0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Michał Kwiatkowski wygrał 18 etap TDF !!!!

0

@michal26
Jak dla mnie to dopiero 3 ciekawy wyścig w sezonie. Z czego 2 tak naprawdę przez przerwanie wyścigu. Austria, Włochy i teraz Toskania.

2

No i Versteppena już nie ma. Czyżby pierwszy raz podium Albona. W Leclerca jakoś nie wierzę, choć tutaj powinno się ciężko wyprzedzać.

0

@theszymox
Nie wiem teraz ciężko coś znaleźć. Wpisz w google coś w stylu f1 race stream. Może coś się znajdzie.

0

1

@Chakalaka
Dziś zdecydowanie żużel. Mecze towarzyskie jakoś mnie nie interesuja.
Ps: Choć 18:30 jest jeszcze pierwszy mecz po powrocie do Premiership Leeds, zapewne z Klichem w pierwszym składzie.

5

Świetny finał i walka Zmarzlika z Doylem.

1

@NeroTFP
Łaguta i Janowski dzisiaj bardzo słabo. Wiem że dopiero połowa, ale jednak wychodzi że te opony, którymi jeździli w pierwszych 2 rundach dawały bardzo dużą przewagę.

0

@Mesi12 Źle zrozumiałem pytanie. Uderzył oczywiście raz wówczas przy dyskwalifikacji, tak jak pisałem wcześniej i niektórzy tutaj wyzej, już wcześniej podczas dzisiejszego meczu zagrał dziwna piłkę po akcji, tylko wówczas skończyło się bez konsekwencji dla niego czyli piłka poszybowała gdzieś na bandę.

0

@Mesi12
Tak. W tej drugiej sytuacji uderzył liniowego.

0

@Mesi12 Oczywiście że przypadek, ale przepisy są jasne. Dyskwalifikacja jak najbardziej zasłużona tym bardziej że kilka akcji wcześniej też mu coś odwaliło i uderzył podobnie piłką po akcji, tylko wówczas bez takich konsekwencji.

0

@tomono
Leeds United - Anglia
Villareal - Hiszpania
Lipsk - Niemcy
Jeśli lubisz jakieś ciekawsze wyzwania możesz spróbować wygrać sprawdzić historię ligi i wybrać jakąś drużynę z najwyższej ligi, która nigdy nie zdobyła mistrzostwa i spróbować nią wygrać po raz pierwszy.

0

@tadzik447
Ciekawe czy wypowie się na temat tego że Bottas miał dzisiaj według jego słów z poprzedniego tygodnia wybierać czy chce jechać jako pierwszy czy drugi. Biorąc pod uwagę warunki toru to gdyby Bottas miał wybór na pewno chciałby jechać jako drugi.

0

@michal26
Jeszcze ciekawiej może być na tej krótkiej nitce w Bahrajnie.

0

@marcin000019
Dość ciekawy hejt park. Mnie najbardziej zainteresował fakt dlaczego odszedł Ronaldinho i Deco na początku ery Guardioli. Nie słyszałem tego wczesniej, ale to chyba było w drugiej części więc nie będę spoilerowal.

0

@RobsonPL
Za najnowsza Fifę to znaczy 21 jak wyjdzie to nie wiem czy nie trzeba mieć tego droższego abonamentu pro. W czym podobnym od EA na Xbox też się płaci jakies 8090 zł za rok, ale np masz gry sportowe z niemalże rocznym opóźnieniem, mniej więcej wtedy gdy wychodzi już nową ich czesc.

Ps. Widzę że najnowszy madden tylko w pro. Więc stawiam że będzie tak samo z FIFA.

2

https://www.sport.pl/sport/7,83709,26256989,wlasciciel-klubu-mls-musi-sprzedac-druzyne-bo-jest-pie-nym.html#s=BoxOpImg2

Widzę wystarczy krytyka protestów i można być zmuszonym by sprzedać w USA klub, w który zainwestowało się miliony dolarów

2

@pawelfcb2010 @don'T.R.I.P.e
Oczywiście że ma szanse i to całkiem spore. Ma obok siebie świetną drużynę. Według różnych przedstartowych przewidywań jest obok Bernala (Kolumbijczyk z Ineos) głównym faworytem. Dzisiaj Bernal przy przyśpieszeniu wyglądał kiepsko, ale to dopiero pierwsza poważniejsza próba. + Z faworytów najlepiej jeździ na czas nie licząc rywala ze swojej drużyny - Toma Dumoulin, choć w tym roku czasówka trochę inna niż zawsze, bo częściowo górska.

0

@JohnA
Co oznacza to 25 % praw? Chodzi tylko o to że w przypadku następnego transferu otrzymają 1/4 czy jeszcze są inne benefity z tego tytułu.

1

@Messibestplayerintheworld
Będzie zmiana czasu.
Być może ostatnia zmiana będzie na wiosnę 2021 ale to jeszcze nie jest w 100% pewne.

4

Na 7 wyścigów, tylko w dwóch była inna trójka niż Ham, Bot i Ver. W Austrii pierwszy wyścig gdzie Ver miał kłopoty chyba z silnikiem a Ham został ukarany + w 1 wyścigu w Wielkiej Brytanii gdzie Bot miał kłopoty z oponami.
Kiedyś oglądałem z zaciekawieniem wyścigi a teraz to jest tak naprawdę parodia wyścigów. Od 2014 gdzie wprowadzono te nowe silniki hybrydowe i samochody stały się zbyt ciężkie, to nikt nie wygrał poza czołową 3. W tym roku Ferrari ma kłopoty to dodatkowo mamy to że zawsze tylko 3 kierowców tych samych staje na podium, gdy nic się nie wydarza.

0

@NeroTFP
Brawo dla dwójki Polaków! Janowski dodatkowo na ten moment liderem cyklu.

1

Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski, za chwilę wystartują w finale 2 rundy mistrzostw świata. Wczoraj Janowski skończył 2, Zmarzlik odpadł w półfinale.

1

@bixmix
2. Polecam. Ja oglądałem z dubbingiem. Jakoś w w produkcjach animowanych wolę zdecydowanie dubbing niż napisy.
4. Świetny komediowy serial. Ma sporo sezonów, pod koniec trochę stracił na jakości, ale ogólnie polecam.

2

@student97r
Odwołać sezon uznać go za nieodbyty i ogromne kary finansowe dla klubów za bojkot meczy. Nba jednak tego nie zrobi i pewnie będzie jeszcze wspierała takie akcje. Szkoda że nie wspierali tak Doncica po rasistowskim ataku przez jednego z graczy Clippers(A przepraszam rasizm działa tylko w jedną stronę). W drugą stronę pewnie kara bylaby ogromną w tym zawieszenie do końca rozgrywek.

0

@Adamski69
Z tego co czytałem to postrzelenie nie zastrzelenie. A z resztą się zgadzam.

1

@LioMessi10 @Joint21
Podobno Boston z Toronto tez rozważają bojkot.
Tak to jest jak polityka za mocno wejdzie w głowę. Tak jak pisze @TheCaptainVeB notowany człowiek postrzelony przez policję będzie nowym idolem politycznego ruchu BLM.

2

0

@justfootball
Dom z papieru , 45 RPM oraz 3 dni swiąt. Ten ostatni to raczej mini serial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?