meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Michał Kwiatkowski wygrał 18 etap TDF !!!!
0
@michal26
Jak dla mnie to dopiero 3 ciekawy wyścig w sezonie. Z czego 2 tak naprawdę przez przerwanie wyścigu. Austria, Włochy i teraz Toskania.
2
No i Versteppena już nie ma. Czyżby pierwszy raz podium Albona. W Leclerca jakoś nie wierzę, choć tutaj powinno się ciężko wyprzedzać.
0
@theszymox
Nie wiem teraz ciężko coś znaleźć. Wpisz w google coś w stylu f1 race stream. Może coś się znajdzie.
0
@theszymox
https://www.elevensports.pl/
1
@Chakalaka
Dziś zdecydowanie żużel. Mecze towarzyskie jakoś mnie nie interesuja.
Ps: Choć 18:30 jest jeszcze pierwszy mecz po powrocie do Premiership Leeds, zapewne z Klichem w pierwszym składzie.
5
Świetny finał i walka Zmarzlika z Doylem.
1
@NeroTFP
Łaguta i Janowski dzisiaj bardzo słabo. Wiem że dopiero połowa, ale jednak wychodzi że te opony, którymi jeździli w pierwszych 2 rundach dawały bardzo dużą przewagę.
0
@Mesi12 Źle zrozumiałem pytanie. Uderzył oczywiście raz wówczas przy dyskwalifikacji, tak jak pisałem wcześniej i niektórzy tutaj wyzej, już wcześniej podczas dzisiejszego meczu zagrał dziwna piłkę po akcji, tylko wówczas skończyło się bez konsekwencji dla niego czyli piłka poszybowała gdzieś na bandę.
0
@Mesi12
Tak. W tej drugiej sytuacji uderzył liniowego.
0
@Mesi12 Oczywiście że przypadek, ale przepisy są jasne. Dyskwalifikacja jak najbardziej zasłużona tym bardziej że kilka akcji wcześniej też mu coś odwaliło i uderzył podobnie piłką po akcji, tylko wówczas bez takich konsekwencji.
0
@tomono
Leeds United - Anglia
Villareal - Hiszpania
Lipsk - Niemcy
Jeśli lubisz jakieś ciekawsze wyzwania możesz spróbować wygrać sprawdzić historię ligi i wybrać jakąś drużynę z najwyższej ligi, która nigdy nie zdobyła mistrzostwa i spróbować nią wygrać po raz pierwszy.
0
@tadzik447
Ciekawe czy wypowie się na temat tego że Bottas miał dzisiaj według jego słów z poprzedniego tygodnia wybierać czy chce jechać jako pierwszy czy drugi. Biorąc pod uwagę warunki toru to gdyby Bottas miał wybór na pewno chciałby jechać jako drugi.
0
@michal26
Jeszcze ciekawiej może być na tej krótkiej nitce w Bahrajnie.
0
@marcin000019
Dość ciekawy hejt park. Mnie najbardziej zainteresował fakt dlaczego odszedł Ronaldinho i Deco na początku ery Guardioli. Nie słyszałem tego wczesniej, ale to chyba było w drugiej części więc nie będę spoilerowal.
0
@RobsonPL
Za najnowsza Fifę to znaczy 21 jak wyjdzie to nie wiem czy nie trzeba mieć tego droższego abonamentu pro. W czym podobnym od EA na Xbox też się płaci jakies 8090 zł za rok, ale np masz gry sportowe z niemalże rocznym opóźnieniem, mniej więcej wtedy gdy wychodzi już nową ich czesc.
Ps. Widzę że najnowszy madden tylko w pro. Więc stawiam że będzie tak samo z FIFA.
2
https://www.sport.pl/sport/7,83709,26256989,wlasciciel-klubu-mls-musi-sprzedac-druzyne-bo-jest-pie-nym.html#s=BoxOpImg2
Widzę wystarczy krytyka protestów i można być zmuszonym by sprzedać w USA klub, w który zainwestowało się miliony dolarów
2
@pawelfcb2010 @don'T.R.I.P.e
Oczywiście że ma szanse i to całkiem spore. Ma obok siebie świetną drużynę. Według różnych przedstartowych przewidywań jest obok Bernala (Kolumbijczyk z Ineos) głównym faworytem. Dzisiaj Bernal przy przyśpieszeniu wyglądał kiepsko, ale to dopiero pierwsza poważniejsza próba. + Z faworytów najlepiej jeździ na czas nie licząc rywala ze swojej drużyny - Toma Dumoulin, choć w tym roku czasówka trochę inna niż zawsze, bo częściowo górska.
0
@JohnA
Co oznacza to 25 % praw? Chodzi tylko o to że w przypadku następnego transferu otrzymają 1/4 czy jeszcze są inne benefity z tego tytułu.
1
@Messibestplayerintheworld
Będzie zmiana czasu.
Być może ostatnia zmiana będzie na wiosnę 2021 ale to jeszcze nie jest w 100% pewne.
4
Na 7 wyścigów, tylko w dwóch była inna trójka niż Ham, Bot i Ver. W Austrii pierwszy wyścig gdzie Ver miał kłopoty chyba z silnikiem a Ham został ukarany + w 1 wyścigu w Wielkiej Brytanii gdzie Bot miał kłopoty z oponami.
Kiedyś oglądałem z zaciekawieniem wyścigi a teraz to jest tak naprawdę parodia wyścigów. Od 2014 gdzie wprowadzono te nowe silniki hybrydowe i samochody stały się zbyt ciężkie, to nikt nie wygrał poza czołową 3. W tym roku Ferrari ma kłopoty to dodatkowo mamy to że zawsze tylko 3 kierowców tych samych staje na podium, gdy nic się nie wydarza.
0
@NeroTFP
Brawo dla dwójki Polaków! Janowski dodatkowo na ten moment liderem cyklu.
1
Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski, za chwilę wystartują w finale 2 rundy mistrzostw świata. Wczoraj Janowski skończył 2, Zmarzlik odpadł w półfinale.
1
@bixmix
2. Polecam. Ja oglądałem z dubbingiem. Jakoś w w produkcjach animowanych wolę zdecydowanie dubbing niż napisy.
4. Świetny komediowy serial. Ma sporo sezonów, pod koniec trochę stracił na jakości, ale ogólnie polecam.
2
@student97r
Odwołać sezon uznać go za nieodbyty i ogromne kary finansowe dla klubów za bojkot meczy. Nba jednak tego nie zrobi i pewnie będzie jeszcze wspierała takie akcje. Szkoda że nie wspierali tak Doncica po rasistowskim ataku przez jednego z graczy Clippers(A przepraszam rasizm działa tylko w jedną stronę). W drugą stronę pewnie kara bylaby ogromną w tym zawieszenie do końca rozgrywek.
0
@Adamski69
Z tego co czytałem to postrzelenie nie zastrzelenie. A z resztą się zgadzam.
1
@LioMessi10 @Joint21
Podobno Boston z Toronto tez rozważają bojkot.
Tak to jest jak polityka za mocno wejdzie w głowę. Tak jak pisze @TheCaptainVeB notowany człowiek postrzelony przez policję będzie nowym idolem politycznego ruchu BLM.
2
https://mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1298715682448633857
Bucks bojkotują 5 mecz serii.
0
@justfootball
Dom z papieru , 45 RPM oraz 3 dni swiąt. Ten ostatni to raczej mini serial.