meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszbarca15
Dokładnie. Każdy wokół niego wpadał na dopingu a on niby jako jedyny był tam który nie brał. W Bolta też nie wierzę że biegał na czysto. Tym bardziej że zwiazek lekkoatletyczny nie kwapi się jakoś do walki z dopingiem.
0
@patryk1995991
Do Chin tak, może ktoś wyłoży pieniądze. Jeżeli chodzi o USA to tam raczej są transfery bezgotówkowe albo naprawdę jakieś minimalne kwoty.
3
@michal26
Tak. Chyba pierwszy taki turniej w historii. Jest tylko sędzia główny.
8
Fernando Alonso potrącony przez samochód podczas treningu rowerowego. Nie wiadomo czy zdąży na start sezonu.
Nieoficjalnie mowa jest o złamanej szczęce.
0
@Hasszz
Eurosport player widzę że działa normalnie.
6
@tobiasson92
Oczywiście że tylko na papierze, ale TVP ładnie to przedstawi, o nowych podatkach nie powie i słuchacze jedynej słusznej telewizji będą zadowoleni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
I noty zdecydowały że Domen przed Dawidem. U Kubackiego noty były moim zdaniem zaniżone, a ty zawyżone.
Jak to powiedział Błachut "Przez Francuskiego pajaca"
3
Szykuje się ciekawa II runda w skokach. Różnice minimalne. Szkoda tylko że w czołówce tylko jeden Polak.
1
@Nano22
Nie zastąpią w pełni, jednakże trzeba zauważyć, że i tak często spotykany jest model rodziny gdzie dziecko wychowuje matka oraz na przykład babcia, bo ojciec opuścił rodzinę lub pracuje za granicą.
Pary jednopłciowe mimo wszystko raczej w większości sytuacji wychowają też dziecko lepiej niż pracownicy domu dziecka.
0
@DonMatteo901
Lis pisze często głupoty ale tutaj trzeba przyznać że nie tylko on pisał o tym potencjalnym ambasadorze. Widziałem podobny wpis u Mazurka z RMF, a podobno jeszcze kilku innych dziennikarzy też o nim napisało.
7
@BARCA_FOR_EVER
Statystyki ładne szkoda tylko że ta jedna porażka akurat w najważniejszym meczu.
0
@Mns21
U mnie to właśnie piłka nożna jest dodatkiem do innych dyscyplin. Tak naprawdę oglądam głównie Barcelonę i reprezentację oraz mecze na ms i me. Resztę to co najwyżej śledzę na flashcore.
Sporty które najchętniej oglądam to kolarstwo, F1 czy siatkówka.
4
https://www.sport.pl/sport/7,83709,26746584,biden-rozpoczal-nowa-ere-kobiecego-sportu-wszystkie-rekordy.html#opinions
Biden zaczął swoją kadencję od rozwalenia kobiecego sportu. Na ten moment tylko w USA.
Jeżeli rzeczywiście to podpisał i to weszło w życie to tak naprawdę w Stanach prawdziwy sport kobiet przestanie istnieć w przeciągu kilku lat bo nawet najlepsze kobiety na świecie w danej dyscyplinie będą przegrywać że słabymi sportowcami płci męskiej, którzy uznają że są kobietami i przejdą tą roczną kurację hormonalną.
0
@banann16
Nie ma co się spieszyć. Niech wykuruje się w 100%, żeby nie powtórzyło się to co z Dembele że wrócił za wcześnie i potem przez długi czas nie mógł wrócić bo co chwilę odnawiały mu się kontuzje.
0
@Foton @karci0
Z tego co pamiętam to z Jeffrenem nie wiązano jakichś ogromnych nadziei. Natomiast Holender spisywał się w miarę dobrze i liczono że będzie dobrym zawodnikiem niestety zniszczyły go kontuzje (w tym zerwane wiązadła krzyżowe).
0
@FCMichalo
Wczoraj 3 pierwsze odcinki z napisami znalazłem na stronie bajeczki org
0
@lukaszbarca15
Według przepisów ten karny był jak najbardziej słuszny. Zresztą na koniec 2 części dogrywki podobnego karnego dostali Duńczycy.
4
I Dania w półfinale. Jednak muszę tu docenić Egipt że postawił się Danii. Nie spodziewałem się tego i sędziowie im jakoś szczególnie nie sprzyjali jak parę lat temu Katarczykom.
2
I karne w meczu Dania Egipt. Duńczycy jakos tak epewnie je wykomywali w trakcie meczu.
0
Dogrywka w pierwszym ćwierćfinale Dania - Egipt na ms w ręczną. Myślałem że Dania szybciej sobie poradzi.
0
Jaka szkoda. Było blisko zwycięstwa. Morawski mam nadzieję że narodził się bramkarz na klasowym poziomie na co najmniej kilka lat. Widać potencjał w drużynie. W obronie jest dobrze. W ataku gorzej tutaj wciąż jest wiele do poprawy.
1
@Nolife1899
Na Transfermarkt ma napisane że jest wypożyczony do Romy z RM.
0
Brawo Antek!!!!
2
Polacy przegrywają z Hiszpanią jednym punktem. Szkoda zagrali naprawdę dobry mecz. Szczególnie Morawski na bramce. Nie spodziewałem się tak dobrego meczu po naprawdę średnim z Tunezją.
0
@Janiama
Michał Kwiatkowski :)
0
@Janiama
Dla nas remis raczej dobry. Z Hiszpanią raczej przegramy, a z Brazylia o 2 miejsce w grupie.
1
Wynik widzę typowy dla angielskich hitów.
2
@Barca1992
Zdecydowane nie dla takiego pomysłu. Wystarczy spojrzeć jak Polska wyglądała przed 2004 a jak wygląda teraz. Oczywiście gdyby nie UE to rozwój też by był, ale w stopniu zdecydowanie wolniejszym.
3
Brawo Baskowie. A teraz trzeba czekać do Niedzieli na finał. Teoretycznie najłatwiejszy do zdobycia puchar w tym sezonie, ale z Baskami zawsze gra się ciężko. Liczę na interesujący i emocjonujący pojedynek z końcowym zwycięstwem Barcelony.