski69
Całkiem sensowny pomysł. Też uważam że w Polsce powinni pomyśleć nad czymś podobnym w okresie świątecznym. Żeby ktoś kto chce przyjść na mszę nie musiał odejść spod kościoła bo zabrakło miejsc.
0
Ciekawe jak się spisze 2 młodych śo. Troszkę się obawiam, że popełnią kilka błędów. Jest trochę ryzyka, z drugiej strony Lengleta po ostatnich meczach też nie można nazwać ostoją defensywy.
0
@joloskyy
nie.
0
@budel17
Polecam. W stosunku do 18 czy 19 nie ma wielkich różnic. Ale już w stosunku do 15 pewnie zobaczysz. Z tego co pamiętam w 15 nie było trybu kariery. W 20 natomiast z ciekawszych nowosci dodali tryb mój zespół gdzie tworzysz i rozwijasz nowy zespół. Drugim plusem jest to że dodano czy też przywrócono podzielony ekran aby móc się ścigać w dwie osoby.
Edycja
Dodam jeszcze że jest możliwość skrócenia sezonu do 10 lub 16 zamiast standardowych 22 wyścigów (sam wtedy wybierasz tory na których chcesz się ścigać).
0
Wiem że to obniżanie belki na życzenie to ryzyko. Ale hipotetycznie Niemiec skacze 227 i 5 i drużyna przegrywa o jakieś 10 punktów. Skacze 228 i Niemcy wygrywają chyba jakimiś 5 do 10 punktów. Niecały metr i taka ogromna różnica. Moim zdaniem trochę niesprawiedliwe.