0

@lukaszbarca15
Dokładnie. Każdy wokół niego wpadał na dopingu a on niby jako jedyny był tam który nie brał. W Bolta też nie wierzę że biegał na czysto. Tym bardziej że zwiazek lekkoatletyczny nie kwapi się jakoś do walki z dopingiem.

0

@patryk1995991
Do Chin tak, może ktoś wyłoży pieniądze. Jeżeli chodzi o USA to tam raczej są transfery bezgotówkowe albo naprawdę jakieś minimalne kwoty.

3

@michal26
Tak. Chyba pierwszy taki turniej w historii. Jest tylko sędzia główny.

8


Fernando Alonso potrącony przez samochód podczas treningu rowerowego. Nie wiadomo czy zdąży na start sezonu.
Nieoficjalnie mowa jest o złamanej szczęce.

0

@Hasszz
Eurosport player widzę że działa normalnie.

6

@tobiasson92
Oczywiście że tylko na papierze, ale TVP ładnie to przedstawi, o nowych podatkach nie powie i słuchacze jedynej słusznej telewizji będą zadowoleni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

I noty zdecydowały że Domen przed Dawidem. U Kubackiego noty były moim zdaniem zaniżone, a ty zawyżone.

Jak to powiedział Błachut "Przez Francuskiego pajaca"

3

Szykuje się ciekawa II runda w skokach. Różnice minimalne. Szkoda tylko że w czołówce tylko jeden Polak.

1

@Nano22
Nie zastąpią w pełni, jednakże trzeba zauważyć, że i tak często spotykany jest model rodziny gdzie dziecko wychowuje matka oraz na przykład babcia, bo ojciec opuścił rodzinę lub pracuje za granicą.
Pary jednopłciowe mimo wszystko raczej w większości sytuacji wychowają też dziecko lepiej niż pracownicy domu dziecka.

0

@DonMatteo901
Lis pisze często głupoty ale tutaj trzeba przyznać że nie tylko on pisał o tym potencjalnym ambasadorze. Widziałem podobny wpis u Mazurka z RMF, a podobno jeszcze kilku innych dziennikarzy też o nim napisało.

7

@BARCA_FOR_EVER
Statystyki ładne szkoda tylko że ta jedna porażka akurat w najważniejszym meczu.

0

@Mns21
U mnie to właśnie piłka nożna jest dodatkiem do innych dyscyplin. Tak naprawdę oglądam głównie Barcelonę i reprezentację oraz mecze na ms i me. Resztę to co najwyżej śledzę na flashcore.
Sporty które najchętniej oglądam to kolarstwo, F1 czy siatkówka.

4

https://www.sport.pl/sport/7,83709,26746584,biden-rozpoczal-nowa-ere-kobiecego-sportu-wszystkie-rekordy.html#opinions

Biden zaczął swoją kadencję od rozwalenia kobiecego sportu. Na ten moment tylko w USA.
Jeżeli rzeczywiście to podpisał i to weszło w życie to tak naprawdę w Stanach prawdziwy sport kobiet przestanie istnieć w przeciągu kilku lat bo nawet najlepsze kobiety na świecie w danej dyscyplinie będą przegrywać że słabymi sportowcami płci męskiej, którzy uznają że są kobietami i przejdą tą roczną kurację hormonalną.

0

@banann16
Nie ma co się spieszyć. Niech wykuruje się w 100%, żeby nie powtórzyło się to co z Dembele że wrócił za wcześnie i potem przez długi czas nie mógł wrócić bo co chwilę odnawiały mu się kontuzje.

0

@Foton @karci0
Z tego co pamiętam to z Jeffrenem nie wiązano jakichś ogromnych nadziei. Natomiast Holender spisywał się w miarę dobrze i liczono że będzie dobrym zawodnikiem niestety zniszczyły go kontuzje (w tym zerwane wiązadła krzyżowe).

0

@FCMichalo
Wczoraj 3 pierwsze odcinki z napisami znalazłem na stronie bajeczki org

0

@lukaszbarca15
Według przepisów ten karny był jak najbardziej słuszny. Zresztą na koniec 2 części dogrywki podobnego karnego dostali Duńczycy.

4

I Dania w półfinale. Jednak muszę tu docenić Egipt że postawił się Danii. Nie spodziewałem się tego i sędziowie im jakoś szczególnie nie sprzyjali jak parę lat temu Katarczykom.

2

I karne w meczu Dania Egipt. Duńczycy jakos tak epewnie je wykomywali w trakcie meczu.

0

Dogrywka w pierwszym ćwierćfinale Dania - Egipt na ms w ręczną. Myślałem że Dania szybciej sobie poradzi.

0

Jaka szkoda. Było blisko zwycięstwa. Morawski mam nadzieję że narodził się bramkarz na klasowym poziomie na co najmniej kilka lat. Widać potencjał w drużynie. W obronie jest dobrze. W ataku gorzej tutaj wciąż jest wiele do poprawy.

1

@Nolife1899
Na Transfermarkt ma napisane że jest wypożyczony do Romy z RM.

0

Brawo Antek!!!!

2

Polacy przegrywają z Hiszpanią jednym punktem. Szkoda zagrali naprawdę dobry mecz. Szczególnie Morawski na bramce. Nie spodziewałem się tak dobrego meczu po naprawdę średnim z Tunezją.

0

@Janiama
Michał Kwiatkowski :)

0

@Janiama
Dla nas remis raczej dobry. Z Hiszpanią raczej przegramy, a z Brazylia o 2 miejsce w grupie.

1

Wynik widzę typowy dla angielskich hitów.

2

@Barca1992
Zdecydowane nie dla takiego pomysłu. Wystarczy spojrzeć jak Polska wyglądała przed 2004 a jak wygląda teraz. Oczywiście gdyby nie UE to rozwój też by był, ale w stopniu zdecydowanie wolniejszym.

3

Brawo Baskowie. A teraz trzeba czekać do Niedzieli na finał. Teoretycznie najłatwiejszy do zdobycia puchar w tym sezonie, ale z Baskami zawsze gra się ciężko. Liczę na interesujący i emocjonujący pojedynek z końcowym zwycięstwem Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?